Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: КАМПАНИЯ: ДА ПРЕКРЪСТИМ НЕОТО!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
FLIPPY_666
Тая идея ми дойде просто ей така... Нео съм слушал малко, харесват ми само няколко песни на Корн. Обаче адски много се дразня когато наричат стила нео МЕТЪЛ!
Е, извинете! Това може да е всичко друго но не и метъл!
Вярно, че има тежички китари, но все пак поне аз не мога да го нарека метъл!
Поне да го прекръстят на нео рок, или просто на нео, за да не се бъркат хлапетата!
П.С. Някой ши ми каже ли дали Mushroomhead спадат към стила, щото ако е така, значи има поне една що годе свястна нео (не метъл laugh.gif) банда.
SepulTeraHead
Поеми тоя ignore!
Sw1tched
russian_roulette.gif
`Xandria`
Цитат(FLIPPY_666 @ Jul 29 2006, 11:33 AM) *
Обаче адски много се дразня когато наричат стила нео МЕТЪЛ!
Е, извинете! Това може да е всичко друго но не и метъл!
Поне да го прекръстят на нео рок, или просто на нео, за да не се бъркат хлапетата!

И аз се дразня днес като свършиха баничките! Е, извинете! Аз навреме отидох да си купя, ама не и не, една бабичка ме пререди...
Поне да направят повече банички, за да не ме разстройват! crying.gif crying.gif crying.gif
Rolf
"Кампания" звучи смешно в случая, защото за добро или зло, терминът вече е масово възприет и утвърден. Иначе съм съгласен, че наименованието на стила е неадекватно.
InsArtTure
Стефане, с тия игнорове докъде ще я докараме. Да си затваряме очите пред това какво става наоколо ли?

Флипи 666,не сме го кръстили ние, че да го прекръстваме. Щом така се казва, значи е такова, а ако ти не искаш, може по друг начин да му викаш.

Ма нищо, аз едно време си мислех, че Гуано Ейпс са нео, тия медии объркват хората.
Mago De Oz
Много добро предложение !!! АЗ СЪМ ЗА !!! Тези смешници нямат нищо общо с МЕТАЛ icon_headbang[1].gif
fanatick
м да бе к ат за замисля да сменим и хевито че тия judas ме дразнят metallica също пак да не говорим за iron maiden дай да махнем и траша щото megadeth ма дразнят и те дай да махнем и тоя магазин до нас щото магазинерката не я понасям

п.с. всъщност любимия ми стил е хевито така че тука п росто отговарям че не може току така на даден ч овек щом му не харесва някой стил да го маха да го прекрасти , а metallica, judas priest , iron maiden ,megadeth са ми едни от любимите групи

п.п. с. магазинерката бих я опънал
Rodd1ck
Цитат(fanatick @ Jul 29 2006, 03:45 PM) *
п.п. с магазинерката бих я опънал

+1
t0xIc
Е и аз искам никога да не се бяха пръквали недоразумения като Меноуар или Кредъл Ъф Филт - между другото името им е в десятката за това какво правят. Щото в такъв случай нямаше да губя ценни 10 секунди да напиша този си пост.
max.666
Цитат(magodeoz @ Jul 29 2006, 04:20 PM) *
Много добро предложение !!! АЗ СЪМ ЗА !!! Тези смешници нямат нищо общо с МЕТАЛ icon_headbang[1].gif

Да бе да, как пък не !!!!
Да не би групи, като "Edguy" да са по-добри от "Soulfly" (примерно) ааааааааааааааааа.
А те "Edguy" са си чист неопетнетнен метъл ааааааааааааааа suicide.gif
Чисти глупости puke.gif
Ню-метъл са групи който в основатаси , са метълллллллллллл но просто рзчупват рамките на стила.
Ако си мислите че Linkin Park са ню-метал,то грешката е в вашия телевизор. w00t.gif fish.gif
stage
A, ебати глупостите дрънкате всички. Най-добре си замълчете dry.gif
Slash
Цитат(InsArtTure @ Jul 29 2006, 02:55 PM) *
Стефане, с тия игнорове докъде ще я докараме. Да си затваряме очите пред това какво става наоколо ли?

По-добре отколкото да поемаш цялата простотия на мнозинството хора.


Да, FLIPPY_666 влиза и в моята игнор лист-а.
scion_of_storm
Цитат
Е и аз искам никога да не се бяха пръквали недоразумения като Меноуар или Кредъл Ъф Филт

icon_headbang[1].gif brickwall.gif
Е, все пак всеки с вкуса си...иначе тази тема си е абсолютна простотия, как ще преименуваш стил laugh.gif Пич, помисли малко преди да ръсиш такива глупости следващия път wink.gif
Danny47
Цитат(FLIPPY_666 @ Jul 29 2006, 11:33 AM) *
Тая идея ми дойде просто ей така... Нео съм слушал малко, харесват ми само няколко песни на Корн.

