Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Popups от exchange.bg
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Warrior Of Ice
Може би сте забелязали прозорчетата с реклами на exchange.bg, които излизат отвреме навреме. Регистрирах сайта в тяхната система, за да видя горе-долу какви импресии може да генерира и дали въобще упражнението си струва. Popup-ите се показват само по веднъж на ден за дадено IP, тъй че не са болка за умиране. Ще видя какви са резултатите след около месец и ще реша да оставям или да махам рекламите.
ThE-SaMe-IdIoT
а каква е целта ?
Warrior Of Ice
Целта е наши банери да излизат на сайтове, регистрирани в Exchange.bg.
SepulTeraHead
Тамън ти пишех някъв обезпокоен ПМ, заради това. Добре, че се сетих да погледна в тоя подфорум, преди да ти го пратя.
scion_of_storm
И аз се учудих в първия момент, викам си, сега пък какво стана....Нищо де, дано банерите ни прославят още повече biggrin.gif tongue.gif
Wolfheart
При мене след всеки рестарт ми изкача банер. Това е може-би защото съм на DHCP icon_headbang[1].gif
InsArtTure
Аз съм си с Firefox и то директно го блокира. Дори не знам какво има на този попъп rolleyes.gif
blame
^И аз,но някой и друг се отвори и ми пишеше нещо за спечелване на нещо...

Има ли опасност тъй да си вкарам(е) някой вирус?
gtzvetkov
Аз съм блокирал pop-up-ите. И дори не знам за какво става на въпрос.
Warrior Of Ice
Цитат(blame @ Aug 3 2006, 09:31 AM) *
Има ли опасност тъй да си вкарам(е) някой вирус?

Не.
Rodd1ck
Цитат(InsArtTure @ Aug 3 2006, 08:16 AM) *
Аз съм си с Firefox и то директно го блокира. Дори не знам какво има на този попъп rolleyes.gif

И аз..
Niilo
Абе при мен не се отваря веднъж на ден, ами при нова сесия на браузера... и аз съм блокирал попъпите, ама дразни като изскочи онази лента, че е блокирал прозорец... вкарвам си филма, че имам ново Л.С. happy.gif
Ro6ava GarGa
Цитат(Rodd1ck @ Aug 3 2006, 06:09 PM) *
Цитат(InsArtTure @ Aug 3 2006, 08:16 AM) *

И аз..

+1
ThE-SaMe-IdIoT
^^Мда то с тая лента е същото .. пак трябва да затварям нещо ..
Ro6ava GarGa
lenta? blackmetal.gif wtf? ima si nastroiki be..ahahah da ne ti pokazwa koga gi blokira... laugh.gif
Niilo
Не искам да пропускам абсолютно всички поп-ъпс все пак, затова съм я оставил smile.gif
`Xandria`
Нищо не ми излиза, защото съм така -->
Niilo
Абе адски много хора са така, вече почти няма браузър без попъпи... ама нали осъзнавате, че това се случва и с попъпа на metal-world? smile.gif
MadHatter
Някои хора си оставят попъпите заради лс-та примерно или някви подобности sp_ike.gif
Wolfheart
Точно в този форум ЛС-то не изкача с поп-ъп, ами някво жаба-скриптче
MadHatter
Понеже не съм забелязала wink.gif А и не е единствения форум, който хората посещават, нали?!
Pyjamka
Аз ли съм в грешка или попупсът (написано на български, звучи много дебелашко) не се появява вече?
scion_of_storm
Като се замисля и аз не съм ги мяркал последните няколко дни...
Warrior Of Ice
Това е, защото ги разкарах. wink.gif
peacecrusher
По-добре не се занимавайте с тея ...
Nikola Bathory
мразим поп-ъпс!!!!!!!!!
wqwrrr
^Всички ги мразим, но аз съм с Firefox и въобще не съм разбрал че съществуват smile.gif
scion_of_storm
^Всъщност те вече не съществуват наистина laugh.gif Добре, че Ицо ги разкара devil.gif
stage
Мда, понякога наистина е трудно да прочетеш, какво пише две мнения над твоето... no.gif
wqwrrr
Посещавам сайта отдавна (ако пак заяд - от лятото - преди само четях статиите), и не съм ги забелязал. Това имах предвид.

Прочел съм темата, спокойно smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.