Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: hei zdraveite
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
emerald
Здравейте, аз съм Ани, 24, Сф, учила съм археология, после финанси, сега работя друго и все ми се прави нещо ново, макар че не знам кога ще направя промяна. Да спрем с биографията дотук, че не звучи много сериозно.
Та, надявам се, че ще намерим интересни теми за разговор и за забавление също така smile.gif
Мн обичам да чета(книги) и страшно обичам котки!
С най-голямо удоволствие слушам Nightwish, Sonata Arctica, Masterplan, For My Pain, а също и Stratovaruis, Rhapsody, Venin Noir, After Forever, Amorphis. Май това ми е за този период от живота. Преди слушах и др неща, но с времето човек се променя. Проявявам любопитство и към всички групи, които не съм чувала, за да разбера дали не ми се слуша още нещо разбира се.
Сигурна съм, че ще науча много нови неща и от вас, понеже попрегледах форума преди да се рег и ми беше интересно.
ThE-SaMe-IdIoT
Здрасти, Ани .. надявам се да ти хареса форума .. тук всички обичат котки bye.gif
Dragontear
Здрасти Ани....радвам се да се запознаем. wink.gif

Групите които слушаш меко казано къртят мивки..тук си допадаме яко.....но за моето отношение към котките няма да говорим whistle.gif все пак всеки има право на менение ...аз съм си фен на кучетата ...защото мога да предвидя деиствията им...докато котките са ми малко коварни...

приятно искарване в форума openwidehug.gif
Mago De Oz
Welcome girl smile.gif Яки банди, няма спор, отлични интереси smile.gif Приятно прекарване
Wolfheart
Доблре дошла smile.gif
Готини групи слушаш, а гледам, че преобладават финландците.
Снимката на аватара също е много готина wink.gif
И аз съм по-фен на кучетата. Котките са лицемерни животни smile.gif А иначе най-фен съм на морските свинчета wink.gif
HeLeNa
Здрасти.Добре дошла smile.gif

Цитат
най-фен съм на морските свинчета

Блях puke.gif Мини хамстери и КОТКИ RULZzz biggrin.gif
Alekto
Zdravei.
6te dade6 li snimka na kotkata si? biggrin.gif (Stefane,za teb go pravq)
Slash
Добре дошла, Ани! smile.gif


Мисля си, че би харесала и групи като Evergrey, Opeth, Tad Morose, Riverside, The Gathering, Saturnus може би... Поздравления за For My Pain... и поздрав с Dancer In The Dark!


Не ги чети какви ги разправят другите, ние знаем, че котките са най-яките! Това е моя котарак: biggrin.gif
http://img144.imageshack.us/img144/2361/0000028ew1.jpg
http://img373.imageshack.us/img373/2166/0000029kh0.jpg
scion_of_storm
Цитат
аз съм си фен на кучетата

+1, не обичам много-много котките wink.gif
Добре дошла, гледам, че си изредила много добри групи, някои от които са ми любими и на мен до някаква степен. Ае наздраве и добре дошла! drinks_drunk.gif
falio`
ДОбре дошла!
Boot
Котките са като жени, а кучетата - като мъже.

Иначе, здрасти Ани smile.gif
TerminalFrost
Здрасти и от мен!

Хубава музика и интереси. Колкото до котките, тук определено си допадаме - умирам си за котки. Приятно писане във форума, и дано ти хареса тук.
Dragontear
Цитат(Boot @ Jul 26 2006, 02:11 PM) *
Котките са като жени, а кучетата - като мъже.

Иначе, здрасти Ани smile.gif


хахаха много интересна теза ..хареса ми....тогава харесвам котки wub.gif devilsmiley.gif

но пък кучетата не носят на алкохол hmm.gif biggrin.gif

А пък това морските свинчета не мога да ги разбера...Нито е морско нито е свинче biggrin.gif

Виж рибите са друго нещо едни такива мълчаливи, нито хапят(поне някои) нито лаят нито дращят нито се разгонват...нито пикаят и (с извинвние) серат ...пък и имат много интелигентен поглед blink.gif ...стават за слушатели....не могат и да избягат (мотат се там из един буркан) biggrin.gif хахах

ОПА АНИ ИЗВИНЯВАЙ ЧЕ ТИ ПЪЛНЯ ТЕМАТА С ГЛУПОСТИ crying.gif
Boot
Цитат(Dragontear @ Jul 26 2006, 03:38 PM) *
хахаха много интересна теза ..хареса ми....тогава харесвам котки wub.gif devilsmiley.gif

