Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Metalocalypse
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SteelDragon
Гледате ли го? Не се наемам да описвам с думи ... просто е най-нечовешкото нечовешко нещо създавано някога. Който го е гледал да сподели мнение. Който не е да поправи грешката си! Има го в линкоса.
stage
Мен линкоса ми дава че е: Under Construction hmm.gif

A иначе тази тема не трябва ли да е в другия раздел или е нещо свързано с музика?
InsArtTure
Не е много тъпо филмчето. Музичката пък е доста готина.
Blade al'Slayer
Ми става дума за анимационно филмче за метъли... изглежда да си е на правилното място:)
Nothing to No One
къде мога да го гледам тва ?
SteelDragon
Ами за сега може да го гледаш по телевизията в Америка или да си го истеглиш от Линкос. http://torrents.linkos.bg/ Исконно е свързано с метъла и метализама като цяло.
InsArtTure
Абе баш като Southpark, но не се подиграват с американските провинциалисти, а с метъл индустрията.
SteelDragon
Само дето няма нищо общо със Саутпарк. Филмчето е правено от 2-ма супер яки метъл фена и музиканти, и не се подиграва на индустрията или каквото и да било, а просто е смешно. Всеки който го е гледал ще види, че ебавките там са със сичко друго но не и ташак с метъла.
InsArtTure
Вярваш ли си?
Blade al'Slayer
Брутално... Това не е за малки деца! suicide.gif
Трайо, можеш ли го това, дето басиста го направи в началото на трети епизод smile.gif
А за тези, които не могат да го свалят от линкоса... ето го тук.
SepulTeraHead
Песните са убер яки.

Do you guys like coffe... icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif blackmetal.gif
RazorJack
aaaaaaaaaaa bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

Изгледах наличните 4 епизода и вече съм му хардкор фен на това филмче!!! bowdown.gif Определено никой не се гаври с метълът, по-скоро това са приятелски бъзици от едни фенове към други фенове. Музиката също е уникално яка и става да си я слушаш само така.
Особено як е епизода дето събуждат някъф трол Мустакракиш и той прекъсва тока и за да го приспят им дават акустични китари. И първата им реакция - what is acoustic? icon_headbang[1].gif И после - that is lame and is not METAL metal.gif

леле как се накефих .. не съм се кефил така от beavis & butthead насам wub.gif
Predator-S
DETHKLOK!!!!!11!1

Awaken! Awaken! Awaken! Take what needs to be taken!
icon_headbang[1].gif
KingSlayer
А тва нема ли кой да го качи в Арена huh.gif
Mago De Oz
Това е добро, ама дайте някъв превод де, не всички сме с английска филология smile.gif
Blade al'Slayer
То и английската филология няма да ти помогне много smile.gif Иначе същественото си се разбира идеално... А субтитри се съмнявам, че ще излезнат - ама кой знае...

@RazorJack - къде намери 4тия епизод?
Wolfheart
Ако говорят много бързо, субтитри на английски пак биха свършили работа smile.gif
Predator-S
В Youtube ги има качени всички епизоди.
RazorJack
Цитат(Blade al'Slayer @ Sep 5 2006, 01:54 PM) *
@RazorJack - къде намери 4тия епизод?


В isohunt с доста добро качество smile.gif

бтв някой забеляза ли какво пише накрая на епизодите? Там под Voices? smile.gif
James Hettfield, Kirk Hammett huh.gif втф??? не може да имат нещо общо и с музиката според мен. laugh.gif
Blade al'Slayer
Благодарско!

А за гласовете - нямат общо с музиката. До колкото разбрах участвас с по една-две реплики на феновете на Deathklok.
Blade al'Slayer
Четвъртия епизод вече можете да намерите и тук.
RazorJack
А видяхте ли че са излезли епизоди 5 и 6 icon_headbang[1].gif

Да видим кой първи ще ги свали tongue.gif
Blade al'Slayer
Вече отдавна ги качих в датата, ама реших да не поствам пак, че взех да се повтарям... Ще качвам всичките епизоди, до които се добера (и докато имам място)...
Danny47
МноУ яка анимация icon_headbang[1].gif ! Някой знае ли кога ще излиза следващият епизод?
Predator-S
5 епизод не е излязъл.
излезли са всички от 1 до 8 без него.
RazorJack
Цитат(Predator-S @ Sep 18 2006, 04:03 PM) *
5 епизод не е излязъл.
излезли са всички от 1 до 8 без него.

Абе по скоро номерацията е нещо объркана ...
scion_of_storm
Сега го свалям да го видя, дано са верни хвалбите icon_headbang[1].gif
ZerraX
Първия сезон беше много як.Втория като намеря време ще го гледам.
Ако се кефите на Metalocalypse ви препоръчвам да гледате Detroit Metal City, нещо като японската версия на Metalocalypse, но лично на мене повече ми хареса. ето и линк, не е необходима регистрация
Info за самото аниме
тук пък съм качил OST на анимето,групата я водят death metal

Надявам се да това да не се счете за реклама ^^"
Warrior Of Ice
DMC е нещо велико! Много по-забавно е от Metalocalypse, и се гаври с всевъзможни музикални жанрове. Не на последно място, саундтракът кърти. Препоръчвам горещо!
Aggressive Perfector
Много, много, много зле.

Цитат
DMC

...ама съвсем.
Twilightfall
Nathan Explosion оунс ю ол!

_!_
Chaotic One
Да, сериалчето опредeлено е брутално. ^^ Вчера догледах втория сезон и си умирам от яд, че още няма трети!
А пък песните на Dethklok са супер, за текстовете да не говорим. :]
Ulair
Мдам, култово сериалче, зарадваха ме донякъде и двата сезона (чудя се дали в направата на анимето да не е участвал някой от екипа на Korgoth of Barbaria). Е, за жалост бъка от леко малоумен и плосък US хумор, ама т'ва не е нищо ново за Comedy Central тъй или иначе...
gad
Свежо е първите няколко епизода като изгледаш, после става скучно, предвидимо и антизабавно. Ще чекна DMC-то.
Airin Of Ancelot
Цитат(ZerraX @ Nov 13 2008, 01:30 PM) *
Ако се кефите на Metalocalypse ви препоръчвам да гледате Detroit Metal City, нещо като японската версия на Metalocalypse, но лично на мене повече ми хареса.

Благодаря за препоръката! През последните няколко дни изгледах излезлите серии и се разбих от смях. laugh.gif Просто трябва да се види!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.