Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Iron Maiden
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4
Twilightfall
^ чуй първия Sentenced, гледах някъде че ги слушаш. Може и да греша де, ама пак го чуй.
Airin Of Ancelot
Цитат(Kiskе @ Dec 15 2008, 06:27 PM) *
НЕ мога да се съглася с вас, какво му е толкова великото на таа група - нищо особено. Поредните прехвалени англичани ИЗслушах им парвия албум, омрех от скука

А пък аз омрех от смях, четейки мнението ти. laugh.gif Не че има какъвто и да било смисъл да ти се обяснява, но поне занапред избягвай да поставяш под съмнение това колко е велика една група, само защото не можеш да я слушаш.
Megadeth
Цитат(ludspamer @ Dec 15 2008, 07:31 PM) *
Цитат(blood @ Dec 15 2008, 06:05 PM) *
ДА ЖИВЕЕ ЛИЧНОТО МНЕНИЕ,
ДА ЖИВЕЕ
!!!

Добре бе, стига с това лично мнение. Едно е да не харесваш групата, съвсем друго е да отричаш приноса им.

Че да прави квото иска, кво му скачате като ебати хиените, щото сте най-просветени за всичко. Той къде е тръгнал да отрича групата и да ви казва кви сте тъпи, че я харесвате. Тва, че си некво смешно същество също е факт, ма не съм тръгнал да ти го показвам, ебати.
Един свестен пост не видях, в който да му се обясни защо групата е толкова харесвана, защо това и защо онова, а само обиди. Ти да не си роден отворен? Ма като гледам са те..
Aggressive Perfector
^

Цитат
Той къде е тръгнал да отрича групата


--->

Цитат
Поредните прехвалени англичани

А защо Мейдън са велики ли? Защото ако не бяха те, поне половината от любимите ти групи нямаше да ги има. Това достатъчно ли е?
Megadeth
Бе слабо ме интересува мен мейдън, слушам квото ми хареса, не каквото на хората им харесва. Яд ме е, че нареждате човека, вместо с 1-2 реда да му обясните, а уж сте върли фенове.
Aggressive Perfector
^Просто има разлика между това да кажеш, че не ти харесват и това, че са

Цитат
Поредните прехвалени англичани
Megadeth
В неговите очи са, в твоите очи азис е педерас, в други е любим изпълнител, сеш се? Но ти няма как да видиш красотата в него, както неговите фенове. Затова беше идеята нормално да му се каже, не да го обиждате, от новите е, мен ме псувайте колкото искате, ще си стоя.
abydos
Няма известна група, която да не е прехвалена. Това, че мейдън си имат своето място в историята и т.н. си е така, но това съвсем не означава, че някой трябва да им се клани като не харесва музиката им, което е най-важното. От цялата им дискография, моментите, които ми харесват мога да ги побера в 20 минути.
Airin Of Ancelot
Цитат(abydos @ Dec 17 2008, 07:04 PM) *
Няма известна група, която да не е прехвалена.

Не съм съгласна. Има банди, които напълно заслужават всички суперлативи, с които ги засипват, просто защото са страшно големи. Не мисля, че групи като Sabbath, Maiden или Deep Purple (примерно) могат да се нарекат прехвалени при каквито и да е обстоятелства.
abydos
Щом една група не може да плени нови слушатели с музиката си, а феновете и трябва да настояват за уважението и заради статуса им на "легенди", значи са прехвалени. Да, важни са били, но какво толкова? Никой не издига паметници на тоя дето е измислил тоалетната и канализацията, но нима не е било важно откритие? Всеки хвали Да Винчи, но малцина знаят учителя му. Нима не е бил важен? Това, че ако еди кой си го е нямало сме нямали да имаме не знам си кои други групи изобщо не трябва да навлиза когато се обсъжда музиката на дадена група. За мен лично Мейдън са пълна скръб във всяко отношение и историческата им важност по никакъв начин не променя нещата. Същото се отнася за Пърпъл и повечето неща на Сабат и Джудас. Виж, ако бях израстнал по онова време сигурно друго щях да мисля и други вкусове да имам, но сега е пълно с далеч по-интересни групи.
_TNT_
В първото изречение ако си имал предвид Iron Maiden - това е абсолютно невярно, групата привлича сигурно всеки ден нови почитатели. (аз може да се каже че съм сравнително нов фен, например). А относно значението/влиянието на дадени групи - примерите за "преписване" са безбожно много. Колко от интересните днешни групи измислят нещо качествено ново? Малко.
Aggressive Perfector
Цитат(abydos @ Dec 18 2008, 05:35 PM) *
Щом една група не може да плени нови слушатели с музиката си, а феновете и трябва да настояват за уважението и заради статуса им на "легенди", значи са прехвалени.

