Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Fear Factory ще бъде яко ааааааааааа......
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
max.666
Очаквам ги с нетърпение.
Мисля че ще има разцепване на глави.
icon_headbang[1].gif metal.gif icon_headbang[1].gif metal.gif
Споделете вашите размисли и страсти по въпроса.
Успех rolleyes.gif
SepulTeraHead
Видя ли сетлиста?

icon_headbang[1].gif PISS CHRIST icon_headbang[1].gif

Иначе размислите и страстите са ми, че "Demanufacture" е единственият албум, заради който си заслужава да си "Уууу, аааа!". Другите са леко недодялани. В "Obsolete" например са най-безобразно разплутите и изкуствено удължени песни в историята на рок и метъл музиката, ама кво да се прави. "Descent" е яка.
max.666
Не.Къде мога да го видя?
Кефят ме щото се развиват, въпреки че някой песни са доста трудни за възприемане.
А и не се отказаха след като Dino ги напусна, продължиха да правят експерименти със звученето си.
"Demanufacture" icon_headbang[1].gif "Transgression" icon_headbang[1].gif "Obsolete" icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
1. 540,000 Fahrenheit - Transgression (2005)
2. Transgression - Transgression (2005)
3. Slave Labor - Archetype (2004)
4. Demanufacture - Demanufacture (1995)
5. Self Bias Resistor - Demanufacture (1995)
6. Zero Signal - Demanufacture (1995)
7. Shock - Obsolete (1998)
8. Edgecrusher - Obsolete (1998)
9. Descent - Obsolete (1998)
10. Martyr - Soul of a New Machine (1992)
11. Drones - Archetype (2004)
12. Contagion - Transgression (2005)
13. Piss Christ - Demanufacture (1995)
14. Linchpin - Digimortal (2001)
15. Acres of Skin - Digimortal (2001)
16. Cyberwaste - Archetype (2004)
17. Archetype - Archetype (2004)
18. Replica - Demanufacture (1995)
19. Timelessness - Obsolete (1998)
max.666
Благодарско, мерси bowdown.gif
Трябва да почерпя
drinks_drunk.gif
Ще падат глави, няма как..............
pSy_ZeRo
Взех си билета. Един artwork можеха да измислят ама нищо, то и розовото е хубав цвят punk.gif
Иначе - фаворити от листа са ми песни нъмбър 1, 3, 5, 7, 17 и 19 bowdown.gif
Дано съ изкъртим.
Nightmare
Аааааааааааааааааъъъъъъ hmm.gif
Ще бъде яко определено, стига и пари да има яко ...
max.666
Р.А.З.Ц.Е.П.В.А.Н.Е.
Туй то.
Дано узвочителите да си свършат работата, ама и самата зала е гадна puke.gif . Ама няма начин ще го преживеем.
Надявам се да напълним залата и да им покажем колко сме луди..............................
Погото ще е яко,няма как..........................
metal.gif metal.gif metal.gif
deebo
Разцепване ще има! suicide.gif
Няма начин! icon_headbang[1].gif
Nikola Bathory
няма Cars? Това им е единствената готина песен - то тя е кавър, де... Сигурно затова.
max.666
Айде моляти се,не се излагай.
STOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
smile.gif Ще стане весело.................
Nothing to No One
Ооо и аз си имам билетче и в петъка съм там!!! кво ше кажете да се чакаме в 7 преди концерта,а? че да влезнем там заедно и тъй! Определено ше е веселооооооо metal.gif
HeLeNa
Ти да не си онази от Интерактив? wink.gif
Nothing to No One
хаа-ха! как позна! ем да същата съм bye.gif така или иначи наще нямяше да ме пуснат ако не им бех набутала един билет в лицето happy.gif съжалявам за селското си изразяване в момента... нещо ме е фанала лигнята
HeLeNa
Емм,по ника познах smile.gif
Nothing to No One
е да,де - досетих се.
SepulTeraHead
Мисля, че вече е време да се разбираме за някаква евентуална сбирка преди концерта.
Warrior Of Ice
Ами, нещо от порядъка на 18:30 - 19 пред залата...
Nothing to No One
все едно не го казах и аз тва ... ама кой да ми обърне внимание ... dry.gif
19.00 ми звучи добре. интересно ми е обаче колко хора ше се съберем пред залата ....
SepulTeraHead
Аз се надявах поне час да лочим бира преди концерта. 18:30 отпред звучи добре.
Nothing to No One
еми тогаа значи18.30 за да мое да се накърками приди тва ... тъй ли? бе само 3-ма ли ше дойдет от тука бе
max.666
Приемате ли гости на сбирката?
Само не знам как ще ви засека,като не съм ви виждал.
brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif
Warrior Of Ice
Има една тема "Албумчето на форума" в Общия раздел. Също така, някои хора имат снимки в профилите... wink.gif
max.666
Ok. Ще се намериме значи.
И ще пием по-бира drinks_drunk.gif
Nothing to No One
abe imam 4uvstvoto 4e niama da vi e mn zabavno s men ... za kvo da vi se nabutvam,ako tva moe da se nare4e nabutvane de mellow.gif
max.666
Цитат(eli_maiden666 @ Aug 8 2006, 04:37 PM) *
abe imam 4uvstvoto 4e niama da vi e mn zabavno s men ... za kvo da vi se nabutvam,ako tva moe da se nare4e nabutvane de mellow.gif

