Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: SEPULTURA
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3
max.666
Igor Cavalera напусна групата. Не ви казвам нещо ново но, искам да знам вашето мнение.
Споделете wink.gif
SepulTeraHead
Леко абсурдно ще е занапред да продължат да издават нова музика под това име. Иначе - всичко умира, включително велики групи, които са дали много на метъла. Само жалко, че няма да можем да ги видим на живо.
InsArtTure
Братята пак ще се съберат, ще видите. И тогава пак ще има guitar.gif
dambov
еми кфоти новина тва все пак са Sepultura

а и Benedict прав си че е ще е абсурдно да продължат да свирят със същото име
max.666
Цитат
Леко абсурдно ще е занапред да продължат да издават нова музика под това име. Иначе - всичко умира, включително велики групи, които са дали много на метъла. Само жалко, че няма да можем да ги видим на живо.

Дааааааааааааааааааа и аз мисля че вече трябва да прекратят жалкото си съштествуване suicide.gif
Жалко наистина , много жалко hmm.gif


Цитат
Братята пак ще се съберат, ще видите. И тогава пак ще има guitar.gif

Да може би някои ден, надявам се . За радост на всички нас icon_headbang[1].gif metal.gif punk.gif
SepulTeraHead
"Dante XXI" е доста далеч от "жалко съществуване"! wink.gif
max.666
Не знам ,не съм го слушал. А и не слушам Сепултура с оня. Чувал съм, някой нешта но само това.
Разбирай го както искаш, не ги понасям с оня(дори не искам да се сещтам за него puke.gif ).

Слушам Сепултура 1984-1996г. ИСТИНСКИТЕ СЕПУЛТУРА icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Ти губиш. Последният албум наистина е добър.
max.666
Moже biggrin.gif
sepulturatr
Dante XXI e много добър албум за мое голямо учудване.А до Игор .... crying.gif
Това без съмнение е края на Сепултура.
InsArtTureИ аз предчувствам такова нещо whistle.gif punk.gif
Voice_Of_Glass
Хм, беше въпрос на време да се случи това нещо. hmm.gif Сега е въпрос на време пак да се съберат всички в оригинален състав sp_ike.gif
deebo
Това те да се съберат отново е толкооооооооова хубаво, че чак не мога да си го мечтая!!! Дано някой ден стане все пак! rolleyes.gif
max.666
Надеждата умира последна.
Надявам се да ги видим, някой ден ще бъде велико.
Яко размазване. metal.gif icon_headbang[1].gif metal.gif
deebo
Само дано не решат да се събират по случай първата си пенсия, или по-късно smile.gif ... ще бъде баси гледката laugh.gif
max.666
За мен няма значение,поне ще ги видя. biggrin.gif
deebo
Е! Да,...пак ще е нещо smile.gif
По добре нещо, отколкото нищо smile.gif
King_of_Beer
crying.gif no.gif suicide.gif дано се съберат и пак да има guitar.gif
max.666
Някой ден, може би.
Ще изкуфеем metal.gif icon_headbang[1].gif metal.gif
max.666
Дразни ме това, че се превърнаха в бледа сянака на себе си. hmm.gif
sepulturatr
* Feb. 06 - BG-Sofia, Bulgaria - Blue Box
* Feb. 07 - Bucharest, Romania - Polivalent Hall
* Feb. 09 - Beograd, Serbia - SKC
* Feb. 10 - Graz, Austria - Orpheum
* Feb. 11 - Zlin, Czech Republic - Masters Of Rock Cafe
* Feb. 12 - Katovice, Poland - Mega Club
* Feb. 13 - Plzen, Czech Republic - KD Serikova
* Feb. 14 - Leipzig, Germany - Hellraiser
* Feb. 15 - Munich, Germany - Backstage
* Feb. 17 - Lubljana, Slovenia - Inbox
* Feb. 18 - Sarajevo, Bosnia- CDA
* Feb. 19 - Zagreb, Croatia - Boogaloo Club
* Feb. 20 - Innsbruck, Austria - Hafen
* Feb. 21 - Salzburg, Austria - Rockhouse
* Feb. 22 - Vienna, Austria - Gasometer
* Feb. 24 - Pratteln, Switzerland - Z7
* Feb. 25 - Essen, Germany - Turock
* Feb. 26 - Eindhoven, Netherlands - Effenaar
* Feb. 27 - Deventer, Netherlands - Burgerweeshuis
* Feb. 28 - Leeuwarden, Netherlands – Romain
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Само чакаме да потвърдят промоутърите drinks_drunk.gif
Vlad
Това е нереално.аз ще си съсипя здравето началото на февруари drinks_drunk.gif
ludspamer
Ще ходите на Сепултура с оня негър? suicide.gif

