Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: dani_besnia
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
Danny47
Здравейте! Днеска се регнах, много як форум! Виждам, че тука са и някои приятели от преди мен (те ми казаха за сайта tongue.gif). Ами кво да кажа за себе си. Е ме на аватара 1во biggrin.gif. На 18 съм и съм барабанист. Свиря в Sacred Trust... виждам, че вече малко или много научихте за нас... и така. smile.gif
Slash
Добре дошъл! drinks_drunk.gif
````````
Привет.
Wolfheart
Добре дошъл smile.gif
И приятно прекарване във форума.
conguestadors
Здрасти. bye.gif
Danny47
Мерси на всички. Тук найстина ше е приятно! smile.gif
Aglarana
Да бе здравей wink.gif
Blashyrkh
Цитат(Danny47 @ Jul 18 2006, 10:22 PM) *
Мерси на всички. Тук найстина ше е приятно! smile.gif

Зависи от гледната точка...
Warrior Of Ice
Привет! smile.gif
King_of_Beer
здрасти bye.gif ,гледам добри групи си изброил само така баце icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif
`Xandria`
Добре дошъл. Много успехи с групата. smile.gif
Boot
biggrin.gif
Здрасти.
stage
Цитат(Blashyrkh @ Jul 18 2006, 10:39 PM) *
Цитат(Danny47 @ Jul 18 2006, 10:22 PM) *
Мерси на всички. Тук найстина ше е приятно! smile.gif

Зависи от гледната точка...

+1 blackmetal.gif
falio`
Привет!
Яко забиваш на тва пар4е което 4ух "The King". От кога се занимаваш с тупане?
Danny47
10Х. От 7 години. Ма то от към барабани не е нещо особено.
Blade al'Slayer
Привет Дани... welcome aboard!
dambov
здрасти добре дошъл
и на мен Black Sabbath са ми една от фаворитските групи

поздрав с парчето-Never say die icon_headbang[1].gif
Mort
Напълнихте ни форумчето бре ей tongue.gif ! Добре дошъл, сега остава само Янис и Цигулката да се появят.
Danny47
Цитат(Mort @ Jul 19 2006, 09:23 AM) *
Напълнихте ни форумчето бре ей tongue.gif ! Добре дошъл, сега остава само Янис и Цигулката да се появят.

- И Миро wink.gif smile.gif

Цитат
Привет Дани... welcome aboard!

-Опа!
HeLeNa
Здравей! icon_headbang[1].gif
MadHatter
Пронто, другарю музикант. Да си ползваш акаунта със здраве drinks_drunk.gif
Blade al'Slayer
Цитат(Danny47 @ Jul 19 2006, 10:09 AM) *
Цитат
Привет Дани... welcome aboard!

-Опа!

Now, what was that 'опа' supposed to mean?!
Izkufelia
Евала, Бесен!
Моите поздравления за Блек Сабат. Благословия беше, че успяхме да ги видим на живо.
Успех с музиката и здраво забиване - на барабаните, не на девойките!!! guitar.gif
Nikola Bathory
Цитат(Blade al'Slayer @ Jul 19 2006, 09:03 AM) *
Now, what was that 'опа' supposed to mean?!

нещо като "опса" icon_headbang[1].gif
Danny47
Цитат(Blade al'Slayer @ Jul 19 2006, 12:03 PM) *
Now, what was that 'опа' supposed to mean?!

- Hello Bo smile.gif

Цитат
Пронто, другарю музикант. Да си ползваш акаунта със здраве

10х е как иначе smile.gif

Цитат(Izkufelia @ Jul 19 2006, 12:12 PM) *
Евала, Бесен!
Моите поздравления за Блек Сабат. Благословия беше, че успяхме да ги видим на живо.
Успех с музиката и здраво забиване - на барабаните, не на девойките!!! guitar.gif

Мерси, ам що... аз и на девойките искам tongue.gif
А за Black Sabbath да, още не мога да повярвам, че ги видях smile.gif!
onnellinen
Добре дошъл и от мене smile.gif
parabellum
Този форум се трансформира във форум на някакви фантазирани групи. Естествено, няма лошо, ама... вие луди ли сте? Sacred Trust? O, моля ви се! Какво, по дяволите, трябва да означава това? Коя нормална група ще се кръсти Sacred Trust? Защо винаги трябва да се взимат две от възможно най-баналните думи и да се слагат една до друга, за да изглежда всичко по-thrrooh? Сигурно половината аналогични банди се казват Trust Sacred.

Regards.