Ей така, за цвят.
Пък и не вярвам някой от нас да хапят. Просто ще пием по бира и толкоз.
Мисля че нищо се притесни аааааааааааааааааа
Пак повтарям не хапем tongue.gif
Nothing to No One
бе знам беее, на мене мн ми се оди,особено щом ше се наливам с бира. ма ше ми е малко кофти като знам че няма да съм ви особено интересна .... а иначе аз мн бих се израдвала ако се запозная с вас smile.gif smile.gif smile.gif
SepulTeraHead
http://avtora.com/news/nowini/otmeniha_kon...actory_w_sofiya


Г И Н Е С !
Revenant
Да се смея ли да плача ли ....позор no.gif
Warrior Of Ice
Имайки предвид навика на нашенци да си взимат билети в последния възможен момент, сигурно в залата щяха да се съберат към 1000 души, включая представителите на разни медии... Без коментар.
stage
icon_headbang[1].gif ЧЕСТИТО icon_headbang[1].gif
KingSlayer
То понеже това е първият отменен концерт evil2.gif
Само 300-тина билета са били продадени...нали....ама щото някои хора си мислят, че за тия мероприятия рекламата е излишна...или май от други съображения devil.gif
Аз специално от тук разбрах за концерта, а по цял ден се ровя из станциите и никъде не чух нещо по въпроса.
SepulTeraHead
Аз съм твърде изненадан. Въпреки месеца, въпреки провалениет други концерти... толков амалко хора да си купят билети за Fear Factory е скандално. Почвам да се притеснявам, че с големите концерти тази страна беше ДО ТУК. Чакат ни само величия като Цеца Ражнятович занапред.
KingSlayer
^Еми на цецка ше се леят руини реки от вино, литрови ракийки, сосни скари...бръмчат лигли и богати тъпкачи. Кой го интересува глудницата продърпани металяги evil2.gif
SepulTeraHead
Никой не им пречи да печелят и от двете. Толкова са различни, че не си пречат по никакъв начин.
Rolf
Нова музикална агенция за пореден път демонстрират тоталната си липса на професионализъм. thumbdown.gif
KingSlayer
^Е, да ама тия мероприятия трябва да се организират културно, с уважение към самите групи. Хмм. Прави се подобаваща реклама на подобаващите места. Избира се подходящо място, а не дърти, задушни зали. Преценява се аудиторията. Ако е необходимо се събират няколко групи и се поделят по дни. Хем се избива лесно наема, хем се събира народ - прави се нещо като маратон. Периода в годината също е от значение - Август в София има 3-ма скинара и 5 метала smile.gif Хиляда врътки има при реално желание от организатора. Лошото е, че яко се излагаме така и постепенно ще придобием кофти слава сред чуждите групи. После ходи ги кани да дойдат. Ще излезе, че нямаме фенове у нас. Или както се вика ходи доказвай, че нямаш сестра. Ето, точно така се убива популярността на тази музика.
Не вярвам това да се дължи на некадърност, мамка му hmm.gif
SepulTeraHead
Много ти е ясно, а. Хиляди врътки има, ама тия чифути не се сещат, нали?
KingSlayer
Брех, с тоя опит дето имат организаторите ни, нема кой да ме убеди, че са вярвали Август да напълнят зала точно с тази група. По ми пасва, че предварително е било ясно че Fear Factory нема да дойдат evil2.gif
Има и вариант при който групата да е имала просто път насам и наще да са се възползвали, ама нещо напоследък мразим научната фантастика.
deebo
Дори не съм подозирал че и с този концерт ще стане така sad.gif
Много кофти работа!!!!!!!!!
Beerzebub
Диеа.
А аз днес се жалвах, че още не съм си закупил билет.
Както и да е, ето ги парите за спален чувал. Са остава да отменят и "куултурните" мероприятия в Каварна за капак. dry.gif
blame
Хипер,мега,супер,екстра зле.
Тъжно е, прекално тъжно.
Пък аз бях повярвала,че България започва да се развива в това отношение. Е, наивница.
Нямах намерения да ходя на концерта,признавам, но не се чувствам виновно. Както и да е.
Да ни е честито.
Бира пак има.
SepulTeraHead
Цитат(KingSlayer @ Aug 8 2006, 11:14 PM) *
Брех, с тоя опит дето имат организаторите ни, нема кой да ме убеди, че са вярвали Август да напълнят зала точно с тази група. По ми пасва, че предварително е било ясно че Fear Factory нема да дойдат evil2.gif
Има и вариант при който групата да е имала просто път насам и наще да са се възползвали, ама нещо напоследък мразим научната фантастика.