Аха, а според теб Мейдън нямат нови фенове, така ли?!?
Megadeth
Издребнявате, смисъла е съвсем другаде!
scion_of_storm
Абе абидос рулира пък.

А иначе Мейдън привличат съмнителни слушатели, мен ако питате. Сега ги защитавате тея слушатели като новопомазани метАлни братя, ама после същия като ви говори тук колко са велики Корн и Слипнот го оплювате и олигавяте во форумни лоши помисли.

не е богоугодно, братя и сестри!
pa®tci
Цитат(scion_of_storm @ Dec 18 2008, 07:50 PM) *
...не е богоугодно...

Ъ? blink.gif
_TNT_
Аз не защитавам феновете, просто казвам че ги има. blood, къде според теб е въпроса? Разликата между това да не харесваш дадена банда и това да я отричаш като незначителна е огромна. Там е въпроса.
scion_of_storm
^ някой по-горе го правеше, затуй. Иначе, вижте, и аз не харесвам Мейдън, но не ги отричам, защото ще е глупаво.

^^ нима не верваш у силото? фийл дъ лайт форс фру ю *гъбки пауър*
Megadeth
Идеята ми беше, че вие му се нахвърлихте, а не направихте труда да спорите така, както сега. Ако той и тогава отрече мейдън, заслужава си атаките.
Факт е, че Брус си е Брус, но съществуват и други групи. А и, забелязали ли сте, че Мейдън са като Металика, всеки псевдо ги слуша? Затова внимавайте да не се превърнат в нарицателно и те.
pa®tci
METЛИЦA са МНОГО по напред в тоя матрял от МЕЙДЪН, които за разлика от Гей Дружинка Джеймстелинка запазиха метълската ти същност близо триесе гОдин



^^
scion_of_storm
Warrior Of Ice
Цитат(blood @ Dec 18 2008, 08:03 PM) *
А и, забелязали ли сте, че Мейдън са като Металика, всеки псевдо ги слуша?

Абе, не е точно така, ама нейсе. wink.gif

И въобще на каква основа е спорът тук? Дали Maiden са велика група? Място за дискусия няма. Дали са слушани, обичани и до днес? И това е пределно ясно. Дали на лицето X му харесват или не? Това не е обект на спор, а само въпрос на предпочитание...
Megadeth
^ Не, спорът е, че започнаха да обиждат някъв нов потребител, който изказа мнение. Е, постовете си стоят де.

А и заледен, не говоря за самата група, а за това, че поне тук, че и в асеновград 50% от хората с черни тениски /разбирай метълски/ са айрън мейдън. Не говоря за хората, които принципно слушат такава музика, а тези, които са като онази Зара, която флудеше яко тук.
abydos
Цитат(Aggressive Perfector @ Dec 18 2008, 06:11 PM) *
Цитат(abydos @ Dec 18 2008, 05:35 PM) *
Щом една група не може да плени нови слушатели с музиката си, а феновете и трябва да настояват за уважението и заради статуса им на "легенди", значи са прехвалени.

Аха, а според теб Мейдън нямат нови фенове, така ли?!?

Без да се хващате за сламчици, моля. Но според мен използваш излишно количество препинателни знаци.


Цитат(scion_of_storm @ Dec 18 2008, 07:50 PM) *
Абе абидос рулира пък.