Dragontear
Цитат(parabellum @ Jul 19 2006, 02:44 PM) *
Този форум се трансформира във форум на някакви фантазирани групи. Естествено, няма лошо, ама... вие луди ли сте? Sacred Trust? O, моля ви се! Какво, по дяволите, трябва да означава това? Коя нормална група ще се кръсти Sacred Trust? Защо винаги трябва да се взимат две от възможно най-баналните думи и да се слагат една до друга, за да изглежда всичко по-thrrooh? Сигурно половината аналогични банди се казват Trust Sacred.

Regards.

Хайде непросветените.......и особено тези които не разбират смисъла на името и значението му да си мълчат... ама все пак това е форум всеки идиот може да пише само и само за да бъде забелязан..защо обръщаш толкова много внимание на нещо толкова незначително като име....явно и от музика не разбираш.....така че продължавай не ми пречиш tongue.gif whistle.gif
parabellum
Ehhhhhh. Исках аргументи за името, не да се заяждам, но айде... ще минеме и без тях. Здраве да е, че и без това уважавам хора, които се опитват да правят музика и не искам да им убивам гордия ентусиазъм. sleep.gif
Danny47
Цитат(parabellum @ Jul 19 2006, 02:44 PM) *
Този форум се трансформира във форум на някакви фантазирани групи. Естествено, няма лошо, ама... вие луди ли сте? Sacred Trust? O, моля ви се! Какво, по дяволите, трябва да означава това? Коя нормална група ще се кръсти Sacred Trust? Защо винаги трябва да се взимат две от възможно най-баналните думи и да се слагат една до друга, за да изглежда всичко по-thrrooh? Сигурно половината аналогични банди се казват Trust Sacred.

Regards.

thumbdown.gif
Еми в действителност е точно обратното на това "Защо винаги трябва да се взимат две от възможно най-баналните думи и да се слагат една до друга". Вече има тема за нас и трябваше там да пишеш, където му е мястото!!!


Цитат
които се опитват да правят музика и не искам да им убивам гордия ентусиазъм.

Тва пък кво трябва да значи? mad.gif

P.S. Ако някой може да премести горните няколко поста където трябва ше е добре.
InsArtTure
Здрасти! Адски си ми познат от нейде.

Не се връзвайте на парабеллум. Тя/той не знае какви Бритиш шамани сте happy.gif
Danny47
Цитат(InsArtTure @ Jul 19 2006, 03:33 PM) *
Здрасти! Адски си ми познат от нейде.

Не се връзвайте на парабеллум. Тя/той не знае какви Бритиш шамани сте happy.gif

Hi! Не ама някой кат пише подобни работи без да знае ии...
- Ако се сетиш от къде първо кажи на мен wink.gif biggrin.gif
Dragontear
Цитат(parabellum @ Jul 19 2006, 03:13 PM) *
Ehhhhhh. Исках аргументи за името, не да се заяждам, но айде... ще минеме и без тях. Здраве да е, че и без това уважавам хора, които се опитват да правят музика и не искам да им убивам гордия ентусиазъм. sleep.gif

Ами ако искаше аргументи можеше по-нормално да попиташ примерно ...А ЗАЩО РЕШИХТЕ ТОЧНО ТАК ДА СИ КРЪСТИТЕ ГРУПАТА ИЛИ ТН....пък и аз не съм длъжен да давам аргументи на всеки.....но честно да ти кажа ми е писнало от такива които тругват така....."Този форум се трансформира във форум на някакви фантазирани групи. Естествено, няма лошо, ама... вие луди ли сте? Sacred Trust? O, моля ви се! Какво, по дяволите, трябва да означава това? Коя нормална група ще се кръсти Sacred Trust?"......за също не искам да зе заяждам ...наи малко с теб или с някои от форума защото сте пичове всички.....пук може и аз да реагирам малко импусивно защото сум си пристрастен....но предполагам че ще се съгласи6 с мен
PEACE!!! bye.gif
stage
То ПарабелУм всъщност няма нищо лошо в предвид smile.gif Той така си говори и ний така си го обичкаме wub.gif
Dragontear
хехехе bye.gif Разбирам
Blade al'Slayer
Цитат(parabellum @ Jul 19 2006, 02:44 PM) *
Този форум се трансформира във форум на някакви фантазирани групи. Естествено, няма лошо, ама... вие луди ли сте? Sacred Trust? O, моля ви се! Какво, по дяволите, трябва да означава това? Коя нормална група ще се кръсти Sacred Trust? Защо винаги трябва да се взимат две от възможно най-баналните думи и да се слагат една до друга, за да изглежда всичко по-thrrooh? Сигурно половината аналогични банди се казват Trust Sacred.

