Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Коя песен ви размазва?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
wqwrrr
Tarja Turunen - I Walk Alone. Необяснимо защо, но наистина много ме грабна. Ако не беше станала рокадата с Анет Олзон, може би нямаше да ми се услади толкова тази песен.
MadHatter
^Определено. А и така необратимо ми се заби в главата таз песен wub.gif
Warrior Of Ice
Напоследък е "Star" на Eyes of Eden. wub.gif Тотален хит!
miroslava_dinova
От няколко дни се кефя на Samael - Solar soul, и On The Rise
Aggressive Perfector
SPEAK
ENGLISH
OR
DIE!!!
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
deebo
FEAR FACTORY- Replica wub.gif
scion_of_storm
Mandragora Scream - Blight Thrills
Nightwish - Dead to the world wub.gif
crazyfan_metal
Освен обичайните - Pantera - Cemetery Gates. Мамка му, таз песен е велика smile.gif.
Arq
Вчера се размазах няколко пъти на SOAD - Chop Suey...и на Terminus на DT smile.gif
Karmelitka
Nightwish -Dark chest of wonders
Не знам защо но ми влияе отдавна wink.gif
Battle Magic
The Meads of Asphodel - Grisly Din of Killing Steel bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
beyondtheblack
Moonspell - Memento Mori
Warrior Of Ice
"The Reason" на HeavensDust. Много красиво парче, отдавна трябваше да съм го написал тук...
SharondenAdel
MeatLoaf - Objects In The Rear View Mirror May Appear Closer Than They Are

Имам чувството че тази песен ме преследва! Но въпреки това е прекрасна wub.gif
Ludnichar
Tanzwut - Vulkan - в тази песен има от всичко, което обичам - бързина, динамика, изключително добра комбинация между жици и електроника, разбиващи фолк елементи, на немски е, и е някак наистина уникална, сякаш е олицетворение на целия ми музикален вкус...
Distant Sun
Ами, разбира се, много са, но случайно си погледнах ника и се сетих коя ще е песента. biggrin.gif
Lacuna Coil - Distant Sun

Но все пак напоследък също има песнички, които доста ме грабват - като тази на Таря например. smile.gif
wqwrrr
London After Midnight - Pure. Много приятна песен, грабна ме още от първото слушане. Стана ми любима от новия албум, наред с Heaven Now. Двете песни са върхови за творчеството на LAM.
Aggressive Perfector
Hellhammer - Messiah icon_headbang[1].gif
Heavy-metal-at-all
Manowar : Metal Daze,Brothers of Metal,Sons of Odin,Worriors of the World,Kings of Metal,Battle Hymn....почти всичко на Кралете! bowdown.gif
Judas-Painkiller-единствената песен на Judas ,която се нарежда до фаворитите.
Exhumator
Det Som En Gang Var - абсолютният връх в блека (поне за мен).
lilit_666
И аз като доста от съфоръмниците ми ще си позволя да напиша няколко песни.
То хората са казали "колкото повеч,толкова по-добре":
-Bullet for my valentine-All these things I hate, Tears dont fall
-M.Manson-Tainted love и вс негово
-Guns' N 'Roses-Don't cry
-System of a down-Aerials
-Another brick in the Wall-ако може да се съчетае изпълнението на Korn с клипа на Pink Floyd ще е идеал
........а,и едно по-тежко парче има дето просто ме бъгва,ама не му знам името:( no.gif
gadniq-spamer
Цитат(Heavy-metal-at-all @ Oct 25 2007, 11:29 PM) *
Manowar : Metal Daze,Brothers of Metal,Sons of Odin,Worriors of the World,Kings of Metal,Battle Hymn....почти всичко на Кралете! bowdown.gif
Judas-Painkiller-единствената песен на Judas ,която се нарежда до фаворитите.

Хм...браво.
lilit_666
Цитат(lilit_666 @ Nov 1 2007, 11:18 PM) *
И аз като доста от съфоръмниците ми ще си позволя да напиша няколко песни.
То хората са казали "колкото повеч,толкова по-добре":
-Bullet for my valentine-All these things I hate, Tears dont fall
-M.Manson-Tainted love и вс негово
-Guns' N 'Roses-Don't cry
-System of a down-Aerials
-Another brick in the Wall-ако може да се съчетае изпълнението на Korn с клипа на Pink Floyd ще е идеал
........а,и едно по-тежко парче има дето просто ме бъгва,ама не му знам името:( no.gif

-The 69 Eyes-Brandon Lee
Aggressive Perfector
Цитат
-Another brick in the Wall-ако може да се съчетае изпълнението на Korn с клипа на Pink Floyd ще е идеал

