Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Концерти на Extremum
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
extremum
Здравейте всички,
Искаме да ви дадем инфо за предстоящите ни участия.
От 19 до 23.07 ще забиваме на Созо' фест в Бая, Унгария за 5-та поредна година.
На 27.07 ще свирим в Берковица, където от 27 до 29.07 ще се проведе Berkrock' фест- http://www.berkovitsa.dir.bg/

Това е от нас засега.
Поздрави!
Extremum

www.extremumbg.com
www.myspace.com/extremumbg
deebo
Ами,... пожелавам ви успех на концертите!!! smile.gif
ManOwaRadO
Пожелания за успех и готино изкарване и от мен smile.gif и да има яко ДЖИЗАААААААС! laugh.gif
extremum
Благодаря много!
Обещаваме ще забиваме яко smile.gif
Voice_Of_Glass
Хей, радвам се да ви видя тук! bye.gif Много пожелания за успехи и от нас и да си спазите ^обещанието! tongue.gif (ще го спазите, знам знам biggrin.gif )
extremum
Искам да поканя всички от Бургас и около Бургас- на 5.08- събота, свирим в клуб Party' от 23:00ч.
Входът е 3 лв.
Ще продаваме и новия си макси-сингъл "In the day"- 6 лв.
До скоро и весело лято!
Дени
ThE-SaMe-IdIoT
Аз бях в Берковица biggrin.gif Много добре се представихте openwidehug.gif Няма да успея да ида чак до Бургас обаче ..
Niilo
Абе много яки парчета виждам в майспейса, харесва ми това гуано ейпс звучене!
extremum
На 21.03.07- Сряда, свирим в клуб "Swingin' Hall".
Начало: 23:00ч.
Заповядайте!
ManOwaRadO
Цитат(extremum @ Mar 19 2007, 10:38 PM) *
клуб "Swingin' Hall"

Тая па дупка къде е? unsure.gif

п.п. снимката ти е от Прайс феста в Борисовата едно време нали, дето сцената още не беше изгоряла, доста ефектно се получи там на оная песен дето заваля дъжд smile.gif
Demiurg
Цитат(ManOwaRadO @ Mar 20 2007, 09:15 AM) *
Цитат(extremum @ Mar 19 2007, 10:38 PM) *
клуб "Swingin' Hall"

Тая па дупка къде е? unsure.gif

"Дупката" е бая култов клуб, един от малкото, в които все още се свири на живо. По "Драган Цанков", малко след Националното Радио, вдясно.
Vermic
Само да кажя,че вие сте християнски метъл...Чувъл съм ваши парчета...

А и един приятел си е християнин и се занима с такива работи а беше сатанист
ManOwaRadO
Абе аз много неразбрах какво стана, щото се бех подкарал от рано с некви червени ромове в парка, та по едно време се събудих и свиреха Гранулом, после отидох да търся кенефа и гледам втора сцена - там пък Екстремум laugh.gif , най-много ме израдваха Еридън обаче, Много се разчувствах на Метъл харт wub.gif

п.п. клубчето бива, заслужава си да дадеш и 3 лв. за бира на такива готини мероприятия, ама не е полезно да става често happy.gif
extremum
Extremum & Lora
25.04.- Сряда, 23:00ч.
Kлуб "Swingin' Hall", София- бул. "Драган Цанков" 8
Вход: 5 лв.
extremum
Ето инфо за най-близките ни участия:
26.07.07- 22:00ч. Беркрок фестивал, Берковица
28.07.07.- 19:00ч. Концерт- Морската градина /Охлюва/, Бургас
extremum
extremum
extremum
Magne
Who gives a flying fuck??
extremum
Хайде на купона!!!
ludspamer
^^Флайнг фак icon_headbang[1].gif
usmif
^^Аз съм там, вече ви казах smile.gif А и съм вашият личен папарак laugh.gif Пък и диск имам да ви давам, няма как да пропусна wub.gif
extremum
Цитат(usmif @ Feb 15 2008, 06:36 PM) *
^^Аз съм там, вече ви казах smile.gif А и съм вашият личен папарак laugh.gif Пък и диск имам да ви давам, няма как да пропусна wub.gif

Аха, хванахме те smile.gif
Супер, значи до сряда.
extremum
На 14-ти май, сряда, свирим в "The Club".
Каним всички!!!

extremum
Утре- 13.06, от 22:00ч. Extremum и Evolution - концерт в клуб Backstage, София. Не пропускайте!!!!!!!

extremum
На 25.09.2008 ще свирим в клуб "The Club" София. Започваме в 22:00ч. Входът е 6лв.
Заповядайте!!!
extremum
На 3.10.2008- петък, 18:00ч. ще свирим заедно с БТР в Перник. Мястото е централния площад, пред двореца на културата. Вход свободен!!!
Концертът ще се проведе под мотото "Бъди СВОБОДЕН! Живей без дрога!".
extremum
extremum
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.