Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Sacred Trust
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
Dragontear
качвам едно парче на нашата група...песента се казва The King и е пилотното парче от предстоящия мини албум

очаквам мнения.. bye.gif
Ето линк:
Sacred Trust - The King
Blade al'Slayer
Приветско!
Моето мнение си го знаеш, но аз да го кажа и за останалите...
Песента е страхотна - комбинация от Iron Maiden и Manowar (колкото и странно да им звучи на някои 'трю' фенове).
Чакам с нетърпение и останалите... А как всъщност вървят записите?
Dragontear
ами работата е преполовена вече остава доста миксиране...и още няколко трака та се драснат....вече се работи и по обложката....просто трябва да намерим време да довършим всичко (и да намалим алкохола разбира се biggrin.gif )
Revenant
Мен ми харесва, бравос
deebo
Да! Парчето е готино!!! И звука ..... абе на много добро ниво е! БРАВО! icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Песента е страхотна! Мисля, че всички ще се зарадват и на още материал... rolleyes.gif
deebo
Няма да е лошо! ... изобщо даже smile.gif
Dreamtale
Много сте добри, The King е мощно и изпипано парче! Давай още музика, Dragontear!
Rolf
Браво, момчета, браво!!! Песента е супер, дано и останалите в албума са на същата висота! Кога можем да го очакваме?
Dragontear
ами значи албум е малко силно казано... CD то ще е само в 200-300 копия.. защото го издаваме със собствени средства..и ще е с цел демо за да се намери продуцент за пълнометражния албум... но специално за това мини... ще го разпространяваме безплатно с цел популяризиране на групата...и песните
може да се очаква някъде към края на есента.. smile.gif
InsArtTure
Това, което ме впечатли наистина е звученето. Класическо. Радвам се, че не ви пречи да свирите метъл като отпреди 20 години. Песента иначе е супер. Малко прекалено мяза на Мейдън, но какво пък? smile.gif
Boot
Ъм, аз... единственото, което съм чувала беше на един концерт (?!) във Фенса (сега и това ще слушам), та... кефят.
А предполагам, че имам и някакви пристрастия, тъй като познавам единия китарист (всъщност заради него ме домъкнаха там), обачееее... радва музичката, макар че не съм съвсем привързана точно към този стил.

Бтв, на концерта ми се стори, че вокалиста (което всъщност си ти, струва ми се) се чувстваше супер удобно на сцената, някак си от вътре му идваше, което е яко.
Mort
Мда момчетата са много добри, на сцена дори още по-добри smile.gif. Освен това специално от Ники чакаме да видим какво ще се случи и от съвместната му работа с Щурма.
Mago De Oz
Много добро! Когато е готово, искам да си купя диска, така че една бройка за мен!
InsArtTure
1
Airin Of Ancelot
+2 biggrin.gif

Песента наистина е много качествена. Имате ли си сайт?
Blade al'Slayer
Цитат(Boot @ Jul 16 2006, 06:19 PM) *
Бтв, на концерта ми се стори, че вокалиста (което всъщност си ти, струва ми се) се чувстваше супер удобно на сцената, някак си от вътре му идваше, което е яко.

Каква ирония - той се беше бая притеснил, а всъщност се представи страхотно и не изглеждаше притеснен! Концерта във Fans наистина беше страхотен, с единственото изключение на лошото озвучение, но то там си е винаги така...
Dragontear
smile.gif хехехе хора наистина ми пълните душата....от такива хора като вас човек разбира че има смисъл в това което прави....благодаря ви
Beerzebub
Абе аз не съм баш фен на хевито, но това определено фи хвана ухото. Желая ви успех. icon_headbang[1].gif
Blade al'Slayer
Между другото Ники, много готин аватар имаш! Да не си ти на него?!? happy.gif
falio`
Не съм много по този стил ама не мога да не отбележа 4е много стабилно зву4и пар4ето!Напред сте с материала, определено!
Dragontear
Цитат(Blade al'Slayer @ Jul 17 2006, 01:27 AM) *
Между другото Ники, много готин аватар имаш! Да не си ти на него?!? happy.gif