Ето една твърде смела и безумна мисъл: бандите правят турнета. ohmy.gif
MadHatter
A някой сети ли се като погледне всичките неща за отменените концерти, да види, че метъл концертите са най-посещавани? А все пак и хората не са тук, това до някъде си е в рамките на нещата. 'Се в гъз wub.gif
Wolfheart
^Интересно. Забелязах, че и има доста малко продадени билети за Wu-Tank clan. Като си спомня, в средното ми даскало ми доста хора ги слушаха.
А и доста е подозрителна тази малка бройка продадени билети.
max.666
Без коментар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ебати идиоти те,супер скапаняци всичко което напиша за тях ще е малко.
Само 277билета- не вярвам...............
Предлагам им на тия да се suicide.gif suicide.gif suicide.gif

Май трябва да прекръстим темата на:
"Ще бъде гадно аааааааааааааааааааааааааааа" rolleyes.gif
Nothing to No One
тотално разочарована съм, но не за първи път разбира се. нямам вече сили да пиша каквото и да е било свързано с концерта ... ще е безмислено ... бих напсувала "виновниците" но все пак по форуми аз не псувам.
KingSlayer
<Ето една твърде смела и безумна мисъл: бандите правят турнета.

Трудно ми е да го повярвам tongue.gif

И кръгчета връткат даже, ама едва ли биха се изложили (а и колко ли ще им коства) да пропуснат нещо по пътят си, особенно уговореното. Ти прави сметка кой е за е.ане evil.gif
pSy_ZeRo
1. Тъп промоутър, на който вече никой не вярва.
2. Тъпи "фенове", които толкова нямат желание да дават пари за концерти, че сигурно скоро и Мейдън няма да могат да я напълнят тая зала
censored2.gif censored2.gif censored2.gif suicide.gif
max.666
Наистина не мога да си представя,че толкова малко хора са си купили билети.
Ако това е вярно,няма спасение.
Положението не е никак розово.
В Българя стана модерно да си промоутър и аз мога да бъда.

max.666:
представя
групата с локална извеснос
"РОКСТРОНСКИЯ ГУМЕНЯК"


Групата ще престави последната си дългосвиреща плоча,която постигн платинен статус в USA:
"Заспала мачка,у спръжата"





П.С.
За не просфетените:
"Гуменяк"-гумен галош
"Мачка"-коте
"Спръжа"-месо в буркан(най-общо казано)
Щях да забравя часът и мястото на срещата са известни.Селския мегдан в Скакавица
Цена:вход свободен
До нови срещи,очаквайте с нетърпение следващите мега звезди,който за мое най-голямо съжеление ще запазя в тайна(да не поставяме каруцата пред коня;да не ни мине котка път и т.н.)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.