Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Battle Of The Albums I
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Абе хрумна ми идея от време на време да пускаме подобни теми. Какво мислите? Ето го първото издание(хехе!):

VS

Избрал съм точно тези два албума, защотот са на групи от една сцена, издадени са почти по едно и също време, а и според мен са най-яките и на двете банди. А освен това ги слушам адски много напоследък.

За гласувам за Badmotorfinger. Звука им е по-изчистен и по-в-лицето(хах! хумор да има, тва е!). Няма нито една по-слаба песен. В Dirt също, ама например Rooster и Junkhead никога не са ме кефели чак толкова.
Hansi
Не бих могъл да гласувам, не ми понасят и двете групи, а съответно и двата албума. wink.gif
Warrior Of Ice
Аха, трябваше да сложиш и отговор "Стига шитове"... laugh.gif Майтап бе.
SepulTeraHead
Трябваше пак "Бира" да сложа :/

Аре бе хора, стига! Ако тея албуми са гадни според вас, не знам кво не е!
Warrior Of Ice
"A Blaze In The Northern Sky" на Darkthrone, примерно... biggrin.gif Така де, всичко опира до вкуса.

Не "Бира", ами "Медицински спирт" - по-евтино е... smile.gif
black_coffin
mda. mnogo e praw-wsichko opira do wkusa...az zatowa ne glasuwam na takiwa anketi..w sluchaq si nqmam ponqtie ot Soundgarden, a Alice In Chains ne gi ponasqm..[ne che chak tolkowa sym gi slushala i tqh..]i wse pak moga da dam edin glas za Soundgarden, samo zashtoto edna ot liubimite pesni na edinstwenata mi best friend e "Black Hole Sun"..am tq daje ne e toq album..
Ed_Hun†eR
Sledwa6tiq put slojete wmesto bira parcuca w00t.gif
widowmaker
sujaljavam, az sushto ne moga da kaja, trudno e !
xskacorex
И двете групи съм ги слушал страшно ограничено, но Soundgarden ми допаднаха повече ----> Soundgarden
Arthas
Samo az sam glasuval za Alice In Chains ? unsure.gif
t0xIc
mne
i az smile.gif
RIP na vokala im stein ..zabravih mu familiqta:)
SepulTeraHead
Layne Staley
t0xIc
aa 4e sum zle verno
sorry wub.gif
i btw verno qko hrumvane za batlle-a smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.