Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какви "адски" аксесоари имате?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
KingSlayer
Я кажете какви железа, вериги, черепи, пирамидки, значки, коси, телоподаващи и куп други артикули имате?! Ходите ли с тях по улиците или си ги пазите за концерти например? Как се движите изобщо?
Дъртаците да не се скатават, а да кажат пазят ли си джунджуриите от едно време?


Моля, в темата няма място за садо-мазо-базохисти laugh.gif Аксесоари само по предназначение evil.gif
scion_of_storm
^ЪЪъъъ, никакви? Това лошо ли е? И въобще нужни ли са примерно някакви такива неща, за да си по-тру huh.gif Иначе с удоволствие ако си намеря някакъв символ, който ми харесва, ще си поръчам или купя и ще си го нося wink.gif
`Xandria`
Цитат(KingSlayer @ Aug 19 2006, 07:50 PM) *
Я кажете какви железа, вериги, черепи, пирамидки...

Нямам.Защо, да не е Helloween скоро?! unsure.gif
Цитат(KingSlayer @ Aug 19 2006, 07:50 PM) *
Моля, в темата няма място за садо-мазо-базохисти

Жалко...
InsArtTure
Не ползвам.

Иначе слагам гривни и понякога прекалявам. Ако това влиза.
Ol' Skull
.!.
cunt
Па баченка, йедин крак от стол.
^bodom_after_midnight^
За сега нямам такива джунджурии. Не мисля и да си вземам ( най-много да го изгубя някъде )
Vlad
Вече много рядко нося нещо.И то най много някоя верижка на панталоните или малка гривничка.
ManOwaRadO
Носим си четвъртит винкел и чупим глАви с него!
KingSlayer
Брех, сега да не е излязла модата от 80-те когато трябваше да се бръмчи до Унгария (единствената тогава соц. държава, която си имаше специализирани магазини за метал фенове) и да си земеме по гръбче на Metallika или фанелка на MotorHead biggrin.gif
Къде са ония металяги с черни кожени якета целите нартуфени с вериги и капси punk.gif
Нещо да не земем да почнем да се подмотваме с пижами че лошо laugh.gif
Blashyrkh


Тук се снимахме с едни приятели. Аз съм терориста... Може да се види, че не нося много железа и шипове п себе си.
KingSlayer
Хах, батка ти нема да умреш от глад. В Перник наеш кви пари ше се изкарат от тия работи devilsmiley.gif
Иначе ме кефят супер много снимките bowdown.gif
max.666
Яка снимка,няма спор.
metal.gif blackmetal.gif metal.gif
SteelDragon
Едно време като се замисля кво съм носил. Начи... 1 пентаграма голяма към 6 санта диаметър. Под нея на по-дълга верижка друга по-малка пентаграма. На едната ръка гривна със шипове към 10 санта дебела, на дръгата гривна със едри пирони (към 6-7-8 санта и 10 санта дебела) вериги лайна и секви груги простотии. Ама като се има предвид че тогава сам съм си правил някои неща... нямаше откъде да се купят. Сега пари да ми дават няма да тръгна така. Ама лудо младо.
Nothing to No One
имах пръстен с череп - изгубих го. имах и един нашийник с големички шипове,само че една приятелка ги развинти за да си ги завре в носа и ушите и после не знам къде отидоха тия шипове. сега останах с един нашийник с по-малки миловидни шипчета но пак ми върши рабога. имам и 2 гривни, но нося само езната от тях. и верижко си имам но не се връзва с карирааните ми панталони,нося я само когато н есъм с тях - демек рядкко. имам не мн неща но ми стигат, за кво тряя да се кича като пълен изрод,нали съм и момиче отгоре на всичкото. няма да ми стои мн добре мисля ...
Mort
По-забележимото при мен е един по-голям пръстен (троен) и един стилизиран кръст с прилепови крила. Стига толкоз - малко, но от сърце. Е имам и други неща, но те са съвсем дребни.
Alekto
Цитат(eli_maiden666 @ Aug 20 2006, 07:55 AM) *
сега останах с един нашийник с по-малки миловидни шипчета но пак ми върши рабога.


