Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Формула 1
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
conguestadors
След поредния драматичен старт на пистата Хунгароринг, реших да пусна тази тема и да чуя коментара ви. Аз съм фен на Шумахер още от 1992 г. и от тогава почти не съм изпуснал старт на формула 1.
Slash
Аз се интересувам от Ф1 от 1998-ма год. => оттогава съм фен само и единствено на Шумахер. Всички знаят, че той е най-големия. Дори тези които го мразят го знаят...

Надявам се да задмине Галфонсо в класирането в оставащите 4 (ако не се лъжа) кръга. Също така съжалявам, че Монтоя вече не е пилот във Ф1, защото без да го харесам ми беше изключително екстремен и интересен.
conguestadors
Прав си за Монтоя. Не се съмнявам, че Шумахер ще е шампион тази година.
Slash
Тъпото е, че от Ферари доста често прецакват Пилето. Не се интересувам много от детайлите в болидите, но е очевидно че Ферари имат проблеми, което е неприятно. Дефакто Шумахер в последните години пилотира, въпреки болида си. А аз така и не разбрах откъде ги извадиха тия възможности Рено и Галфонсо. Но да се надяваме, че всичко ще си дойде на мястото. Шумахер само с името си може да спечели титлата...
Warrior Of Ice
Цитат(Slash @ Aug 7 2006, 09:12 PM) *
Аз се интересувам от Ф1 от 1998-ма год. => оттогава съм фен само и единствено на Шумахер.

Същото и при мен, само че от 94-та. Покрай него заобичах и започнах да се интересувам от Ферари...


Цитат
Тъпото е, че от Ферари доста често прецакват Пилето.

Тази неделя също. Не проумявам защо не му сложиха сухи гуми при последния стоп в бокса...
Revenant
И аз го помня отдавна състезаваше се за Бенетон и Сена се го биеше до една черна неделя на Великден sad.gif а Хил също беше много добър хехе и Вилниов даже май стана шампион въпросната година или бъркам ...бе много малък бях
emerald
аз гледам Ф1 леко задочно, отвреме навреме с по-голям интерес, но определено стискам палци за Фернандо Алонсо и Рено. Тази седмица го гледах, имам чувство че беше нещо като петък 13 за всички. То бива дъжд, ама чак пък да е извинение да се качваш по главите на хората, като някои състезатели... Е, поне беше напрегнато, общо взето ми действа леко приспивно понякога (с това бръмчене). Но предполагам, че на мъжете им е по-интересно да гледат, все пак коли, скорости и т.н.
А за коментаторите няма да правя коментар, най-странното ми е защо ги обличат във всякакви оттенъци на розовото. huh.gif
Wolfheart
Братя Шумахер са на сафари. Посред нощ Ралф се събужда и вижда Михаел да бяга, гонен от лъв:
-Бягай Мишо, бягай!!!
-Споко бе, брат ми. Водя му с 2 обиколки...
max.666
Тая година ще е трудно на Шумахер отново да стане №1.
Тая седмица испусна големия си шанс да застигне Алонсо,сбъркаха тактиката от Ферари.
По принцип не съм за нито един от двамата.
Моя човек от давна изгуби шансове за титлата.
Той все още не е показал големия си потенциял.
Райконен,това е........................................................ whistle.gif
П.С.
А и тая седмица за пореден път по-блестящ начин успя да разбие болида.Как успява това момче.
Трябв да му се признае добър е
emerald
Цитат(max.666 @ Aug 8 2006, 04:35 PM) *
Той все още не е показал големия си потенциял.