Аз харесвам кучета. Дай да се комбинираме smile.gif rolleyes.gif

Иначе аз и гризачи много обичам, те са ми луда страст, особено морските прасета, но се оказа, че съм алергична към тях crying.gif . А като бях малка вадех рибките от аквариума да ги гушкам. Пък те умряха. sad.gif
emerald
Ох, smile.gif
благодаря за посрещането, мн сте мили. и тъй като е тръгнала тази кучешко-котешка тема (в която виждам че котките печелят tongue.gif ) ето ги двете ми котки:

http://i53.photobucket.com/albums/g46/jiny...os/P1010083.jpg
http://i53.photobucket.com/albums/g46/jiny...os/P1010060.jpg

те са си улична порода, ама си ги обичам!

и освен това може да харесвам котки, но не си падам по жени
Warrior Of Ice
Добре дошла, Ани!
emerald
Цитат(Dragontear @ Jul 26 2006, 03:38 PM) *
но пък кучетата не носят на алкохол hmm.gif biggrin.gif

и котките ня носят, виждала съм пияна котка smile.gif
и аз също не нося smile.gif , но бира обичам ...
Airin Of Ancelot
Привет! Приятно прекарване във форума! smile.gif
Dragontear
Цитат(emerald @ Jul 26 2006, 04:18 PM) *
и котките ня носят, виждала съм пияна котка smile.gif
и аз също не нося smile.gif , но бира обичам ...

хех това да се чува ...кога ще пием по бира? biggrin.gif
MadHatter
Добре дошла във форума bye.gif

^Ей, момче, да не се караме за плячка devil.gif
Slash
Ще се научи с времето Dragontear, че всичкото женско е за МадХейтър-а. Аз съм се примирил вече... biggrin.gif
Dragontear
Цитат(MadHatter @ Jul 26 2006, 04:45 PM) *
Добре дошла във форума bye.gif

^Ей, момче, да не се караме за плячка devil.gif

хи хи хи хи ....спокоино има бира за всички...... wink.gif laugh.gif ...

PS: само трябва да се съберем всички да я изпием sp_ike.gif
защото сам........ се зартруднявам.....
ТОЛКОВА МНОГО БИРА А ТОЛКОВА МАЛКО ВРЕМЕ biggrin.gif
MadHatter
Шляши, научил си си урока wub.gif 6! ...За бирата няма да се караме beer.gif То е ясно, че е за мен biggrin.gif
Boot
Пфффф... бираджии гадни thumbdown.gif
Да живее текилата!!!
Dragontear
тц тц тц тц тц тц тц В какво превърнахме представянето на момичето
даите да си направим тема за алкохола бе хорица.... wine.gif
МАСТИКА POWEEEEER drinks_drunk.gif

Още веднъж sorry Ани bye.gif
Blade al'Slayer
Здравей, Ани! Добре дошла!
В първия момент, когато видях, че си новият ни потребител, но не се беше представила още, реших, че си една друга приятелка, подвизаваща се под името Emerald... Но ето ти изненада:) Много добри групи спомена...

*deliberately skipping any opinion concerning cats, dogs and beer*
scion_of_storm
Да, да, облак пауър icon_headbang[1].gif Какво само анимализирахте и алкохолизирахте темата на момичето mad.gif .... laugh.gif laugh.gif
onnellinen
Добре дошла и от мен:)
Животинките ти са сладури wub.gif
max.666
Здрасти!!!!!!!!!!!!!!!!!! evil.gif
emerald
ха ха! дайте да не се опитваме да се държим прилично. то ако хората говореха само дълбокомислени неща докъде щяхме да стигнем, не искам и да си помисля biggrin.gif само като си го представя и ми става весело
`Xandria`
Здравей, добре дошла тук. smile.gif
Учила си археология, звучи страхотно. За периодите в живота си права, човек се променя, аз не знам какво ще слушам когато стана на 24(силно се надявам да е същото)...
Приятно изкарване тук. bye.gif
Wolfheart
^И аз на твоите години се чудих дали ще е същото. А то се оказа, че е точно същото smile.gif
stage
conguestadors
Добре дошла и от мен Ани. bye.gif
BrAiNiAc
Здрасти ! smile.gif Надявам се да ти хареса тук аз също съм нов. metal.gif guitar.gif
sepulturatr
Задравееееееееееееей smile.gif

П.С.Котки РулЗзЗзЗзз
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.