Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Lamb Of God - Sacrament
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Албум на годината.
.
InsArtTure
ХАХХАА! Започва с клавири-фон на високите ноти laugh.gif

Иначе е умопомрачително. Само тия пичове правят такива рифове. Само този вокал се дере така. Като го слушам и се кефя че съм на 19. А не на 30 примерно

metal.gif LAMB OF GOD metal.gif
SepulTeraHead
Тва е китара бе.
Slash
Китара е, да...


Еми... приготвям пари за CD. sp_ike.gif Не ми се пишат сега 28630983670 хвалебствени думи, защото всички ги знаем тия работи!
stage
Цитат(Slash @ Jul 13 2006, 02:09 PM) *

+1
blame
Е, явно всички ще мълчим във възхищение..
Размазващо.
Пък и няма какво да се каже.
winterstorms
нищо особено... huh.gif
SepulTeraHead
Цитат(winterstorms @ Aug 16 2006, 07:44 PM) *
нищо особено... huh.gif

Ти БОЛЕН ли си?
abductor
Супер е.
InsArtTure
Не е китара БЕ. Казах фон. А високите ноти са китара, да. Егати спора-кво значение има?

Албумът продължава да се слуша с интерес...СОЛА wub.gif wub.gif
winterstorms
Цитат(Benedict XVI @ Aug 16 2006, 08:05 PM) *
Цитат(winterstorms @ Aug 16 2006, 07:44 PM) *
нищо особено... huh.gif

Ти БОЛЕН ли си?

Не. Просто албумът ми е безинтересен. В един момент всичко започва да звучи като една и съща песен.
SepulTeraHead
laugh.gif
InsArtTure
^Кво му се смееш, така е! Китари, барабани, дране - егати скуката. laugh.gif
scion_of_storm
Албума кърти отвсякъде, няма слаба песен в него според мен. Според мен няма смисъл да се коментира - доброто си е добро, каквото и да кажеш wink.gif icon_headbang[1].gif
Airin Of Ancelot
Приятна тава, наистина, но не виждам какво толкова се превъзнасяте. Нито блести с особена оригиналност, нито с особена техника. А че става за куфеене - става. smile.gif
MadHatter
Защо трябва да блести с техника?
SepulTeraHead
А защо мислиш, че не блести с техника?
Airin Of Ancelot
^ Защото не блести. Свирят добре, но нищо повече.
SepulTeraHead
Така да е. Може да не блести точно с техника(въпреки, че според мен в това отношение точно тази банда е доста над средното ниво. Аз не познавам НИКОЙ, който да може да ги изсвири тези песни), но пък парчетата са мега яки. Което е важното. Защото като си пусна този албум ми иде да си счупя врата от куфеене. Защото си тропам по бюрото, докао го слушам, свиря си на въздушна китара и се дера въодушевено там, където разбирам текстовете.


... А ти се кефиш на Rhapsody. j/k

edit: А Ицо преглежда внимателно всеки мой пост за да го изтрие евентуално. Ехо, Ице... как си?
Airin Of Ancelot
Цитат(Benedict XVI @ Aug 17 2006, 11:57 AM) *
Аз не познавам НИКОЙ, който да може да ги изсвири тези песни

У нас - сигурно. Иначе коя да е средностатистическа прог метъл банда може да ти ги изсвири с вързани очи. tongue.gif

Иначе за удоволствието - прав си, че това е най-важното. В момента слушам за трети път албума и като че ли започва да кефи повече, но чак любим едва ли ще ми стане.


Цитат
... а ти се кефиш на Rhapsody. j/k

Нека не започваме. happy.gif
SepulTeraHead
Цитат(Airin Of Ancelot @ Aug 17 2006, 12:04 PM) *
У нас - сигурно. Иначе коя да е средностатистическа прог метъл банда може да ти ги изсвири с вързани очи. tongue.gif

Е да, ама прог метълът е музика за сноби, която не може да предизвика никаъв кеф у мен laugh.gif


...Ебавам се, ебавам се. Спокойно!
Alekto
^Ahahahaha!!!!!!!!!
Сега го дръпнах тъкмо. Преди да съм го слушала съм по-скоро склонна да се доверя на еуфорията на Стефан.
Svetyl
Албумът наистина е много готин, Pathetic засега ми е фаворита. Заразих се с масовия ентусиазъм и викам да си го пусна. Не е моята музика определено. Звучи ми леко еднообразно на моменти, но разбирам, че няма как да звучи по-разчупено, просто песните, текстовете и всичко явно налагат да звучи като месомелачка. Обаче много кадърно изсвирен, минава като танк и те оставя да дишаш едва-едва.
Между другото Мелиса Крос учила ли го е тоя да се дере? Прави го по особено успешен начин.
SepulTeraHead
Да, той й е едно от най-големите постижения. Ако чуеш как пее в първия албум примерно...
Svetyl
В смисъл там не й е ученик още? Би било интересно наистина да го чуя.
SepulTeraHead
Да. Тогава още не е. Мисля, че преди "Ashes Of The Wake" беше ходил на уроци.
Slash
Цитат(Benedict XVI @ Aug 17 2006, 01:05 PM) *
Ако чуеш как пее в първия албум примерно...