а, надявам се големият му потенциал да не е нещо като голямото разбиване rolleyes.gif
max.666
а, надявам се големият му потенциал да не е нещо като голямото разбиване rolleyes.gif


fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif
varador
Като малък го гледах,но вече нещо ми е скучно. dry.gif А пък и съм почитател на други спортове.
alpha prime
Шумахер е най-големия царвул ... не веднъж за да печели е рискувал ЖИВОТА на конкурентите си .. голям спортист ... има късмет че Сена (лека му пръст) вече го няма щото щеше да си остане някой си шумахер г-н Номер 2

Иначе Световния Рали Шампионат и ГТ сериите са много идеи напред в личната ми класация
Pyjamka
Формула 1 винаги ми е била едно от любимите спортни състезания, които с удоволствие гледам. Помня още от едно време като я даваха по Ринг ТВ, а аз - с цялото семейство - съм на село и след здраво копане до обяд и мощно хапване след това си лежим и гледаме. Едно време много ме кефеше звука, който чува при преминаването на автомобилите по пистата. И да, често заспивах. laugh.gif Конкретни фаворити никога не съм имала. По едно време беше Кими, след това Мика Хакинен (ако го помните), Барич(к)ело, Жак Вилньов (или нееещо такова) и така нататък. Е, Шумахер не можа да влезе в този списък, тъй като винаги ми е бил противен с надутата си швабска физиономия. Брат му е много по-симпатичен! Както и да е...
Накъде горе прочетох, че коментаторите не стрували. Мога да кажа, че сегашните коментатори, които всъщност винаги са били и само те са били коментатори на F1, са много добри, разбират изключително много от този спорт и, не на последно място, имат много приятни гласове! smile.gif
Ol' Skull
zzzzzzzzzZZZZZZzzzzzzzzz
max.666
Помня още от едно време като я даваха по Ринг ТВ


Ако трябва да бъдем точни едно време го даваха по Канал1,говоря за зората на 1991-1992 ако не се лъжа.Може и да греша не съм сигурен cool.gif
gtzvetkov
Цитат(max.666 @ Aug 18 2006, 11:52 PM) *
Ако трябва да бъдем точни едно време го даваха по Канал1,говоря за зората на 1991-1992 ако не се лъжа.Може и да греша не съм сигурен cool.gif

Не грешиш, тогава за първи път даваха цял сезон от Формула 1. Същата година шампион стана Найджъл Менсъл с отбора на Уилиамс Рено.
max.666
yeah.gif Знаех си
conguestadors
Утре двете ферарита ще стартират първи. Много е вероятно Шумахер да успее да стопи преднината на Алонсо. rolleyes.gif
stage
Моята Уеб страница w00t.gif
emerald
Никак не ми звучи добре перспективата Рено без Алонсо следващия сезон. Дори сега да спечелят (както изглежда smile.gif) кой знае какво ще стане с новия пилот. То само желание не стига да се представяш добре, но като си помисля Рено са много добри и могат да му дадат добър старт на този Ковалайнен. Пък и Алонсо ми е по-симпатичен (това не че има нещо общо), но хората какво не правят за пари.
Slash
Хванал съм се на бас за 20 лева, че Шуми ще победи в неделя, а Алонсо ще завърши зле надпреварата, ако изобщо завърши...
emerald
Шумахер може и да спечели това състезание, но аз ако залагам за големия финал, ще е на Алонсо. Любопитна съм да видя каква тактика ще приложат този път.
Slash
Предполагам, че тактиката на Ферари ще бъде: "Пречете на Шумахер с всички сили"!!!
max.666
Добра тактика са избрали,сигурно Шуми ще е доволен от нея fish.gif fish.gif
Slash
Ха, аз съм някаква Ванга бе!!! biggrin.gif Трябваше да изляза и не можах да изгледам цялата надпревара, но хванах последните минути... кеф! icon_headbang[1].gif
conguestadors
Шумахер се отказва, ебати разревах се. От 1992 г. не съм изпускал нито един старт. Шумахер е една от най-колоритните фигури в световния спорт, мисля, че формулата ще загуби много.
Иначе чудесна победа.
max.666
Споко, той ще си остане НАЙ-ГОЛЕМИЯ ШАМПИОН.
А и какъв по-хубаво от това да се откажеш тогава когато си на върха, при това на "Монца" с блестяща победа. bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Warrior Of Ice
Мишо, ти вярно излезе някакъв пророк... happy.gif А за Шумахер - респект. Най-добре е да се оттеглиш, докато още си на върха. Лично аз нямам съмнения, че ще успее да се пребори и за осма титла.
emerald
Какво ли да добавя. Нямам нищо против Шумахер и няма спор що се отнася до това колко добър пилот е, ама така ме е яд за Алонсо! Как можа да стане така и то накрая. Да стигне до трето място и двигателя да изпуши! И то след като го наказаха да почне от десета позиция, съвсем незаслужено, а той въпреки това показа колко е добър.
...нищо не казаха, но Шумахер сигурно ще остане във Ферари, да напътства заместника си smile.gif Като го гледам как се вълнува от състезанията, едва ли ще се раздели с отбора, заедно с който е имал всички хубави преживявания.
Warrior Of Ice
Цитат(emerald @ Sep 11 2006, 11:30 AM) *
...нищо не казаха, но Шумахер сигурно ще остане във Ферари, да напътства заместника си smile.gif Като го гледам как се вълнува от състезанията, едва ли ще се раздели с отбора, заедно с който е имал всички хубави преживявания.