Не знаех, че KoЯn са нео-метъл! mellow.gif
Svetyl
Напълно съм съгласен, ето и моите предложения за нови имена:
Neo pop
Neo jazz
Neo bluezzz
Neo rap
Pop-metal
Pope- metal laugh.gif
Guitar shit
Guitar pop...
пффффффффффф huh.gif
Danny47
Амън от такиа теми smile.gif!
Ето и мойте две:
1. Шит метъл.
2. Трош метъл.
fanatick
чалга-метал
Mago De Oz
icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif добре казано за тези псевдо метал банди
lelqLora
И аз да се изакам в темата. Предлагам да му викате шльок-джангър. Примерно. Или нео-джжшшшршшшшшшшш.
Mpa4ko
С две ръце сам за "Шльок-джангър" няма нищу по-трогателно от пияни фенки на нео метъл ривящи на "Нъмб" на Линкин Парк...
Не-метъл му викаме по нашия край..съвсем сериозну

а койт ни гу кефи да не го кефи, и мени ни ма кефят на баба ми макароните ма просту ни ги ям, ни ги наричам с грозни имина.
parabellum
InsArtTure
^Какво е това?
parabellum
Не знам, просто ми хрумна да постна най-добрия албум на Bizkit.
Mago De Oz
Цитат(parabellum @ Jul 31 2006, 01:09 PM) *
Не знам, просто ми хрумна да постна най-добрия албум на Bizkit.

Нима има такова животно puke.gif suicide.gif
Pyjamka
Да, колкото и да не му се вярва на дъртия чичко! thumbdown.gif Темата е много малоумна! Някакво си Флипи, което самò казва, че не слуша нео и е слушало съвсем малко, тръгнало да прекръства. Не знам какво изобщо се занимавате да пишете още. За шегата - става, ама като се появят и разни изказвания като горното....! mat.gif
Mago De Oz
без коментар, не си ми на нивото, порасни малко, тогава може и да заслужиш нещо повече от тези два реда bye.gif
falio`
Цитат(parabellum @ Jul 31 2006, 01:09 PM) *
Не знам, просто ми хрумна да постна най-добрия албум на Bizkit.


веднага след него е
SepulTeraHead
icon_headbang[1].gif TRUST icon_headbang[1].gif
Slash
Като заговорихме за нива... Не мислите ли че е крайно време да започнете да ми плащате задето посещавам толкова редовно този форум? Привилегията за вас е огромна - хем обогатявате общата си култура покрай мен, хем научавате нови, любопитни и интересни неща...
scion_of_storm
^ icon_headbang[1].gif bowdown.gif Говориш като стар даскал biggrin.gif
Beerzebub
Цитат(magodeoz @ Jul 31 2006, 03:54 PM) *
без коментар, не си ми на нивото, порасни малко, тогава може и да заслужиш нещо повече от тези два реда bye.gif

Аз не бих държал да го достигам... mellow.gif
FLIPPY_666
Цитат(Pyjamka @ Jul 31 2006, 03:49 PM) *
Да, колкото и да не му се вярва на дъртия чичко! thumbdown.gif Темата е много малоумна! Някакво си Флипи, което самò казва, че не слуша нео и е слушало съвсем малко, тръгнало да прекръства. Не знам какво изобщо се занимавате да пишете още. За шегата - става, ама като се появят и разни изказвания като горното....! mat.gif

Ам, пич ский ся!
1. Заглавието на темата го написах за бъзик!
2. В самата тема става въпрос всъщност да се изгаврим с неото - това шибано извращение, което като гледам как бандичките скачат на едно място и се притесняват повече за прическите си, отколкото за музиката си, си викам :"Ябаааааааааааа SpinalTap 2 егати!"
3. НИКОГА НИКОГА НИКОГА НЕ ОБИЖДАЙ FLIPPY. ТОВА Е ЕДИН ОТ НАЙ-ВЕЛИКИТЕ АНИМАЦИОННИ ГЕРОИ! (ако не вярваш, виж Happy Tree Friends, episode: "Hide and Seek")
4. Ето го и моето предложение за име на стила:)
bowdown.gif blackmetal.gif Нео Спайнъл Тап! blackmetal.gif bowdown.gif
SepulTeraHead
unsure.gif Братът близнак на Морт, с който са били разделени при раждането?
Mago De Oz
Цитат
Аз не бих държал да го достигам... mellow.gif

И не можеш, за човек който дори няма любима банда няма какво да говоря, хабене на думи bye.gif
Wrath_Child
Цитат(Slash @ Jul 31 2006, 04:48 PM) *
Като заговорихме за нива... Не мислите ли че е крайно време да започнете да ми плащате задето посещавам толкова редовно този форум? Привилегията за вас е огромна - хем обогатявате общата си култура покрай мен, хем научавате нови, любопитни и интересни неща...