Но за сметка на това, първия продължава да ми е любимия, защото е най-първичен и защото в него има чист дет...
Rodd1ck
^За кой пръв става дума все пак?
New American Gospel.. metal.gif
SepulTeraHead
Аз броя Burn The Priest за друга група. Така че имах предвид "New American Gospel". Който също е ебати якия албум. Някъв първичен, екстремен МЕТЪЛ! icon_headbang[1].gif Просто вокалите са доста по-различни.
t0xIc
Приятно съм изненадан. Як джангър наистина. На мен ли само ми се струва ,че новия им албум им е доста по-лек от старите или толкова съм ги слушал просто?
max.666
Тоя албум притежава онова незаменимо качество,което те кара да си вееш кифлата до припадък............
А и наистйна е добър,вече цяла седмица се опитвам да си разглобя главата..........
Пожелайте ми успех.............
Благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
icon_headbang[1].gif metal.gif icon_headbang[1].gif
parabellum
Sep, я дай някакъв качествен линк, че ме мързи да ровя торенти и работи.
Nightmare
^ Не съм Стефан, но пък съм готова да помогна - http://store1.data.bg/trashm/Music/Lamb%20Of%20God/.
parabellum
Цитат(Nightmare @ Aug 29 2006, 02:31 PM) *
^ Не съм Стефан, но пък съм готова да помогна - http://store1.data.bg/trashm/Music/Lamb%20Of%20God/.

ty.

Нещо тоя албум не ми харесва чак толкова, колкото AOTW на времето и ATPB.
Някаква странна и нова мелодичност има на места, тоже - в някои от песните, вокалите приличат на тези от BTP, че даже и по-пискливи. Поне повечето яки и характерни рифове за групата си ги има. Абе, не знам... не е чак толкова добър, колкото AOTW, според мене.
deebo
Можеби съм възлагал прекалено големи надежди на "Sacrament"..... незнам!? Албума ми харесва и то много, но реално погледнато не е кой знае какво. "Ashes Of The Wake" си остава за мен най- доброто, което Lamb Of God са направили до момента.
SepulTeraHead
Най-доброто, което са направили до момента си остава "As The Palaces Burn" wink.gif


Мене пък ме кефи, че е по-мелодичен албума. "Walk With Me In Hell" и "Descending" са си от най-яките песни на бандата, ever. Единственото, което ми липсва са политическите/социални текстове. Randy ги пише по-добре от всеки друг, за кво му е да се отказва...
deebo
Абе реално погледнато, до тук не са издали нищо лошо smile.gif
Slash
На мен не ми пречи, че звучат по-мелодично. Аз свързвам името на Lamb Of God с думичката енергия! Щом албума я притежава, значи всичко е точно...


П.П.
Ограничавайте се от тъпите обобщения, защото знаете, че ще напиша "New American Gospel". sp_ike.gif
Slash


Lamb Of God - Pathetic
SepulTeraHead
Яко. bowdown.gif

И ние ще изглеждаме подобно в Шоуто на Слави...
sepulturatr
Много мощен албум icon_headbang[1].gif

...но май "Rotting Christ"-a по ми хареса макар ,че "Sacrament" си е доста по твърд и корав албум.
RocknRollNigger
И кое точно в Lamb of God има нещо общо с Rotting Christ?
sgoh
Ти пък! Как кое?! И двете завършват на t wink.gif
sepulturatr
Цитат(RocknRollNigger @ Feb 28 2007, 12:46 AM) *
И кое точно в Lamb of God има нещо общо с Rotting Christ?

Еми да приемем ,че просто си степенувам албумите за 2007 г. smile.gif
Защо трябва да имат нещо общо...
SepulTeraHead
Албумът на Lamb Of God излезна миналото лято, пич. wink.gif
sepulturatr
хахах laugh.gif
Само ме заблуждавате като ги връщате тея теми ...Няма нищо джангъра да става icon_headbang[1].gif
Албумеца си го бива !
scion_of_storm
This is a muthafuckin invitation...

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Не моем определим най-як албум, но Пепелта и СакраментО са ми по-любими като че ли. smile.gif
SepulTeraHead
Не е като да няма за какво. По-барнати са. Очаквам новия да ебе майки ептем.
scion_of_storm
Еми ще видим... само че Randy преди повече ме кефеше като визия :Р Аз чак днес видях, че имат видео на Реднек O_o
Ама тениската...

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Randy_B...zzfest_2004.jpg
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.