Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: МИС USA БЪЛГАРКА? Защо не...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Floris
Здравейте, това момиче е българка която живее в САЩ и в момента участва в състезание за модели, "Ms. USA Online"! Нека да и помогнем, като гласуваме за нея и изпратим това съобщение до всичките си приятели в интернет! (може да се гласува на 24 часа по един път) www.msusaonline.com/miss.php?model_id=290
Wrath_Child
Видяхте ли сега какво ни носи EXCHANGE.bg laugh.gif
Slash
Гласувах, макар в моя квартал да има поне 3 по-красиви момичета... unsure.gif
Ro6ava GarGa
nqq da главувам...
тая ръси тъпотии на кило,бахти тъпата...и не е яка!не ме кефи неоправдания патриотизъм...ако ще да ми е съседка няя да гласувам...бати и съпри4астието...
beowulf
И аз не бих. Поради ред причини.
Slash
Защото живее в чужбина или защото не е хубава? Ако е първото, би било много тъпо. Иначе аз не съм си правил труда да чета, какво е написано там от нейно име, само мернах снимката й за около 2 секунди.
onnellinen
Що бе, на мен ми харесва... Има готини цици smile.gif)
scion_of_storm
Гласувах, не е толкова лошо момичето, но пък и не е кой знае колко красиво. Както и да е ...
SepulTeraHead
I'd hit it.
parabellum
Цитат(Slash @ Aug 7 2006, 02:56 PM) *
Защото живее в чужбина или защото не е хубава? Ако е първото, би било много тъпо.

Грешен отговор, нито едно от двете.
Защото е просто малоумно да се гласува на такива простотии, била тя българка или не. Тука имаше преди няколко години една огромна тема, подобна на тази. Там всичко си е казано, който помни, но нека ви бъде ясно, че който гласува на въпросня адрес, е морон.
Angermeans
Не е грозна, ама не е и особено красива.

Нищо, ако не успее на конкурса да дойде в БГ. Ще и уредя добра и престижна работа в Холандия wink.gif
beowulf
Цитат(Slash @ Aug 7 2006, 02:56 PM) *
Защото живее в чужбина или защото не е хубава? Ако е първото, би било много тъпо. Иначе аз не съм си правил труда да чета, какво е написано там от нейно име, само мернах снимката й за около 2 секунди.


По всички параграфи не бих я класирал.
blame
Не ми харесва момата.
И съм лекооо против такив аконкурси и смешната врява около тях.
А и българка - мис САЩ,изивнявам се, а какво ще кажете за американка мис България?
Аве цялата идея не ме влече. Но пък, всеки с интересите си.
Патриотивъм не бих го нарекла.
Slash
Цитат(beowulf @ Aug 7 2006, 04:54 PM) *
По всички параграфи не бих я класирал.

Но не мога да разбера в твоите параграфи присъства ли нещо от сорта на: "българин в чужбина = национален предател"? Също както бе написал веднъж за някакви 14 годишни момченца, които мразят нещо си до степен разрушение, че можели да бъдат "Хитлерчета с метални сърца и да оправят Родината"... Не се заяждам, питам.
Beerzebub
Ами аз съм съгласен с beowulf. Не ме кефи. Няма да гласувам за нея. Кво като е българка.
SepulTeraHead
Аз гласувах с надеждата, че после ще покажат още снимки, ама уви...
````````
Мислех да не я поглеждам даже.. ма ме накарахте. И.. не е нещо кой знае какво... А и доколкото мернах пише типичните глупости като за конкурси за мис. Ама пък е в оранжево:"))) И все пак ще има да си мечтае да гласувам. хахаха:)
beowulf
Цитат(Slash @ Aug 7 2006, 09:30 PM) *
Цитат(beowulf @ Aug 7 2006, 04:54 PM) *
По всички параграфи не бих я класирал.

Но не мога да разбера в твоите параграфи присъства ли нещо от сорта на: "българин в чужбина = национален предател"? Също както бе написал веднъж за някакви 14 годишни момченца, които мразят нещо си до степен разрушение, че можели да бъдат "Хитлерчета с метални сърца и да оправят Родината"... Не се заяждам, питам.

я стига бе, какво съм писал?!?
възможно е да съм аз, да, но това да е в предишното ми пребиваване във форума (преди 2-3 години).
дай го насам да го видя.

тъй или инак - не я смятам за национален предател, всъщност ми е през оная работа. Вероятно е отишла на тамошен конкурс, щот' има шанс да спечели конкурса. Тук определено няма.
Wolfheart
Цитат(beowulf @ Aug 8 2006, 06:49 AM) *
Вероятно е отишла на тамошен конкурс, щот' има шанс да спечели конкурса. Тук определено няма.
Мдааа...наистина има шанс.....просто няма конкуренция. Това е заради грозните и дебели американки.
deebo
.......... абе да е жива и здрава
ThE-SaMe-IdIoT
И успяхте да напишете толкова глупости вместо просто да натиснете едно копче и просто да й помогнете ?
Wolfheart
Ми аз взех, че гласувах. То на такъв балкон можеш ли да устоиш!?
Rodd1ck
Ами в сайта има и по-хубави от нея, доста. smile.gif

Иначе тея конкурси са много тъпи, ще спечели този, който има време да спами по цял ден в интернет. Като една анкета за най-велик футболист, е въпреки че съм българин, не мога да приема, че от цял свят Стоичков и Георги Аспарухов са на второ и трето място. mellow.gif
Slash
Цитат(beowulf @ Aug 8 2006, 08:49 AM) *
я стига бе, какво съм писал?!?
възможно е да съм аз, да, но това да е в предишното ми пребиваване във форума (преди 2-3 години).
дай го насам да го видя.

Тук, но така или иначе е без значение.


И между другото ме кефят мнения от типа: "Няма да гласувам за тая, щото е грозна". Та нали всички господа в този форум си лягаме всяка вечер с 3 различни шведки, затова сме такива експерти и киснем пред компютрите... laugh.gif


EDIT:
Заебете вие тая работа. Вижте Miss France brickwall.gif
Ro6ava GarGa
Цитат(Benedict XVI @ Aug 7 2006, 03:47 PM) *
I'd hit it.

Сеп. без думи...ти би hit-нал си4ко ебати..мани я тая...зле е smile.gif
beowulf
Цитат(Slash @ Aug 8 2006, 02:56 PM) *
Цитат(beowulf @ Aug 8 2006, 08:49 AM) *
я стига бе, какво съм писал?!?
възможно е да съм аз, да, но това да е в предишното ми пребиваване във форума (преди 2-3 години).
дай го насам да го видя.

Тук, но така или иначе е без значение.


И между другото ме кефят мнения от типа: "Няма да гласувам за тая, щото е грозна". Та нали всички господа в този форум си лягаме всяка вечер с 3 различни шведки, затова сме такива експерти и киснем пред компютрите... laugh.gif


EDIT:
Заебете вие тая работа. Вижте Miss France brickwall.gif

Приятелче, ти наистина прекарваш прекалено много време в изучаване на философията на народа, постващ във форума.
Не знам какво да ти кажа...ти не усещаш ли нотката на ирония в онзи мой пост, който дори аз съм забравил - а за теб е без значение, въпреки, че си го изровил.
Остави ги тези работи.

Ама тези философий можеш да ми ги пишеш на лично съобщение, щот на другарите тук не им дреме за т'ва.
Slash
Изрових го, защото ти така пожела. Иначе проблемa идва оттам, че ми е труден контактът с хора живеещи в свой си метален свят. А това дразни понякога повече от философските разсъждения. Ама както и да е - наздраве! drinks_drunk.gif
stage
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.