А най-унизителното е, че тоя ше пее стари песни. Негър ше пее песни на Макс, ебати вица suicide.gif
Twilightfall
Morbid Visions

Schizophrenia

Beneath The Remains


.
Valle
Цитат(ludspamer @ Dec 5 2008, 04:46 PM) *
А най-унизителното е, че тоя ше пее стари песни. Негър ше пее песни на Макс, ебати вица suicide.gif

аха, яко комедия
Rolf
Какво ще кажете за A-Lex? Според мен е доста приличен, напомня ми най-вече на предишния. Само ми се струва, че ако бяха направили по-малко на брой, но по-продължителни и развити парчета, щеше да е по-добро решение.
the_mess
Цитат(Stormrider @ Dec 5 2008, 05:41 PM) *
Beneath The Remains

.
Fish
Прекалено кораджийски ми звучи този албум, определено не ми харесва.
gadabout
Някой да го чу... ?
_Moonshield_
Чух го, слушаем е обаче за мен Сепултура умря 96 както и за повечето хора whistle.gif Този негър не може да стъпи и на малкия пръст на Макс, вие това го знаете де.

Затова на 15 март ще се разбия на Соулфлай, не на Сепултура февруари hmm.gif
gadabout
^Айде стига тесногъзщина бе, братчето ми...
И само като си помисля сега колко плюене ще падне от вси страни, се чудя дали има смисъл да си тровя нервите...
_Moonshield_
Така е човек, не го казвам от тесногъзщина както се изказа. Сегашната музика, която правят въобще не ми допада.
Ghost
Споделям мнението на _Moonshield_ тук. От Against насам нещо не са ми по вкуса. unsure.gif Новият го чух точно един път и ми стига.
Vlad
И мен не ме кефи новеия албум. На живо обаче това, че Дерек не можел да стъпи на малкия пръст на Макс е тъпо. Тоя човек има такава мощ и така нахъсва metal.gif Макс от своя страна е толко изпушил вече, че няма накъде.
ludspamer
Тъпо, не-тъпо - тфа си е. Я да го видим кога негъра ше напише някоя класика като Арайз или Бинийт дъ Римейнз.

И както каза Мууншийлд - ще се разбием на Соулфлай, не на Сепултура.
the_mess
Цитат(ludspamer @ Jan 25 2009, 02:48 PM) *
Тъпо, не-тъпо-тфа си е.Я да го видим кога негъра ше напише някоя класика като Арайз или Бинийт дъ Римейнз.

bowdown.gif поклон пред чувството ти за хумор ахахахахаххахах!!!Баси! laugh.gif
Срсли щях да падна от стола от смях!Новата тава е толкова лейм че неможе да бъде!
ludspamer
Пич, не си ме разбрал... питам кога този негър ще направи класика като Arise или Beneath the Remains (демек никога)
gadabout
^ Когато и ти спреш да си раздаваш плоския расистки задник на всеки подал се хуй.
scion_of_storm
колега гадабаут, понякога донасяте душевна еякулация на моята нежна морална извисеност <3