ами да аз съм на снимката...това е част от промо снимката за обложката smile.gif
sepulturatr
Hi4 ne si padam po Maiden i po heavito izob6to ,no .... pesenta e qka smile.gif
Boot
Цитат(Blade al'Slayer @ Jul 17 2006, 01:27 AM) *
Между другото Ники, много готин аватар имаш! Да не си ти на него?!? happy.gif

Ъхъ... аватара е як. wub.gif blush.gif
Demiurg
brickwall.gif e пак ли нема звук??? brickwall.gif Тоя звук не е за жица, звучи като Мейдън 86, ама от касетка!!! Няма динамика, няма резачка, няма хъс!!! Вокала мрънка.... mad.gif
Иначе парчето не е лошо, само дето оставя впечатлението на нещо вече слушано. Преди 20-тина години...
abductor
Изглежда само аз не мога да го отворя hmm.gif
Dragontear
Цитат(Demiurg @ Jul 17 2006, 06:57 PM) *
brickwall.gif e пак ли нема звук??? brickwall.gif Тоя звук не е за жица, звучи като Мейдън 86, ама от касетка!!! Няма динамика, няма резачка, няма хъс!!! Вокала мрънка.... mad.gif
Иначе парчето не е лошо, само дето оставя впечатлението на нещо вече слушано. Преди 20-тина години...

biggrin.gif хахахаха "НЕЩО ВЕЧЕ СЛУШАНО" това ми звучи супер познато и ограничено... в крайна сметка именно заради това избрахме да оставим това парче и да го запишем защото ни харесва и ни напомня баш за това което ни кефи а именно обикновенната музика от преди 20 години с изцяло прост и не напомпан звук които си личи зад ефектите... а това парче е записано почти лаив и е написано едва ли не за 20 минути... ПО ДЯВОЛИТЕ ЧУЙ ТЕКСТА... дори днес не бих го сменил въпреки 4е съм го писал преди 5 години просто така съм мислил тогава а групата така сме си усещали музиката... и до ден днешен така си усещаме и си ни крепи... (въпреки малките насоки към прогресив)... и се радвам че никои не е способен да ни промени мнението... но наистина благодаря ....за откровенния коментар.......
Blade al'Slayer
@ Dragontear... Защо не открехнеш останалите за стиловата насоченост на останалите парчета? Освен ако не искаш да е изненада, разбира се...
InsArtTure
С риск да се повторя, аз пък съм твърдо ЗА класическото звучене. Не бих бил доволен когато чуя новия Мейдън, издържан в тоя дух, но Sacred Trust си е друго.

Ако можеш да направиш нещо свежо, което въпреки това да звучи като метъла отпреди 20 години, към който всички имам някаква особена носталгия дори и да не сме го слушали тогава, то... браво, само така!
Dragontear
Цитат(Blade al'Slayer @ Jul 17 2006, 11:38 PM) *
@ Dragontear... Защо не открехнеш останалите за стиловата насоченост на останалите парчета? Освен ако не искаш да е изненада, разбира се...

hahahahaha Изненада изненада... може да пусна и някое друго по нататък но си е изненада.....Имат доста по прогресив звучене....но тази MAIDEN жилка си я има guitar.gif
Voice_Of_Glass
Цитат(abductor @ Jul 17 2006, 07:36 PM) *
Изглежда само аз не мога да го отворя hmm.gif

+ 1 sad.gif
Blade al'Slayer
Ей, хора, само не ми казвайте, че ползвате бозата, наречена Internet Exploder!
С bowdown.gif Firefox bowdown.gif няма никакви проблеми...
InsArtTure
bowdown.gif bowdown.gif Firefox=Sacred Trust=Rulzz!