Ще те любя :Д
ludspamer
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 18 2008, 08:09 PM) *
Абе, не е точно така, ама нейсе. wink.gif

Ами, не е? Всеки ден срещам разни 10-12 годишни идиотчета с тениски на Мейдън, които обаче им знаят по 1-2 песни.
pa®tci
Е ти на 10-12 годинки по колко песни искаш да запомнят
LordZombie
Че то и всеки дет метъл има тениска на Cannibal Corpse, ама тва не значи, че групата не струва.
Megadeth
Иди си изтискай пъпките некаде другаде, нищо не каза.
Bleak
Цитат(ludspamer @ Dec 18 2008, 09:19 PM) *
Ами, не е? Всеки ден срещам разни 10-12 годишни идиотчета с тениски на Мейдън, които обаче им знаят по 1-2 песни.

От кога на петокласниците им се държи сметка дали са трю или псевдо? laugh.gif
LordZombie
Цитат(blood @ Dec 18 2008, 11:54 PM) *
Иди си изтискай пъпките некаде другаде, нищо не каза.

Ти нищо не каза в темата като цяло.
Dragontear
Тука нема ред... това което аз бих могъл да каже е че... много от одавна разбирах защо не не пиша вече във форума а само чета постове дето ми държат смях със седмици

И най ми хареса както някой се изрази "не че аз ги харесвам или мразя но и аз да си кажа"

Изводът е един... БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧАТ ДА СИ ЗАТВАРЯТ КРАКАТА, A БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ ДА ПОЛЗВАТ ПРЕЗЕРВАТИВИ, ЗАЩОТО СЛЕД ТОВА СЕ ПРЪКВАТ КАКВИ ЛИ НЕ ИЗРОДИ ДЕТО ПИШАТ ПО ФОРУМИ. (ТОЧКА)

ПОД ИЗВОД...

ИЦЕ МОЛЯ ТЕ ПУСНИ ПРЕДИШНИТЕ НИКОВЕ НА НЯКОЙ ОТ АГЕНТИТЕ ДЕТО ПИШАТ В ТАЗИ ТЕМА ДА ИМ ВИДИМЕ АБСУРДНИТЕ ПУБЕРСКИ ВЛИЯНИЯ.
sgoh
Мейдън са най-голямата група в момента.
И нищо не можем да направим с приказки wink.gif
Fish
Цитат(abydos @ Dec 18 2008, 05:35 PM) *
Щом една група не може да плени нови слушатели с музиката си, а феновете и трябва да настояват за уважението и заради статуса им на "легенди", значи са прехвалени.

Това, че Iron Maiden не можели да пленят нови слушатели, е не просто крайна глупост, а и стопроцентова неистина. Второ, кавичките около думата легенди изглеждат доста смешно, защото ако изобщо в метъла има легендарна банда, това са те. Пък и уважение спрямо тях може да се изисква само от умствено изостаналите и музикално неграмотните - всички останали го дават безрезервно, тъй като има защо.
Ludnichar
Цитат(pa®tci @ Dec 18 2008, 08:05 PM) *
Гей Дружинка Джеймстелинка

btw. това е най-смисленото нещо в темата... biggrin.gif
Knut
Цитат(abydos @ Dec 18 2008, 05:35 PM) *
Щом една група не може да плени нови слушатели с музиката си, а феновете и трябва да настояват за уважението и заради статуса им на "легенди", значи са прехвалени.

Не мога да си представя какво е чувството да си толкова кух, но трябва да е доста тежко. suicide.gif
Megadeth
^ Eбал съм ти аргументацията, ти като не си кух, а си пълен стомах със сперма, да не би да слушаш по-яка музика? Скид Роу са класи над Айрън Гейдън, заколи ме сега.
LordZombie
Объркал си темата, поста ти е за "Что Делает".
abydos
Тука явно бъка от майстори на избирателното четене и "разбиране". Явно ще трябва да пиша по-къси изречения вече, че аман от буквалисти и интелектуалци :д
sgoh
Цитат(LordZombie @ Dec 22 2008, 07:48 PM) *
Объркал си темата, поста ти е за "Что Делает".

Объркал си е клавиатурата с тоалетната чиния той, та каквото му е родил сфинктера сега трябва да го четем.
Megadeth
И с какво се различавате от феновете на токио хотел? Същите изостанали, както на 12 годинки, те някои сте си и на толкоз де..
^^Пиши им и по бавно..
sgoh
Има една граница, която не бива да се пристъпва. Защото пристъпиш ли я, започваш да ставаш толкова досаден, че чак си противен, и предизвикваш у хората желание да ти скачат по лицето с кубинки.