аз не съм им фен, ама нещо ми се дослушаха. ще видя дали ще го чуя новия, имам навика да пищя "писна ми!" на 20-30-40тата минута от Сепултурата, нз :ь
Hetfield
Тоя черния верно е голям злетак. Ама и групата е тъпа.
LordZombie
Еми не може всички да са като Миьталика
Airin Of Ancelot
"A-Lex" не ми хареса, но предвид факта, че периодът след Max като цяло не ме впечатлява, донякъде се очакваше. Иначе не мисля, че Derrick е проблемът в групата, какво сте се хванали за него? Просто креативната сила в Sepultura отдавна я няма.
gadabout
Много ш'ме извиняате, колеги, ама с Макс (при цялото ми уважение към него и работата му) такава концептуална, завършена и изпипана творба като А-Лекс никога нямаше да бъде възможна. Такава креативност е убягвала на Макс по-скоро количествено, не качествено, обаче. Но това не значи, че просто Дерик е причината за нея - противопостяването на двамата е, меко казано, проява на елементарно мислене.
Същевременно Сепултура са значително по-тежки от Сополфлай и с много повече траш, заради което заслужават още една похвала, лично от мен обаче.
Twilightfall
Дерик Грийн участва ли изобщо в композирането на песните?
ludspamer
Цитат(gadabout @ Jan 28 2009, 05:47 PM) *
Сепултура са значително по-тежки от Сополфлай и с много повече траш...

unsure.gif
gadabout
^Сподели, какво те притеснява?

Бтв, пропуснах да ИЗТЪКНА всичките комерсиални лайна, които Макс записа със Сульо и Пульо. За тях никой нищо няма да каже, нали? Ама Сепултура осиротяла... Айде бе... Имаха слаб период, опр, но за А-Лекс да продължи да се дудне все старата песен си е тъпа трющина и нищо повече!

Иначе казано, твърде много хора страдат от ужасяваща липса на желание за вслушване, макар че то за тая работа се иска акъл. А разни типчета като този от горния пост показват, че предпочитат да кажат каквото някой друг е казал, отколкото да се постараят да помислят/чуят. Възрастта може и да е оправдание, не знам.
_Moonshield_
^Аз ще се изкажа за "комерсиалните лайна" - много са яки tongue.gif
the_mess
Абе яките албуми са първите ъмм 4-5... и после стана една... Chaos AD има своите моменти ама като цяло твърде много груув, Roots е ЯКО ЗЛЕ не щото не са траш а щото е ЗЛЕ бе:семпли китари приплетени с ефекти и нЕкакви традиционни инсрументи!Защо китарите са толкова семпли?!?Нищо толкова против нямам ефектите и тия бразилските инструменти-нека си седят там...ааама китарните партии отиват от някъде- наникъде!А Макса твърде високо си се дере сякаш...ама тва не е голям кахър де!Ок де имам все пак една люима песен:Ratamahatta...и тва е!Ама една песен як албум не прави!Ама и в нея китарите са си семпли бе!
В Дантето ме кефят само 2 песни - Dark Woods Of Error и Convicted in Life, тоя новия му прослушах само първите 2 песни и си се отказах-щях да заспа... ама ааайде понеже уважавам Гадабаута ше прослушам ЦЕЛИЯ и ше се опитам да видя какво толкова го кефи...
gadabout
Да го кажем така:
не, че се счупвам от кеф на албума, тази музика отдавна не ми е съвсем на сърцето. Но като цялостна творба, като идейност, замисъл, изпълнение... Това е твърде качествена тава, за да бъде оплюта като по-предни, особено ако това се приписва на "негъра"... Просто не е адекватно, сеш'?

Едит: Ако ще казваме нещо, нека го подкрепяме с аргументи, по-сериозни от "Зле е бе, просто е зле!"... Общо взето май аз най-много се паля сега, не знам защо, ама дайте да кажем нещо смислено...
_Moonshield_
^^Що бе, Roots си е много надъхващ албум, ама много. Има много емоция в него, поне аз така го усещам.
ludspamer
Цитат(gadabout @ Jan 28 2009, 10:02 PM) *
^Сподели, какво те притеснява?

Ами като им слушам албумите с Дерик Грийн нещо силно ме съмнява да мяза на траш новия.Но може и да го чуя де, ако съвсем ми доскучае..
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.