Върши работа...А!Пази те от вампирясалите ти другарчета.
alpha prime
кецове и широки гащи и g-unit фанелка ,в която влизат трима колкото мене .. гангста шит рифа сиемпре sp_ike.gif
Ro6ava GarGa
имам...зна4и:една гривна 4ерна,кожена един ред пирамидки и ми е подарък,имах една с шипове,ама си я взеха обратно...
зна4ки:колкото искаш...Punk Comunity,Ska,Rock agains Racism,...Persimon,The Tosters,Mighty Mighty Bosstones...imah i edna Vegan,ama tq beshe za podaruk,ne 2 bqha...hmm,...imam edna po poru4ka super qkata laugh.gif
нося си и една петолъ4ка релефна,баш соц. такава laugh.gif това е.
Wrath_Child
Аман,бе,вие се уляхте с тия рекламни теми. bowdown.gif КingSlayer, верно ли ти пука за това или просто си пускаш темички,колкото да не е без ич? whistle.gif Па ела у нас и щи покажа...
stage
Цитат
Жалко...

+1
Slash
Имам череп. И крака имам... и ръце...
`Xandria`
Цитат(Slash @ Aug 22 2006, 01:28 AM) *

Цитат(stage @ Aug 22 2006, 12:21 AM) *
Цитат

Жалко...

+1

w00t.gif openwidehug.gif
scion_of_storm
^ И сега клуб ли ще си основавате laugh.gif blackmetal.gif
stage
^Ти няма ли да се включиш
Ro6ava GarGa
^,^^,^^^,^^^^:спамерииииииииииииии wub.gif
Slash
Цитат(Ro6ava GarGa @ Aug 23 2006, 04:39 PM) *
^^^^:спамерииииииииииииии wub.gif

Това ще да съм аз... А вие сте ^, ^^ и ^^^ => Аз > вас
stage
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Man Of Sorrow
Еми,имам едно коланче с един череп,нек'ви гривнички кожени и един кръст за връта доста масивен ама не ги слагам често...
KingSlayer
Цитат(WrathChild @ Aug 21 2006, 05:09 PM) *
Аман,бе,вие се уляхте с тия рекламни теми. bowdown.gif КingSlayer, верно ли ти пука за това или просто си пускаш темички,колкото да не е без ич? whistle.gif Па ела у нас и щи покажа...



Верно ли ме покани smile.gif
Kriegor
Верига с карабинер на която са ми вързани ключовете...
Rodd1ck
Ключ за в нас си имам и телефона си ако го взема, железен е, няма две мнения! icon_headbang[1].gif
Grim_Mandy
Ъм... Аз нося доста работи, с които приличам повече на единствения манекен в магазин за грозни дрънкулки от по 1 лв., отколкото на човек, слушащ някаква музика. Така че за "адски" аксесоари нищо не мога да кажа. Но се гордея с бирените капачки по врата и панталоните ми. tooth.gif
SepulTeraHead
Имам верига, на която ми е вързан портфейла. И си е голяма гадна и позьорска. Купил съм си я от ОЧЗ пред 7-8 години. Проблем?
Ares
Еми купих си Чука на Тор и го нося,също така си направих един обърнат кръст от тенеке в което
имаше краве сирене а се разкарвам също и с патрондаж от АК47.

Усетихте че се ебавам нали!!!!
Нося само една верига на която ми са ключовете.
Nightmare
Това с веригата и ключовете трябва и аз най-после да го изпробвам, защото доста често ни се налага да сменяме бравата ......
"Адски" аксесоари нямам .... освен може би една верижка с дяволска глава, която си бях купила за бъзик. Не ме влекат иначе, кво да правим.
Beerzebub
Цитат(Ares @ Aug 30 2006, 11:32 AM) *
Усетихте че се ебавам нали!!!!


