Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Трябва си тема зa Betzefer.
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
parabellum
Понеже съм добър човек и решавам да споделя малко от качествената си музика с вас, приятели.
Israeli metal, какво да кажем повече, освен че главно вдъхновение на групата са: Pantera, Slayer, Sepultura. Пичовете са МЕГА добри просто и спор няма, че почти навсякъде в песните си напомнят на Pantera (Far Beyond Driven предимно във вокално изпълнение и всякакви най-добри рифове на Dimebag), което е МЕГА велико, според мене и искам да ги подкрепите с оценката си. Сцепих се, когато за първи път чух една от песените им да спира за секунда, а вокалът да се провиква "THATS RIIIIGHT", като Phil. Изслушайте албума им - Down Low (2005), в който няма лоша песен. Препоръчвам следните, пък после ще ми благодарите: Black Inside, Fuckin' Rock 'n' Roll, Down Low, Brix, всичко, луд ли си. Който се кефи на подобна музика и не ги хареса супер много, ще загине в терористична акция. Имам впредвид, това е шокиращо. Колко подобни неизвестни групи се появяват на бял свят, които да влезнат в графата - "ебати доброто".
И това е правилно. headbang[1].gif
InsArtTure
Откъде може да се намери?
Често се случва да се появи някоя банда, която идеално копира друга или даден стил, но аз такива неща ги приемам като трибют, колкото и да ги уважавам.
Rolf
Никога не съм слушал техни неща, но всички тия хвалебствия няма как да не заинтригуват човек. Един линк би бил добре дошъл! smile.gif
parabellum
Цитат(Rolf @ Jul 23 2006, 11:12 AM) *
Никога не съм слушал техни неща, но всички тия хвалебствия няма как да не заинтригуват човек. Един линк би бил добре дошъл! smile.gif

Няма лошо. Малко хора са слушали техни неща. Ето един линк към мизерната дейта - тук. Теглете всичко, че ще ги трия и после коментирайте.

Цитат
Често се случва да се появи някоя банда, която идеално копира друга или даден стил, но аз такива неща ги приемам като трибют, колкото и да ги уважавам.

Аз пък тези банди ги разграничавам между плагиатство и вдъхновение, а определено Betzefer са от второто.
parabellum
Май не разбрахте какво трябва да чуете в тази тема.
Alekto
Toku 6to gi izteglih.Mnogo kefqt!!
'Down Low' i 'Black Inside' - icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Много яко! Благодаря ти, че си ъплоудвал...
Revenant
мда не са моя стил, но тези пичове наистина са добри...абе израелската сцена като цяло е много добра
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.