Някой му викат чувство за мярка. Други - добър тон. Може да си на 5 годинки и да го осъзнаваш. Може и на 50 да станеш и да си си все същия пръдльо.
Megadeth
Бе зад мониторите сте големите моралисти. Клишираните нападки са толкова заучени, както и защитата на Мейдън. Да тръгне някой да ме убеждава, да не отричам на Бат Пеньо заслугите, че входа ми е чист. Мен кво ме ебе, вижте сте се кви сте смешни, за едната група избивате сто комплекса.
sgoh
Това е сигурно най-несвързаното и безсмислено мнение, което съм чел.
Vikernes
Ебаааа си темата... В крайна сметка нищо не се каза за Мейдън. Пък и толкова уникални мнения имаше, че ще си ударя главата в масата. suicide.gif Спор на тема защо Мейдън са велики и ги водят за такива, звучи като защо Волтрон е пазител на вселената, като не напуска планетата, на която е.. Демек просто не подлежи на въпрос това... Някой,който бая е скучал може да се замисли над подобно нещо. Защо са велики? Може само някой истински музикант или такъв, който да найстина разбира от музика да каже, а не сульо с отговорът "ти си тъп не разбираш от музика"...
lodborg
Докато едни са заети да изтъкват, че всеки има право на мнение, други изказват и защитават своето мнение. "Всеки има право на мнение" не е мнение. Това е общоизвестен факт. За предпочитане да не е единственото нещо, което пишете в целия форум - след четвъртия-петия пореден път някак си се насажда представата, че няма какво друго да напишете. Споровете не се водят около това дали всеки има право на мнение, а около темата, упомената в заглавието. Ако имате да казвате нещо по нея - казвате, иначе оставяте дискусията на хората с мнение.

Отделно, на новите потребители наистина не е хубаво да се скача директно с обиди от втория им пост, както се случи тук с вече отдавна забравения нов юзър (който имал право на мнение).

Още по-отделно, интелигентни хора сте всичките тук, а кавгата между няколко юзъра вече се шири в безброй теми. Това в момента не ви го казвам в качеството си на модератор, а на обикновен юзър, на когото постепенно му писва да чете за пъпките на едни и лайната на други (макар че отчасти е забавно, де). Ако всеки мисли, преди да постне нещо, най-вече върху това дали има смисъл да пише поста си, съжителството ни би трябвало да бъде далеч по-безболезнено.
Valle
Който плюе по Maiden е много кухо парче!
Ta' Zhal
Цитат(lodborg @ Dec 23 2008, 03:28 AM) *
Отделно, на новите потребители наистина не е хубаво да се скача директно с обиди от втория им пост.

Малко офтопик се пада това, но тук намирам удобен момент да го вметна - аман от юзъри, имащи 2-3 поста на кръст, като във всички плюят по нещо. Какво удоволствие изпитваш от това, да се регнеш, за да храниш определена група или потребител? Вместо да пишат за това, което харесват, те почват да ръсят нападки и други малоумия. Мисълта ми беше, между нов потребител и нов потребител има разлика, и на мен ми се е искало да поплюя по някои такива индивиди понякога.
Ludnichar



drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
Dark_Temlar
Никога не успяха да ми харесат :/ Но въпреки това ги уважавам като група.
~Frozen angel~
Една от първите ми групи, когато прохождах в тази сфера на музиката. Уважавам ги много за всичко, което са дали на метъла, харесвам и музиката, която правят. Не съжалявам и за парите, които дадох, за да отида да ги слушам и бих отишла пак. Само при споменаването на The trooper, Fear of the dark, The number of the beast, Brave new world можеш да замълчиш. Наистина легенди bowdown.gif metal.gif
karelian
Цитат(Dark_Temlar @ Feb 14 2009, 03:05 PM) *
Никога не успяха да ми харесат :/ Но въпреки това ги уважавам като група.

Аз съм на същото мнение. Не знам защо, но никога не са ме впечатлявали толкова. Предпочитах METALLICA. rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.