Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Napalm Death - Smear Campaign
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Rodd1ck
Има го даден в темата за торентите, но мисля, че така е по-лесно. wink.gif





Napalm Death - Smear Campaign

1. Weltschmerz (intro) 01:28
2. Sink Fast Let Go 03:23
3. Fatalist 02:51
4. Puritanical Punishment Beating 03:26
5. Well All Is Said and Done 03:01
6. Freedom Is the Wage of Sin 03:09
7. In Deference 03:14
8. Short Lived 03:06
9. Identity Crisis 02:44
10. Shattered Existence 03:11
11. Eyes Right Out 03:12
12. Warped Beyond Logic 02:00
13. Rabid Wolves (For Christ) 01:24
14. Deaf & Dumbstruck 02:46
15. Persona Nongrata 02:47
16. Smear Campaign 03:20
Total playing time: 45:02


Не знам за кой път го слушам, но все още го смилам. Доста е луд, харесва ми и звучи определено по-грайндкор от предишния. Радвам се, че след толкова години все още правят качествени неща и след толкова албуми не могат да ни омръзнат. Мнения?
Slash
Много малко групи в днешно време могат да правят музика в която да има Гняв... Повечето го докарват до някакъв педалски гневец. При Napalm Death не е така. "Smear Campaign" е албум, който не може да ти писне да слушаш. Харесвам "The Code Is Red... Long Live The Code" но ако трябва да избирам кой от двата да си купя на оригинално CD - определено ще е новия. Нека улегне още малко... По-точно да ме порита в лицето още малко... icon_headbang[1].gif
InsArtTure
Аз,който съм твърд фен на тази музика не виждам нищо интересно в този албум. Какво по дяволите? Къде е музиката-кое да ме хване-гняв? Това ли?

Останалото са едни рифове въртяни от 15 години и тотално презаписани във всеки следващ албум. hmm.gif
Rolf
Рано е да давам мнение, но на първо слушане и аз не съм особено впечатлен. Разчитам това да се промени... Доста очаквания възлагах на албума.
Vlad
Не е нещо кой знае какво.Просто един яко размазващ Napalm Death icon_headbang[1].gif
Slash
Ама вие какво разнообразие търсите, прогресарски елементи?! Все пак не забравяйте стила в който е ориентиран този албум. Просто не сте улучили подходящото настроение... Аз лично се нужадех от нещо точно такова и Napalm Death ми го предоставиха.

Харесвам този албум защото звучи метълски, не натоварва и поне при мен не писва все още, което говори добре за самия албум.
SepulTeraHead
Предишния сякаш ме докосна повече. Сякаш имаше повече разнообразие. Това ми впечатление може и да е заради това, че съм го слушал много повече пъти. "Smear Campain" си е доста як албум. Точно един здрав размазващ Napalm Death дето вика Vlad. Кво повече искате от тая група? Експериментираха със стила си в средата на 90-те и създадоха шедьоври. Сега се върнаха към по-ранното звучене, но с опита натрупан през годините и издават може би най-яките си албуми. Тия хора са си просто АБОНАТИ за топ 10 на годината за всеки здравомислещ човек. И са страшно вдъхновение за мен и за Distorment.
deebo
NAPALM DEATH са си NAPALM DEATH!!! icon_headbang[1].gif
Пак са направили "размазващ" албум.
Няма есперименти,...... какво от това?! На този албум такива не са му нужни .... и така си е добре.

Определено тавата е и в моя топ-10 за тази година!
Wolfheart
Стига сте мрънкали - албума кърти мивки и лепи плочки icon_headbang[1].gif
В случая не е важно колко колко пъти се сменя ритъма, на колко акорда се свили и колко са дълги солата. Целта е, като се прибереш уморен в къщи, да го надуеш на колоните, да се отпуснеш и да си мислиш за реакциите на комшиите - "лелей, тоя каква изтрещяна музика слуша!". Събраната отрицателна енергия в музиката им не те оставя да се помислиш за музикалните достойнства - важното е, че са го направили както трябва.
Airin Of Ancelot
Напълно съм съгласна, Wolfheart, албумът е бижу! bowdown.gif
abductor
Идеален си е.
Rodd1ck
Цитат(Wolfheart @ Jul 24 2006, 04:28 PM) *
Стига сте мрънкали - албума кърти мивки и лепи плочки icon_headbang[1].gif
В случая не е важно колко колко пъти се сменя ритъма, на колко акорда се свили и колко са дълги солата. Целта е, като се прибереш уморен в къщи, да го надуеш на колоните, да се отпуснеш и да си мислиш за реакциите на комшиите - "лелей, тоя каква изтрещяна музика слуша!". Събраната отрицателна енергия в музиката им не те оставя да се помислиш за музикалните достойнства - важното е, че са го направили както трябва.

Горе-долу това ми трябваше след шибания изпит в СУ-то.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.