Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Привет от мен!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
ViolentBeauty
Здравейте :-)
Аз съм Нели и най-накрая се реших да се представя!
На 23 съм от София и ще се радвам да се запознаем :-)
Ако ви интересува още нещо питайте wink.gif
Dragontear
ееее краино време беше и ти да напишеш нещо....хахаха и дори 2 пъти става....аиде приятно постване и полека с бирите beer.gif beer.gif
scion_of_storm
А добре дошла и от мен, няма какво да се притесняваш, не хапем blackmetal.gif Приятно прекарване тук, хф и гл smile.gif drinks_drunk.gif
Wolfheart
Добре дошла smile.gif
Виждам, че слушаш повечко gothic и Dark Wave.
Измежду групите има някои мои много любими, като Нова Генерация и Clan Of Xymox.
Приятно писане във форума smile.gif
emerald
Здрасти, Нели! smile.gif
Ами аз съм по-нова от теб тук, но така де, няма значение.
TerminalFrost
Здравей, Нели! Радвам се, че си при нас. Тук ще ти хареса! Приятно писане във форума!
Slash
Добре дошла!
stage
Мараба laugh.gif
`Xandria`
Здравей, добре дошла тук! bye.gif
Pyjamka
Здравей и от мен! smile.gif На снимката ти забелязвам интересна прическа в интересен цвят. Поздравления за нея. Тук много се уважават необикновените коси, а, ако искаш, можеш и още снимки (на косата) да покажеш.
Всичко хубаво из форума!
ViolentBeauty
Благодаря
радвам се че, ти харесва smile.gif
onnellinen
Ахой и от мене smile.gif
conguestadors
Здрасти Нели. bye.gif
KingSlayer
Егати куража punk.gif

Аз още не съм се решил brickwall.gif

sp_ike.gif
MadHatter
Охо, аватарче на Натали Шоу wub.gif Абе добре дошла направо, приятно писане. Разгледах и личната ти уеб страничка, доста яки снимки видях, макар че някои от нещата от превютата липсваха в голям размер...На една от последните страници има две снимки в анфас на едно червенокосо момиче, ти ли си?! rolleyes.gif
Danny47
Къде си wa, привет... кво стаа smile.gif.
ViolentBeauty
Цитат(MadHatter @ Jul 28 2006, 08:46 PM) *
Охо, аватарче на Натали Шоу wub.gif Абе добре дошла направо, приятно писане. Разгледах и личната ти уеб страничка, доста яки снимки видях, макар че някои от нещата от превютата липсваха в голям размер...На една от последните страници има две снимки в анфас на едно червенокосо момиче, ти ли си?! rolleyes.gif

Благодаря !
Да има проблемче явно ще го оправя smile.gif
Да на последните снимки съм аз smile.gif

Цитат(Danny47 @ Jul 28 2006, 09:08 PM) *
Къде си wa, привет... кво стаа smile.gif.

Еми тук съм някъде smile.gif biggrin.gif
Dragontear
Цитат(MadHatter @ Jul 28 2006, 08:46 PM) *
Охо, аватарче на Натали Шоу wub.gif Абе добре дошла направо, приятно писане. Разгледах и личната ти уеб страничка, доста яки снимки видях, макар че някои от нещата от превютата липсваха в голям размер...На една от последните страници има две снимки в анфас на едно червенокосо момиче, ти ли си?! rolleyes.gif

hahahaha Madhatter Тук обаче удряш на камък.... devil.gif ......плячката си е моя devilsmiley.gif
dambov
ми добре си дошла имаш уникална прическа (не се мазня, просто винаги сам се кефил на мадами с прически от тоя сорт)
като изключим Depeche Mode нямаме други допирни точки в музикалния жанр.
MadHatter
^^Мечтай си wub.gif
Нели, много яки снимки..хаха, не не се мазня...
Beerzebub
^ И двамата нямате шанс. wub.gif
- 1 -
- 2 -
max.666
Здрасти. bye.gif
ThE-SaMe-IdIoT
^^е, да .. тези 2 снимки определено обръщат нещата ..
И, да, здрасти Нели laugh.gif
Slash
^^^ & ^^^^ Нямате шанс, losers. bye.gif


excl.gif 1 excl.gif
excl.gif 2 excl.gif
MadHatter
Хм, простаци thumbdown.gif Нищо не разбирате вие от унгарска филхармония biggrin.gif
InsArtTure
Добре дошла. bye.gif

С какво се занимаваш rolleyes.gif
ViolentBeauty
Хе хе , Блогодаря на всички smile.gif
Ами да си призная чесно в момента активно си торомбействам beer.gif, и чакам да стане време за море.
Иначе работя, уча и тия три работи biggrin.gif
Dragontear
хахахаха стига лъга хората кажи си че пиеш бира по цял ден wink.gif beer.gif
Mago De Oz
Здравей и приятно писане и четене
Alekto
Q gledai ti! w00t.gif Kaka Nela se poqvila!Zdraveiiii.Kaka Adi te privetstva s dobre do6la.
I btw kato zagovoriha drugite za snimki - pomni6 li ot predi kolko godini si mi obe6tala da mi dade6 snimkite ot rd-to na brat ti vuv vas sp_ike.gif ...
blame
Цитат(scion_of_storm @ Jul 28 2006, 02:41 PM) *
не хапем blackmetal.gif

Говори за себе си. rolleyes.gif tongue.gif

Добре дошла, снимките и на мен ми бяха интересни, приятно изкарване! smile.gif
LEVSKAR4ETO_
понеже много ми заприлича на една приятелка я ми кажи имаш ли нещо общо с 30 соу.ако нямаш прости ми объркал сам се добре дошла cool.gif
ViolentBeauty
Ами да, завърших го 2-илядната година smile.gif
deebo
Добре дошла и от мен! bye.gif
Alekto
Цитат(Alekto @ Aug 4 2006, 09:37 AM) *
Q gledai ti! w00t.gif Kaka Nela se poqvila!Zdraveiiii.Kaka Adi te privetstva s dobre do6la.
I btw kato zagovoriha drugite za snimki - pomni6 li ot predi kolko godini si mi obe6tala da mi dade6 snimkite ot rd-to na brat ti vuv vas sp_ike.gif ...

Pravi6 se na udarena ili ne si mi pro4ela posta?
Mort
И да четеш материалите, които се постват в сайта на metal-world wink.gif happy.gif !
ViolentBeauty
Бръм-бръм! Днес станах на две tongue.gif
Да са ми честити и още десет по толкова във форумчи!

Много е забавно да си прочетеш темата за представяне, две години по-късно biggrin.gif
wqwrrr
Мислех, че съм единствен, дето се ровя по старите теми на прители из този раздел. Има такива, които придобиват по-голяма стойност с времето, хехе.
Честити, Нели. =) Да взема и аз скоро да стана от старите кучета тук, хм? tongue.gif
zelatorr
Чакаме почерпка. yeah.gif
CuMnaTu4ko
Честита годишнина и от мен smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.