И аз си мисля, че най-вероятно ще остане като технически консултант, както направи Ники Лауда...
max.666
Дааааааааааааааа, Райконен във Ферари biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Надявам се от догодина да покаже,истинските си качества...........
И да побеждава
rallina
крайно време беше Михаел да се откаже bowdown.gif
conguestadors
Ебати кошмара, двигателя на Шумахер гръмна. Това предопределя титлата. brickwall.gif suicide.gif crying.gif
Slash
Максимално сложно стана. Стратегията във финалния старт трябва да е следната - Фелипе Маса да блъсне Алонсо и да отпаднат двамата, а Шумахер да победи. Друг начин няма...
Pyjamka
^Поне стратегията на Алонсо не включва възпрепятстване на чуждото каране, а просто добър и мощен драйв. dry.gif Щом Шумахер не може да победи без съотборника му да блъска конкурента, значи просто не заслужава да победи. Е, дали резултатът от 1 точка до победата щеше да е такъв, ако Шумахер днес не е бил отпаднал, не зная, защото не гледах състезанието. (Кой става в неделя толкова рано?!...)
emerald
Веднъж му изгърмя двигателят на Алонсо, и веднъж на Шумахер. Сега са квит и даже се вижда кой е по-добър smile.gif Ферари наистина ще трябва да измислят някой пъклен план, за да вземат титлата на Алонсо.
И все пак тъпо е да се разминеш с победата на последното световно преди пенсия. Малко ми е мъчно за Шумахер да завърши така, заслужава по-добър финал. Но пък и Алонсо заслужава и аз съм за него. Дано няма издънки накрая.
Warrior Of Ice
^ Кой е по-добър се видя отдавна. wink.gif Ако не бяха проблемите с болида, недомислените тактики и най-вече гумите, Шумахер отдавна да е взел титлата. Освен това съм убеден, че Михаел ще завърши сезона с повече победи от Алонсо (в момента са с равен брой), а от това по-красноречиво свидетелство, здраве му кажи.
Rodd1ck
Шумахер абсолютно кара по-добре и мисля, че това е ясно на всички.
emerald
Цитат(Warrior Of Ice @ Oct 9 2006, 12:53 PM) *
Ако не бяха проблемите с болида, недомислените тактики и най-вече гумите, Шумахер отдавна да е взел титлата. Освен това съм убеден, че Михаел ще завърши сезона с повече победи от Алонсо (в момента са с равен брой), а от това по-красноречиво свидетелство, здраве му кажи.

Да, и остава да ме убедиш, че Шумахер няма нищо общо с това, че двигателя му изгърмя. Разбирам, че работата на екипа от отбора и начина на каране на състезателя са две различни неща, но определено са свързани на пистата и цялата отговорност там е на онзи, който кара.
А и Алонсо не прави разни номера на другите като Шумахер на моменти.
И тъй като няма да оставя личните пристрастия, не съм толкова сигурна, че Шумахер ще завърши с повече победи. И да завърши, пак съм за Алонсо smile.gif
Slash
Между другото аз няма да гледам повече Ф1, след последния старт. Убеден съм, че и милиони хора по света ще направят така. След като го няма Шумахер, след като го няма и единствения друг атрактивен пилот за последните години - Монтоя, няма какво да му гледам на тоя спорт. Кого да гледам, Алонсо?! laugh.gif
emerald
Само ще цитирам мнение, което е по-меродавно от моето:

Lauda believes that Alonso and his championship rival Kimi Raikkonen have moved ahead of their contemporaries just as Alain Prost and Ayrton Senna did in the late 1980s. "For me these two are simply in a class of their own, each with the ability to take the fight to a driver of the calibre of Michael Schumacher," said Lauda. "Yet I also have to say that Alonso is extraordinary. The more pressure he has the better he drives.