Regards.

Ако искаше да попиташ само, редно ли е да го изкарваш на подигравка? Нещо да ти се струва малко неподходящо? Само за твое сведение, името Sacred Trust (вкючително любимото ти Trust Sacred) е уникално. Няма метъл група в цял свят (такава, която да е заслужила място в архивите) с това име. Как съм го разбрал това, оставям на теб да се чудиш.
Видях ти списъка с любимите групи и честно казано Rage Against The Machine не ми звучи по-смислено или подходящо за име на група...

Цитат(parabellum @ Jul 19 2006, 03:13 PM) *
Здраве да е, че и без това уважавам хора, които се опитват да правят музика и не искам да им убивам гордия ентусиазъм. sleep.gif

Да ти кажа, не си личи...
parabellum
hehe.
Chestno kazano, raznite napadki kum men sa bezpolezneni i niama da oburna vnimanie, no da mi se opitvash da uporstvash, che neshto "moe" ne ti zvuchalo smisleno za grupa, moga samo da se prusna ot smiah. Ne sum siguren, dali niakoi vuobshte e poiskal tvoeto mnenie za RATM, che da gi namesvash tiah. Niama i da sporia za RATM. Shte te uvedomia, kogato pochne da me gree kakvo misliat horata za grupite, koito slusham, zashtoto sum se uteshil, che horata ne razbirat ot muzika.
Chestno kazano, get a life, zashtoto postut ti beshe poveche ot izlishen, bez da ima sotzialna vruzka kum zalozenata diskusia. Az prosto otbeliazah fakta, che imeto SACRED TRUST e obrecheno i ne viarvam niakoi da se vurze na tazi izmislitza, osven maltzinstvata v sredite vi. Nishto losho ne sum kazval za muzikata vi, koiato pravite, zashtoto ne sum ia slushal, a i slabo me interesuva. Vie si znaete.

Regards.
Blade al'Slayer
By the way - не съм в групата. А това за 'RATM' го дадох като пример - никаква лична нападка.
parabellum
Samo ti mai si razbra kakuv triabvashe da bude tozi patetichen opit za nelep i bezpolezen primer. Povechko si gi spestiavaite za napred, za da ne izglezdate zalki.


BEST regards.
InsArtTure
Парабелум, помъдрял си откак слушаш Rage Against. То и аз така laugh.gif Никой повече да не е казал лошо за тях devil.gif

Ама аз казах нещо преди една страница, но кой ти слуша mellow.gif
parabellum
Слушам RATM от, кажи-речи, десет години и не съм спирал... заедно с Inside Out - първата група на Zack.
Достатъчно, мисля. За другото - мерси, проницателен и мъдър човек съм, това е така и спор няма.
Danny47
Цитат(parabellum @ Jul 20 2006, 02:45 AM) *
Цитат(Blade al'Slayer @ Jul 20 2006, 02:38 AM) *
By the way - не съм в групата. А това за 'RATM' го дадох като пример - никаква лична нападка.

Samo ti mai si razbra kakuv triabvashe da bude tozi patetichen opit za nelep i bezpolezen primer. Povechko si gi spestiavaite za napred, za da ne izglezdate zalki.

- От това, което чета е точно обратното!

Цитат(parabellum @ Jul 20 2006, 02:29 AM) *
Niama i da sporia za RATM. Shte te uvedomia, kogato pochne da me gree kakvo misliat horata za grupite, koito slusham, zashtoto sum se uteshil, che horata ne razbirat ot muzika.

На мен не ми звучиш като човек, който разбира от музика. Още по-малко можеш да правиш подобни изказвания за името ни... след като въобще не знаеш за какво става въпрос. Повярвай, има кой да оцени името ни, текстовете и т.н.
stage
Кой?










laugh.gif Шегувам се, не мъ бийте biggrin.gif
onnellinen
Цитат(Danny47 @ Jul 22 2006, 03:32 PM) *
Повярвай, има кой да оцени името ни, текстовете и т.н.

Като каза оценяване, имаш ми мейла, нали?

