Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Kriegor
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Kriegor
Здравейте, Metal World от доста отдавна - края на 2003г. Поради прекалено много излишно време, реших да зема по-активно участие във форума.

Уча Педагогика в СУ (доста интересна наука), сега ще почна втори курс, почти на 20 съм, и работя като gametester в Gameloft.

Освен от музика, се интересувам от пиене на бира, философия, изобразително изкуство и компютри.

Това е за сега... ако някой го интересува нещо, може да пита.
ThE-SaMe-IdIoT
Здрасти .. ми предполагам на повечето ще им е интересно и каква музика слушаш ..
scion_of_storm
Дамм, групи, стилова ориентация, подобни неща. Добре дошъл, бирата си е хубаво нещо, супер интереси имаш, дано си прекараш добре тук smile.gif drinks_drunk.gif
Mort
Здрасти, имам приятел, който работи в Gameloft като дизайнер. Не че е важно де, добре дошъл!
stage
Хайл w00t.gif Винаги съм метал да работя геЙтестер...но за някоя компания като Близард да чеРем w00t.gif
Kriegor
Мии, слушам доста работи, ето някои от бандите на които се кефя повечко: My Dying Bride, Cattle Decapitation, Opeth, Crematory, Meshuggah, Candlemass, Susperia, Helheim, Dodheimsgard, Ephel Duath, Byzantine, As I Lay Dying, Trivium, Enslaved, Satyricon, Mayhem, SUNN 0))), Boris, Merzbow, Dark Tranquillity, At The Gates, Farmakon, Death, The Berzerker, Machine Head...

Писах ги както ми дойдоха, не съм ги степенувал. Вероятно съм изпуснал нещо любимо tongue.gif

П.П. Забравих Tool...
Slash
Цитат(Kriegor @ Aug 23 2006, 10:47 PM) *
My Dying Bride, Opeth, Crematory, Meshuggah, Dark Tranquillity, Death

bowdown.gif


Добре дошъл!
max.666
Здрасти,как е хавата w00t.gif
TerminalFrost
Здрасти, и приятно писане / четене във форума! Тук ще ти нареса.
cunt
Цитат(Kriegor @ Aug 23 2006, 11:47 PM) *
...Merzbow...

Това ми дойде изневиделица ахахах Нямаш всичко нали?хахах
Добър ден.
emerald
Здравей! smile.gif Приятно запълване на "излишното време"
InsArtTure
Здрасти! bye.gif Наистина ли желаеш да учиш педагогика или те е мързяло покрай кандидатстването? happy.gif Как се става Геймтестер? Не бих отказал подобна служба. Каква тапия искат?

Цитат
My Dying Bride, Cattle Decapitation, Opeth, Crematory, Meshuggah, Candlemass, Susperia, Helheim, Dodheimsgard, Ephel Duath, Byzantine, As I Lay Dying, Trivium, Enslaved, Satyricon, Mayhem, SUNN 0))), Boris, Merzbow, Dark Tranquillity, At The Gates, Farmakon, Death,


bowdown.gif
`Xandria`
Добре дошъл тук, Kriegor.
bye.gif
stage
Цитат(Kriegor @ Aug 23 2006, 11:47 PM) *
П.П. Забравих Tool...

Пепел ти на устата...ще получиш бан до месец...месец и полвина най-много...
Slash
Между другото, без да съм някакъв фен, намирам новия албум на Tool за изключително музикантски и притежаващ страхотна концепция. Не знам какво да напиша обаче за новия Hammerfall, на който имах неудоволствието да отделя цели 15 минути, за което трябва да получа похвала. biggrin.gif
Airin Of Ancelot
Цитат(Slash @ Aug 24 2006, 05:01 PM) *
Между другото, без да съм някакъв фен, намирам новия албум на Tool за изключително музикантски и притежаващ страхотна концепция.

Поредният им псевдопрогресарски напън да се правят на оригинални и авангардни. Успяват единствено да отегчат.

Не че новият HammerFall е много стока, де... wink.gif Btw, от кой олигофрен тръгна това противопоставяне?
stage
Warrior Of Ice whistle.gif
Warrior Of Ice
http://www.metal-world.info/forum/index.ph...ost&p=75767 bye.gif
stage
Не мислех, че ще успееш да го намериш tongue.gif
Warrior Of Ice
Следващият път ще знаеш. happy.gif
conguestadors
Добре дошъл и от мен. band.gif
Slash
Цитат(Airin Of Ancelot @ Aug 24 2006, 04:43 PM) *
Цитат(Slash @ Aug 24 2006, 05:01 PM) *
Между другото, без да съм някакъв фен, намирам новия албум на Tool за изключително музикантски и притежаващ страхотна концепция.

Поредният им псевдопрогресарски напън да се правят на оригинални и авангардни. Успяват единствено да отегчат.