ГАВРА! ЗАСРАМИ СЕ!!! devil.gif

П.С. Като става дума за Pink Floyd, мисля че Another Brick in The Wall е доста надценено, при положение че имаме Time, Money, The Great Gig in The Sky (това е нещо велико, който не го е слушал, не е слушал нищо devil.gif ), Dogs, албуми като Piper At The Gates Of Dawn, Saurcerful Of Secrets и The Final Cut... Някак невзрачна ми се струва Тухлата в Стената...
beyondtheblack
^ Аз май съм голям фен на Meddle
Поздрав за теб с Enslaved - Path to Vanir, много ми е флойдско...
http://youtube.com/watch?v=PNUJ0l32YQw
Бе въобще поздрав с Инслейвд
http://www.myspace.com/enslavedmusic
(Некачествена музика слушам, някой каза... suicide.gif)
Aggressive Perfector
^ bowdown.gif
Battle Magic
Edguy - Key to My Fate bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
scion_of_storm
Draconian - Death, come near me
Тя не ме размазва, тя ме убива smile.gif
kcaniba
Sometimes I Feel Like Screamin - Deep Purple
A Tout Le Monde (Set Me Free) - Megadeth
South Of Heaven - Slayer
Seasons In The Abyss - Slayer
проверени от времето... и размазващи )))
а днес мога да добавя
Мы Два Крыла - Butterfly Temple
lilit_666
Цитат(Aggressive Perfector @ Nov 1 2007, 11:39 PM) *
Цитат
-Another brick in the Wall-ако може да се съчетае изпълнението на Korn с клипа на Pink Floyd ще е идеал

ГАВРА! ЗАСРАМИ СЕ!!! devil.gif

П.С. Като става дума за Pink Floyd, мисля че Another Brick in The Wall е доста надценено, при положение че имаме Time, Money, The Great Gig in The Sky (това е нещо велико, който не го е слушал, не е слушал нищо devil.gif ), Dogs, албуми като Piper At The Gates Of Dawn, Saurcerful Of Secrets и The Final Cut... Някак невзрачна ми се струва Тухлата в Стената...

Да,тези също са страшни,обаче не мога да изброя 1000 песни.И все пак според мен изпълнението на KORN
ми се струва по-ритмично(или поне това,което съм си дръпнала),но клипа е незаменим,особенно като ще ни слагат униформи.Сега мн съм се вглабила на тая тема,така че ми е влязло под кожата.
Svetyl
О, отдавна не съм казвал какво ме размазва. Напоследък това са песнички на Savatage, Talisman и, разбира се, Pink Cream 69. Като цяло рядко добавям нови песни в списъка: извънземно яки.
Aggressive Perfector
Цитат
Да,тези също са страшни,обаче не мога да изброя 1000 песни.

Много просто - пишеш "Всичко на Pink Floyd" и толкова. icon_headbang[1].gif

А за изпълнението на KoЯn... Извинете, ама тва една от най-непрогресивните рок групи да изпълнява песен на култовите Pink Floyd... hmm.gif Иначе сносен кавър, ама тоя надут бас ми бърка в здравето, също и на места Дейвис леееко се олива. Пък и никой не може да мине изпълнението на Флойд...

Поздрав с Pink Floyd - Astronomy Domine! smile.gif
beyondtheblack
Размазва ме операта "Дон Жуан" на Моцарт - за мен абсолютният връх в музиката.
Hellbound
Lamb Of God - Ruin
Яка стъргалка icon_headbang[1].gif
deformity__
Определена няма, но умирам за Catamenia wub.gif
sa6ito0
Еми попринцип Крийдал оф Филт не слушам,ама много ми харесва "Нимфетамин".Иначе супер много се размазвам на Marduk-Hearse,Burzum-Lost Wisdom,Carpathian Forest - Skjend Hans Lik ай стига толкос biggrin.gif
morol
SCANNER-THE LAW
SharondenAdel
Van Halen - Can't Stop Lovin' You

Pantera - Walk


icon_headbang[1].gif
Aglarana
icon_headbang[1].gif Ride The Sky на Helloween днес ме размаза, докато си пътувах в рейса icon_headbang[1].gif
hammer
NightWish - Nemo icon_headbang[1].gif
Hail_And_Kill
Manowar - Die For Metal
Spit_Fire
Всички на пърпъл , ако ги чуя на живо , просто неще в мене трепва. Особено като пеем "ео еоо оо о ооо о оо уоо" от блек найт. Иначе вкъщи незнам , много песни ме размазват ама отшумяват с врмето.На периоди съм.
lodborg
Firewind - Breaking the Silence icon_headbang[1].gif
gadniq-spamer
Всичко стига да е МЕТЪЛ!
Battle Magic
Old Forest - Death In The Cemetary James Fogarty е гениален композитор!
Shadow Man
ACCEPT-1981- Can't Stand The Night

Ей хора забравихте ли класиците .Слушам я за трети път.Припомнете си ги .

СВАЛИ
Wolfheart
^ Наистина велика песен!! Сигурно 10 пъти съм го писал това във форума. Евала, че припомняш.

Целия Breaker съм го циклил до несвяст, само не мога да разбера безумната обложка на албума. Добре, че когато я видях, албума вече го знаех наизуст, иначе можеше и да не съм го чул още до сега biggrin.gif

Да не забравяме, че Wolf Hoffman е най-добрия китарист сред фотографите и най-добрия фотограф сред китаристите smile.gif
scion_of_storm
Primordial - Empire Falls

Every empire will fall
Every monument crumbleeeee

Богове... bowdown.gif
deathMurder
Slayer-BloodLine? biggrin.gif
beyondtheblack
Helloween - Phantoms Of Death icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.