^ Аз smile.gif
SteelDragon
Хххахаха! РОФЛ бе! Направи си услуга и ходи се гръмни някъде бе! Аз свиря в оркестър дето се зове "Дедов", и ако мислиш че ми дреме кво ти е мнението... Тва ми заприличА на оная случка с Надя от "Гъболом" дето раправя на Цигуката "Ти ако си притеснен тука от хората, то на много им е притеснено така като излизат и т.н" Същата работа. Изказва се со такава висота дека ке види целио свет, само не се угадя дека нема никва връска со реалноста. Еле па и ти се исфарли като юнашко млеко на мокър чардак. Защо парво не се умислиш ко приказваш и тога си отвараш устяата и да рассейфаш съненията дека си пълен идиот? Ае като се видите че им покаеш на момците каксе свират жиците и ша им обясниш това онова да не одат така боси во мизикалниот мир. Аре със здрае!
scion_of_storm
Добре дошъл и от мен! smile.gif
Парабелум, знаеш си че те обичаме, нали?? wub.gif blackmetal.gif
falio`
Абе като не ви "дреме толква мнението му" какво го нахранихте така parabellum?
SepulTeraHead
Ебати зрялото посрещане на критиките. Евала, пичове! И понеже така и така не стана ясно, от името на целокупната българска общественост питам какъв е замисълът зад името на групата ви.

Цитат(SteelDragon @ Jul 25 2006, 11:30 PM) *
Хххахаха! РОФЛ бе! Направи си услуга и ходи се гръмни някъде бе! Аз свиря в оркестър дето се зове "Дедов", и ако мислиш че ми дреме кво ти е мнението... Тва ми заприличА на оная случка с Надя от "Гъболом" дето раправя на Цигуката "Ти ако си притеснен тука от хората, то на много им е притеснено така като излизат и т.н" Същата работа. Изказва се со такава висота дека ке види целио свет, само не се угадя дека нема никва връска со реалноста. Еле па и ти се исфарли като юнашко млеко на мокър чардак. Защо парво не се умислиш ко приказваш и тога си отвараш устяата и да рассейфаш съненията дека си пълен идиот? Ае като се видите че им покаеш на момците каксе свират жиците и ша им обясниш това онова да не одат така боси во мизикалниот мир. Аре със здрае!

Ха-ха-ха... Остроумно! Ignored.
Dragontear
Цитат(Benedict XVI @ Jul 26 2006, 04:11 PM) *
Ебати зрялото посрещане на критиките. Евала, пичове! И понеже така и така не стана ясно, от името на целокупната българска общественост питам какъв е замисълът зад името на групата ви.

В интерес на истината името доиде толкова спонтанно..и случаино..... Преди около 7 години гледах някакъв филм (черно бял) са средновековието когато "църквата" е играела важна роля в всичко едва ли не е избирала тя краля...и винаги скрива грешките си зад религията...а разни хора които мислят това за спасение и се кланят....
и така там горяха хора на кладата нон стоп...и то най вече праведни хора коiто не признават църкватa но си имат своя "религия" (по скоро убеждения за тази дума) ..а имаенно сега самата църква им се кланя и ги обявява за светци...
та там като издаваха смърни актове на хората дето са убили и им поставяха пречина за наказанието

accusation Witchcraft
accusation Heretism
accusation Sacred Trust ...като това е изписвано за хора които едва ли не са изгаряни за удоволствие за да се види че църквата все пак си върши работата.......но в главите на простолюдието дори не е щракнало нещо за да се усъмнят ...а тези които са го правили за завършвали така
accusation Sacred Trust

и така Sacred Trust...е цялата глупост на религията.....и всички грешки на църквата (поне през Средновековието) ....
Нямаме нищо общо с някакви секти итн biggrin.gif ако ще се зачудите....точно обраното...религията я смятам за глупост и вярвам само в себе си и в тези около мен...
и вероятно ако живеех през Средновековието ....щеше да ми пари под краката biggrin.gif
Name: Dragontear
Death: Burned At The Stake
Accusation Sacred Trust biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mpa4ko
Цитат(Dragontear @ Jul 26 2006, 04:41 PM) *
В интерес на истината името доиде толкова спонтанно..и случаино..... Преди около 7 години гледах някакъв филм (черно бял)
и така там горяха хора на кладата нон стоп...

и така Sacred Trust...е цялата глупост на религията.....и всички грешки на църквата (поне през Средновековието) ....
...религията я смятам за глупост и вярвам само в себе си и в тези около мен...
и вероятно ако живеех през средновековието ....щеше да ми пари под краката biggrin.gif

първото в цитата няма кво да го коментирам просто, стил...

Тцъ тцъ какво зряло и добре обмислено решение, каква теза, каква позиция леле леле...
Взето след зяпкане на 'някакъв филм'
Обуйте си чорапките.
Щом религията е глупост - и църквата е глупост...като цяло, а не на "грешки" на "грешки"...Църкви с пръскана мазилка няма ше знайш.
Инак , като цяло, Идеята си я бива , ама малко насила сте си я избрали ми се струва...

bye.gif




Ъъъъъъъ PARABELLUM take me with you crying.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.