"I've never seen any driver of that age so completely composed and consistent. OK, so he made one slip at Montreal [when he hit the wall] but, speaking for myself, I reckon that I would have made many more mistakes if I'd been in that position at that age.

"I cannot find a single weakness in Alonso from any viewpoint. He's obviously a huge asset to the Renault team but more importantly a huge asset to the sport as a whole. I think he is perfect."

Както е имало Шумахер и Монтоя..., така ще има и други, заради които ще си заслужава гледането. Все едно Evergrey да спрат да свирят и ти да кажеш край, вече няма да слушам музика.
Slash
Аз виждам, че харесваш Алонсо, и горното, което написах не бе от неуважение към избора ти. smile.gif
Написах го от моята си черга. Ако Ферари не бяха толкова слаби, Рено нямаше да блеснат, съответно и Алонсо. Ще го видим сега в Макларън (нали там щеше да ходи) - ако и там постига същите резултати, тогава вече класата си е изцяло в пилота. А Райконен наистина е правил много силни състезания, обаче аз съм гледал и Хакинен, и във втория имаше една особена емоция, която не виждам в първия. Така или иначе, това е спорт от който не разбирам, когато стане въпрос за гуми, настройки на болиди и други глупости. Интересувам се от пилоти-личности -- а такива не виждам за следващия сезон.


П.П.
Ники Лауда ми е малко дървен философ. tongue.gif
emerald
Направо не знам какво да кажа. Още ме държи от снощи. Честно накрая ми идваше да се разплача. Така се зарадвах от победата на Алонсо. А и атмосферата беше супер завладяваща. И цялото състезание ми беше интересно. Михаел имаше също перфектни изпълнения, след спуканата гума – от 15то до 4то място!, с тея психоатаки дето ги прилагаше, почти вярвах че ще стигне и до трето. И Бътън – от 14то на 3то. Имаше какво да се види като за последно. И най-вече Алонсо, разбира се, като победител за втори път. biggrin.gif biggrin.gif И при съществуващ съперник като Шумахер, тези две поредни победи добре показват какви са му възможностите.
Но продължавам да си мисля, че отиването в Макларън няма да му се отрази добре. Той Кими защо се маха оттам ... sad.gif
alpha prime
За да замести гнусния немски боклук в Ферари
emerald
О, познайте какво ще правя в неделя в 5 сутринта! w00t.gif w00t.gif
След 2 дни 11 часа 52 мин и 49 секунди!
Nikola Bathory
ще го дадат и от 13 часа после, аз мисля да го гледам тогава.
БОЯТ НАСТАНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slash
Цитат(emerald @ Mar 15 2007, 05:07 PM) *
О, познайте какво ще правя в неделя в 5 сутринта! w00t.gif w00t.gif
След 2 дни 11 часа 52 мин и 49 секунди!

За Кими ли сме?
emerald
^ Ех, това Ферари!!

Аз съм разпокъсана между няколко тима, с тези промени, които настанаха. И ще е интересно как ще се развият нещата. Кими също ще го гледам с интерес. И Алонсо. И Рено. И още едни, които няма да кажа tongue.gif То не че на някой му е притрябвало да знае.
Боже, боже, аз полудявам! biggrin.gif wub.gif
Slash
Аз си мисля, че Алонсо беше дотук с успехите си, само заради Макларън. Те са толкова зле през последните години, че единственото хубаво нещо бе фасона на болида им. И него развалиха, с това червено, което седи смешно със сиво-черното... thumbdown.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.