Всъщност съвсен навреме го вметна... biggrin.gif
Ataegina
Един приятел ми подари един мини сребърен дявол. Толкова е детайлен и съвършен, че ме изплаши. Седи на сигурно място в червената си кутийка в черния шкаф. От там няма да ме нападне biggrin.gif biggrin.gif
Защитена съм от едно таласмо - подарено пак от същия човек smile.gif
KingSlayer
Цитат(Benedict XVI @ Aug 30 2006, 11:22 AM) *
Имам верига, на която ми е вързан портфейла. И си е голяма гадна и позьорска. Купил съм си я от ОЧЗ пред 7-8 години. Проблем?

Бхохох гадно а devilsmiley.gif Яд те е на останалите, че бръмчат опасани в "адски" одежди, а ти се подмотваш с няква мижава верижка от тоалетното казанче laugh.gif
Всъщност, аз мисля, че си си вързал портфейла с верига за да не ти избегат кинтите. Некаф стисня ми се явяваш май thumbdown.gif
darga
Символа на Soulfly,верижка подобна на тая от казанчето на тоалетната,едно метално лъвче пришито към чантата(свалено от войнишка фуражка) и черепче -->подарък laugh.gif .
А, и една гилза от ъъ.. въздушна пушка,която още се чудя как да си окача на врата huh.gif (ако се брои).
AuroraBeauPre
ами имам 2 вериги
гривни и нашииник
пръстени (дракон и кръст)................
не са много laugh.gif
sepulturatr
Отделям известно внимание на външния си вид.Тук таме с по някой Т-шърт на Боргир ,Сепултура или Крейдъл.С кецове ходя или зимата (по лошо)с кубинки.Нося 2 гривни така че да са симетрични.Като цяло обичам симетрията по мен си.Нося шапка с козирка(на черепи).Имам по една обица и на 2те си уши.Нося обърнат пентаграм или викингски щит на врата си.
Започвайте да ме оплювате !!!
Mago De Oz
верига за ключовете и "ютия", ама май тя не се брой smile.gif
Vlad
Абе дарга как така гилза от въздушна пушка blink.gif
darga
Абе сега ме караш да се замисля...(което не ми се е случвало скоро).По скоро е празен патрон huh.gif
Как да е,каквото и да е не мога да си го окача на врата.. suicide.gif
g0shk0
Понеже несъм от София, някой ще ми каже ли като имам път натам откъде мога да си купя аксесоари icon_headbang[1].gif
Svetyl
Купих си най-накрая най-адския аксесоар: Мп3 плейър! От там се лее адска музика!!!!!!!!!!!
lelqLora
Цитат(CuntKiller @ Aug 19 2006, 10:40 PM) *
Па баченка, йедин крак от стол.

Е нЕма такъв смях, ей! Седим си, ям маслини и пия джинец за нервите, по неизвестна за мен причина по някакво он-лайн радио почна да бичи Дунавското хоро, аз по същата тая неизестна причина почвам да се подрусвам връз стола, следвайки неравноледния размер и изведнъж джжжжжжжшшшш и гледам тфа и се разсмях и така се смях, че се задавих с костилка от маслина. И после пак се смях, ама много.

И аз имам "адски" неща. Една връзка ключЕве, дето сама по себе си е яко железарска и дрънчи здравата. Много е "адска", примерно..."адски" грозна и адски не я харесвам, ама ако я загубя и после може да се наложи да преживея една "адска" нощ в спане под терасите на блока. При адските кучешки акита. И това вече ще си е като ада на сън и наяве. Нали.
Alekto
Цитат(g0shk0 @ Sep 4 2006, 09:13 PM) *
Понеже несъм от София, някой ще ми каже ли като имам път натам откъде мога да си купя аксесоари icon_headbang[1].gif

ул.Солунска 10А
InsArtTure
^Пхахахаха! laugh.gif biggrin.gif

Alekto wub.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.