^Още един фен на най-доброто.
HeLeNa
Егати яката песен,задължително ще си взема CD-то. icon_headbang[1].gif
Sacred Trust= wub.gif
Danny47
Хай ту ол biggrin.gif! Аз съм този на барабаните. Мерси много за хубавите отзиви, найстина ми вдъхнаха оптимизъм... както каза Ники ще има още icon_headbang[1].gif !
Aglarana
Това е по моята част icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Песента ми хареса много.И аз се кефя на песни с такова звучене, браво. Гледам за някаква изненада говорите - надявам се от хеви да не стане дет huh.gif Така е яко!!!
Svetyl
Добре е, че има такива групи... icon_headbang[1].gif
Wrath_Child
Това е много добро! Напълни ми душата.
icon_headbang[1].gif
SteelDragon
Ники, ако се следва логиката на подписа ти, излиза че ако мейдън са били яка група е трябвало да се разпаднат 80 и некоя. evil.gif Иначе ви пожелавам вие да станете още по-велика група devil.gif Леле колко блекметълко излезе. Нали знаеш, най-якото е да издадеш албум и като никой не си го купи да го обявиш за супер култов и че точно това е била целта и да анатемосаш гадния комерс! Муахах blackmetal.gif
Rolf
Пичове, хайде наистина дайте още музика... Вече имате фенове тук! punk.gif
Nikola Bathory
Цитат(InsArtTure @ Jul 16 2006, 02:44 PM) *
Радвам се, че не ви пречи да свирите метъл като отпреди 20 години.

тоест пенсионерско?? хах
някои хора не могат /не искат/ да разберат, че 80-те години на миналия век вече МИНАХА. laugh.gif Свърши тая вече! smile.gif
Mort
За хубавата музика няма времеви граници тъпак такъв, писна ми от твоите безсмислени и абсолютно повтарящи се постове! Вземи си създай една тема, в която да напишеш 100 пъти Cradle и Therion и се разкарай! mat.gif
Danny47
Цитат(Nikola Bathory @ Jul 25 2006, 03:48 PM) *
Цитат(InsArtTure @ Jul 16 2006, 02:44 PM) *
Радвам се, че не ви пречи да свирите метъл като отпреди 20 години.
тоест пенсионерско?? хах
някои хора не могат /не искат/ да разберат, че 80-те години на миналия век вече МИНАХА. laugh.gif Свърши тая вече! smile.gif

lol... в такъв случай се запитай как някои хора могат да свирят музика от 16, 17, 18, 19 и 20 век mellow.gif и тази музика да е все така актуална. Както каза Mort няма времеви граници!
Dragontear
музиката никога не трябва да се поствя в граници ...само някои здухани затворени комплексари го правят......ако аз искам да свиря музика от преди 20 години...и мога да го направя.....това си е изцяло в моя полза....аз ако исках да свиря някакъв изпердашен и некачествен "БЛЯК" МЕТЪЛ blackmetal.gif (без да се обиждат истинските фенове на истинските групи) щях да го правя както едно от 90% от некадърните групи в България които тръгват от къде ли не и от какво ли не (като стил) и откриват че нестават и се ориентират към това ...защото е най-лесно.....но ние правим това което ни кефи .....и не му изневеряваме icon_headbang[1].gif не ни интересува дали ще се продава или не....за нас си е удоволствие...с елемент на гордост ...или по музикално казано HEAVY с елементи на PROGRESSIVE....(изцяло това парче е ХЕВИ но в това му е чара)...така че благодаря на тези които ни разбират....и благодаря на тези които не ни разбират че си го казват.... bye.gif
Wrath_Child
Абе не му се връзвайте на тоз симпатяга.Той просто обича да изтъква (не)компетентността си.
icon_headbang[1].gif

А , между другото, пише се СДУХАНИ,Dragontear.
Dragontear
rolleyes.gif Взимам си бележка....но не мога да го редактирам
scion_of_storm
Много ми хареса парчето, евала ви! bowdown.gif Продължавайте в същия дух, много е добра песента, слагам си я в плейърчето да си я слушам не само на компа laugh.gif
SepulTeraHead
Цитат(Danny47 @ Jul 25 2006, 09:08 PM) *
lol... в такъв случай се запитай как някои хора могат да свирят музика от 16, 17, 18, 19 и 20 век mellow.gif и тази музика да е все така актуална. Както каза Mort няма времеви граници!

"Актуална" е силно казано.
Airin Of Ancelot
Една музика е актуална, докато има достатъчен брой почитатели. wink.gif Тези на класическата музика съвсем не са малко. bye.gif
SteelDragon
Аз съм "фен" на Моцарт и Вивалди. Ако имаше тениски щях да си купя. Фен съм и на ЗЗ Топ. Все млади и прогресивни таланти.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.