Добре, бе.
blackmetal.gif
conguestadors
Цитат(FLIPPY_666 @ Jul 31 2006, 09:29 PM) *
Цитат(Pyjamka @ Jul 31 2006, 03:49 PM) *
Да, колкото и да не му се вярва на дъртия чичко! thumbdown.gif Темата е много малоумна! Някакво си Флипи, което самò казва, че не слуша нео и е слушало съвсем малко, тръгнало да прекръства. Не знам какво изобщо се занимавате да пишете още. За шегата - става, ама като се появят и разни изказвания като горното....! mat.gif

Ам, пич ский ся!
1. Заглавието на темата го написах за бъзик!
2. В самата тема става въпрос всъщност да се изгаврим с неото - това шибано извращение, което като гледам как бандичките скачат на едно място и се притесняват повече за прическите си, отколкото за музиката си, си викам :"Ябаааааааааааа SpinalTap 2 егати!"
3. НИКОГА НИКОГА НИКОГА НЕ ОБИЖДАЙ FLIPPY. ТОВА Е ЕДИН ОТ НАЙ-ВЕЛИКИТЕ АНИМАЦИОННИ ГЕРОИ! (ако не вярваш, виж Happy Tree Friends, episode: "Hide and Seek")
4. Ето го и моето предложение за име на стила:)
bowdown.gif blackmetal.gif Нео Спайнъл Тап! blackmetal.gif bowdown.gif

Нещо не си дорасъл да сменяш името на даден стил. Нео-то е течение в музиката и колкото да не го харесват някой от нас, то си е факт. Всеки чувства музиката по свой си начин и това, че ти или аз не го разбираме, не го прави по лош.
Mago De Oz
Никой от нас е дорасъл да сменя името на някой стил, но това не означава, че трябва да се съгласяваме с факта, че в името на това нещо (немога да го нарека по друг начин, без да обидя някой фен) има думата МЕТАЛ. Това е проблема, а не кой го слуша или какви музикални качества има.
Elnahir
Струва ми се, че взехте твърде насериозно една шега, която едва ли си струва обстойния коментар. huh.gif
`Xandria`
Цитат(magodeoz @ Jul 31 2006, 03:54 PM) *
без коментар, не си ми на нивото, порасни малко, тогава може и да заслужиш нещо повече от тези два реда bye.gif

Цитат(magodeoz @ Jul 31 2006, 10:46 PM) *
Цитат
Аз не бих държал да го достигам... mellow.gif

И не можеш, за човек който дори няма любима банда няма какво да говоря, хабене на думи bye.gif

Наистина, няма какво да говориш, разбрахме ясно, че мразиш въпросното "нео", но покрай постовете ти има повече обиди към потребители, вече двама, отколкото към въпросното нещо, защо не престанеш?
ThE-SaMe-IdIoT
Цитат(magodeoz @ Aug 1 2006, 08:27 AM) *
Никой от нас е дорасъл да сменя името на някой стил, но това не означава, че трябва да се съгласяваме с факта, че в името на това нещо (немога да го нарека по друг начин, без да обидя някой фен) има думата МЕТАЛ. Това е проблема, а не кой го слуша или какви музикални качества има.

Я ми кажи как точно ти влияе думичката метъл като е сложена след нео, че толкова отчаяно искаш да я сменяш ?
Wolfheart
Цитат(magodeoz @ Aug 1 2006, 05:27 AM) *
Никой от нас е дорасъл да сменя името на някой стил, но това не означава, че трябва да се съгласяваме с факта, че в името на това нещо (немога да го нарека по друг начин, без да обидя някой фен) има думата МЕТАЛ. Това е проблема, а не кой го слуша или какви музикални качества има.

Ае човек, кажи кога ще дорасна толкова....кажи и къде се намира извора от който черпиш мъдрост, та и аз да поема малко. Искам и аз да дорасна и да се науча да сменям имена на стилове, че и аз на нео-метъла отдавна съм му хвърлил око и жадувам да му сменя името, ама не мога, мааму - още не съм дорасал crying.gif
А и също така си нямам любима група. Май и за това още не съм дорасал. Всъщност имам много любими групи, ама нали трябва да е само една, демек да не се изневерява с други любими групи.
Моля ти се, човек, помогни ми, че вече почнах комплекси да избивам laugh.gif
Nightmare
К'ви са тия безумия??!

К'ви са тия безумия??!
Niilo
К'ви са тия безумия??!
Blashyrkh
Ебати изпонедораслият форум... bowdown.gif bowdown.gif
parabellum
Цитат(falio` @ Jul 31 2006, 04:28 PM) *
веднага след него е

precisely. Също няма лоша песен в този албум.
Иначе за мене, най-добрата на Bizkit си остава Indigo Flow.
Pyjamka
Интересна развръзка след моето мнение. Честно казано, magodeoz, не приритвам за каквото и да било от теб, независимо дали е 2, 8 или 255 реда. А, Флипи, към героя - респект, аз съм голяма почитателка на Happy Tree Friends, но за другите неща бъркаш. wink.gif


Цитат
Ебати изпонедораслият форум... bowdown.gif bowdown.gif

icon_headbang[1].gif
Slash
Аз не разбрах... К'ви са тия безумия??! help.gif
Mago De Oz
не си само ти неразбралия smile.gif но то обикновенно така става, когато във форум за метал се пише за групи минали покрай метала, ама без да закачат нищо
Blashyrkh
Или когато пишат хора, които се имат за голяма работа...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.