Отегчението си е до лична преценка, защото не мога да се съглася, че повечето епик пауър групи са противоположни на думи, като отегчение и досада. А такъв тип прогресарски напъни са далеч по ценни от копиране на Dream Theater. Защото е факт, че най-ценните и важни групи са експериментаторите... като Evergrey, като Opeth, като Pain Of Salvation... (да, това са шведи, HammerFall са просто едно лошо изключение). tongue.gif


Но стига сме писали за метъл, във форум за метъл. happy.gif
MadHatter
Добре дошъл и приятно взимане на по-активно участие sp_ike.gif Сподели нещо повече от интереса си към изобразителното изкуство - художници и прочие
Kriegor
Еха, мерси за топлото посрещане.

@ CuntKiller - определено нямам всичко smile.gif И ми е малко трудно да го слушам.

@ InsArtTure - Педагогиката ми беше пето желание и в момента ми е доста интересно и приятно да се занимавам с нея. По-скоро съм се ориентирал към научната, абстрактно теоретична част и до някъде методологията. Като социална практика не виждам как мога да се реализирам пълноценно и да се развивам.
Тестер се става само с интервю, обаче работата е такава, че не може да се работи и да се учи пълноценно. И не е много интересно, като трябва на сила да джиткаш.

@ `Xandria` - здрасти... wub.gif

@ MadHatter - Гледам да взимам толкова участие, колкото е нужно. Не съм фен на някакви спамерски изпълнения от типа на 150 мнения за три дни.

Сюреализма е най-близо до мен - малко е банално може би, но любимци са ми Дали и Гигър. Иначе, мойте опити в областта са силно аматьорски и за сега не усещам нужда да ги споделям. Като стана дума за искуство, не мога да не спомена любимия ми архитект - Hector Guimard. Който се интересува, да потърси в Уикипедия, има достатъчно снимков материал за да получите идея за какво става дума. Само ще спомена, че е отговорен за изходите на метростанциите на Парижкото метро.
KingSlayer
Здрасти smile.gif

gametester + Бира и Рок ми е любимата комбинация evil.gif
cunt
Цитат(Kriegor @ Aug 24 2006, 08:47 PM) *
@ CuntKiller - определено нямам всичко smile.gif И ми е малко трудно да го слушам.

Не зная някой да има.
Но велик е. Може би подходящ за момента в който се отгечиш от музиката.
MadHatter
Цитат(Kriegor @ Aug 24 2006, 08:47 PM) *
@ MadHatter - Гледам да взимам толкова участие, колкото е нужно. Не съм фен на някакви спамерски изпълнения от типа на 150 мнения за три дни.

Сюреализма е най-близо до мен - малко е банално може би, но любимци са ми Дали и Гигър. Иначе, мойте опити в областта са силно аматьорски и за сега не усещам нужда да ги споделям. Като стана дума за искуство, не мога да не спомена любимия ми архитект - Hector Guimard. Който се интересува, да потърси в Уикипедия, има достатъчно снимков материал за да получите идея за какво става дума. Само ще спомена, че е отговорен за изходите на метростанциите на Парижкото метро.

1. И ние не сме фенове на по 150 за три дни wub.gif

2. Уважавам ореантацията ти към сюрреализма, по-важното е да влагаш/разбираш смисъла на творбите, според мен. А относно Hector Guimard - имаш вкус!
Kriegor
@ MadHatter: Харесвам сюреализма, защото мога да придам на творбите какъвто пожелая смисъл, като предпочитам дори да не им разбирам имената им предватително. Въображението ми е свободно, и граници почти няма. Именно там откривам най-висша проява на красивото, най-пълнокръвен отговор на "изискванията" за красивто, в Кантовия смисъл. Не мисля, че е нужно да разбирам основната идея на автора, или поне не чувствам особена нужда, интересува ме, може би, само от чиста любознателност. По важно лично за мен е това, което аз ще открия, и смисъла който аз ще придам на конкретната форма.
Slash
Макар да съм израснал около моят дядо, който е един страхотен художник, никога не съм се захващал с такива неща сериозно... засега. Дали харесваш Charnine?


http://www.charnine.com/
Kriegor
Цитат(Slash @ Aug 25 2006, 01:36 AM) *
Макар да съм израснал около моят дядо, който е един страхотен художник, никога не съм се захващал с такива неща сериозно... засега. Дали харесваш Charnine?


http://www.charnine.com/


Попадал съм и преди на негови работи, и то съвсем случайно... Като цяло го харесвам, въпреки че не мога да кажа, че ме грабна.

П.П. Slash, стареца от "Wisdom" не ти ли беше в аватара по едно време?
Slash
^ Да, любимият ми старец. happy.gif


Бих ти предложил да си инсталираш това, ако не си. Като се направи toolbar с topics се намират страхотни сайтове в разделите "Painting" и "Arts", например...
Kriegor
Еее, мерси много за Stumble Upon. Бах чел някаква статия преди много време за него и съвсем го бях забравил... Верно яки работи излизат.
Rodd1ck
Добре дошъл! Хубава музика слушаш.
Аз в СУ не можах да вляза и заради това сега ще бъда в УНСС. rolleyes.gif
sepulturatr
Добре дошъл
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.