Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Pelican
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Slash
Готино е да се създават нови темички за толкова интересни групи. Такива, които не чуваш всеки ден на компютъра, които пък звучат досущ като вторите дето пък копират от третите...


Pelican са ми една особено любима група и ще се радвам повечко хора тук да се запознаят с тях:
http://store2.data.bg/lambrev/progressive%...0metal/Pelican/





Хех, ебавам се бе... Ето снимка на пичовете:
lelqLora
я па тия!
Mpa4ko
Mи нижнам ама аж ше жарибих smile.gif
cunt
Таз седмица се запознах с един техен албум(и сега Бога праща тема, ах какво съвпадение) - Australasia(2003). Първият път като слушах не ми допаднаха почти никак, следващите пъти почнаха да ми харесват. Зависи от настроението явно.
Някакви интересни.
Slash
Каква група, а? biggrin.gif Всеки хеви/пауър спец би се хванал за косите, пробвайки да напише "обичайните глупости" за композиции, клавири, ала-бала... Очаквам още мнения, когато поотлежи още, като старо вино. happy.gif
ManOwaRadO
Чух само парчето Australasia с надежда да е нещо интересно и оригинално, но честно казано ми се стори някаква дървения. Поне на мене де и поне от първия път... ама втори едва ли ще има.
alpha prime
Накефи ма определно ще ги прослушам внимателно ... ако сички парчета са като тоя инструментал, то групата ша остане по дълго в Уинамп
Едит: след 3-4 псни се уверих че това ще е така със сигурност
Наща фирма благодари за препоръчаната банда
Nightmare
Чух първите три песни и се отказвам - скука ми е.
Slash
Радват ме разнообразните ви мнения. biggrin.gif


Изобщо тази група (& Isis) могат да предложат едно неописуемо пътешествие през мислите, стига да подходи човек с нужното търпение и спокойствие... bowdown.gif
Rolf
Търпението определено ще да е ключово качество. wink.gif

Мъчих се да ги харесам преди време - така и не можаха да ме грабнат. hmm.gif
alpha prime
Много яко биха се вписали в саундтрака на някой quake. Днеска докато си почивах ми направи впечатление че много мязат на соундрака на двойката
Rodd1ck
Послушвам и смилам Australasia, добро е, но не е за всеки..
Slash
Харесали - 5 - ЕСТЕТИ!!! > Не харесали - 3 - УУУУУУУ!!!
alpha prime
Слаш, тия юначета имат ли някъв официален сайт ?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.