Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ..::: M-16A2Rifle :::..
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
M-16A2Rifle
<<< Za M-16A2Rifle >>>
S nai ob6ti dumi az sam 24 kalibrov avtomati4en metal terorist ranting.gif . Ot v4era sam v toq forum sled kato bqh zapoznat o
fondunqa
leleee kolko si iz4erpateleen brickwall.gif napravo me kefi6 otsqkade xexexe bggg lamo.gif feb
M-16A2Rifle
I ti mnogo ma kefi6 ei lidke headbang[1].gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif samo taka metal forever icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif dai idei da praim tema ili anketa mnogo dobro stava bggg are edna bira ot mene guin.gif drinks_drunk.gif
fondunqa
happy.gif happy.gif happy.gif 4i kak no aide sega malko dai mi vremence da pomislq 4e mi zvannaha po tela sad.gif sled 5 10 min ida pak feb feb
fondunqa
ee ma qv4oo kakvi temi brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif samo da ne sa metalski a hmm.gif kakvo 6te kaje6 blink.gif blink.gif dai ideq aa SPARK
M-16A2Rifle
Mi ima ОБЩТ ФОРУМ toest sekvi temi (jiteski , mladejki svqkakvi ) w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif nz ne6to universalno v koito da pi6at horata ti si po umnata davai misli icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
fondunqa
laugh.gif laugh.gif laugh.gif eemi zna4i ako iska6 da pomislim seriozno za da napravim hubava tema nai parvoto koeto trqbva da napravim e da ogledame(ako ti si az ne sam )podrobno si4ki temi za da ne zemem da povtorim ne4iq tema koeto 6te e kofti saglasen si s men nali bounce8.gif laugh.gif laugh.gif
M-16A2Rifle
razbirase az sam ogledal nqma problemi 6te te iz4akam ragledai az 6te piina edna bira guin.gif
fondunqa
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif eeei ti pyk s tvoita bira samo gledai da ne te fane hahahahaha brickwall.gif brickwall.gif 4e.. drinks_drunk.gif SPARK
fondunqa
ta 4e ti vikam maikA Mi TYKA DAVA NQKAKVI UMNI IDEI I AZ KATO NE SE SE6TAM VEDNAGA DA PREdLOJA VAPREKI 4e NE SMQTAM 4E 6TE SE NAVIE6 AMA SMQTAM 4E NEN E mnogo zle koi znae kakvi prostotii 6te izponapi6e naroda zna4i na maika temata e ~haresva6 li se~ama sega v momenta se setih ne6to koeto moje da byde interesno kakvo 6te zarasi mladejta na tema ~svobodata kato izbor`belkim po4erpq nqkakvi idei za eseto deto go imame po balgarski salut.gif salut.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif ama i dvete moje da sa dobri de da znam q kaji mnenie ama nali ti kazah da ne e mnogo kriti4no thumbdown.gif ranting.gif naughty.gif laugh.gif laugh.gif
bgm
Ебаси концентрацията на емоционални иконки.

Иначе М16 ли там какъвто си, добре дошъл.

БТХ (Бай the хуй) много тъп никнейм си имаш wub.gif
M-16A2Rifle
Цитат(bgm @ Sep 25 2003, 06:01 PM)
Ебаси концентрацията на емоционални иконки.

Иначе М16 ли там какъвто си, добре дошъл.

БТХ (Бай the хуй) много тъп никнейм си имаш wub.gif

Mersi , mersi dobre zavaril icon_headbang[1].gif
axa BQM mersi za komplimenta are i tvoq e mnogo hubav sleep vijdam 4e si anti na si4ku (lo6o nqma) ....
^mirna^
Цитат(M-16A2Rifle @ Sep 26 2003, 05:46 AM)
Цитат(bgm @ Sep 25 2003, 06:01 PM)
Ебаси концентрацията на емоционални иконки.

Иначе М16 ли там какъвто си, добре дошъл.

БТХ (Бай the хуй) много тъп никнейм си имаш wub.gif

Mersi , mersi dobre zavaril icon_headbang[1].gif
axa BQM mersi za komplimenta are i tvoq e mnogo hubav sleep vijdam 4e si anti na si4ku (lo6o nqma) ....

xaxaxaxaxaxax punk.gif {}

lamo.gif
M-16A2Rifle
^mirna^ wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
fondunqa
biggrin.gif lele vij gi ti decata wub.gif wub.gif smoke.gif smoke.gif tongue.gif
M-16A2Rifle
koi e dete be pili si beberona dnes sutrinta a ranting.gif kqkqkqkqkqkqk aide da pi6em samo v v irc toets tematat za irc w00t.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.