Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какво мислите за "Шоуто на Слави"?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4
fondunqa
ei hora kakvo 6te kajete za na slavi trifonov 6outo ?zabavlqva li vi ili vie dori i ne go gledate izkajete se na volq salut.gif
M-16A2Rifle
mi6outo e dobro dobri bazici padat biggrin.gif
fondunqa
tongue.gif kak znae6 kato nikoga ne go gleda6 huh.gif biggrin.gif biggrin.gif cool.gif
t0xIc
baahti zleto deto e toq slavi
super kompleksar smile.gif
i gorkiq se misli za mnogo umen i zabaven haha smile.gif)
s edna duma -SUX
xskacorex
Ебати, стегнете се бе! ranting.gif Писна ми а ви поправям заглавията на темите! Пишете на кирилица! mat.gif И стига с тия анкети! Ше зема да забраня пускането на анкети! Мислете малко рпеди да постнете нов топик или анкета!
_SiegfrieD_
Хич не го гледам.Bиж бабите ми и дядо ми са му редовни зрители ама пенсионерска им работа. thumbdown.gif
Crafter
Хмммммммм! Не ме интересува какъв е Слави!


Майтапите му са интересни, понякога има и интересни гости... достатъчно е за да може шоуто да бъде единственото време през което музиката на компютъра се спира! ( а и женени с деца също smile.gif)
widowmaker
sledvashtija put sum na kirilica, skoro si formatirah hrd-a i me murzi da slagam flex type.
ta Shoeto na Stanislavcho e dolno, skuchno i ednoobrazno, a vodeshtija go biva edinstveno da razkazva vicove i da chete scenarii.
Vjarno pulen komplexar! Vednuj gledah negovo interview (bez podgotven scenarii ), napraveno ot mojata boginja ALBENA VULEVA (sig.julto.). Mnogo e zle picha, mnogo...
nerven, burzasht za njakude, nenasiten... abe izobshto...nikak ne mi e priaten toja zadnik
SepulTeraHead
Бира?

Абе Слави ме дразни мнооооооооого понякога. Просто това шоу е ебати промивката на мозъка. Такава пропаганда... че направо не е истина. А и шегите са плоски и предсказуеми.

Ал Бънди >>>>>>>>>>>>>>>> Слави

Цитат
И стига с тия анкети! Ше зема да забраня пускането на анкети! Мислете малко рпеди да постнете нов топик или анкета!

Май аз я започнах тая мода, а? Хах! Сори.. не исках да се стига до тук.
xskacorex
Слави е бастун, но шоуто е яко. А Ку-Ку бенд са супер музиканти с педалско име (Ку-ку ?! huh.gif )

Относно анкетите-не казвам да ги спрете, ама се ограничавайте...
Peter
Mnoooogo rqdko go gledam, za6toto Slavi me drazni mnogo, no naistina benda sa super qki muzikanti.
Jicata
И аз гледам шоуто понякога и съм съгласен, че Слави е бастун. Бенда обаче е на 6 - отлични музиканти са!
M-16A2Rifle
Цитат(Jicata @ Sep 27 2003, 09:10 PM)
И аз гледам шоуто понякога и съм съгласен, че Слави е бастун. Бенда обаче е на 6 - отлични музиканти са!

e da 4e bastun bastun ama ima i edin dva basuna i v kukubenda tongue.gif wink.gif
fondunqa
i koi sa te po to4no ako smeq da popitam blink.gif wacko.gif tongue.gif
bgm
Когато копират Джей Лено се ядва и става.Когато говори за политика, когато е сериозен и ми говори за простотии, когато дойде Кулеков загасям телевизора.Ебаси.Толкова ли е трудно да се казват само майтапи и вицове.Аз искам това, не съм пропаднал толкова, че да ми трябва мижавата преценка на някакъв селски шут и неговото екипче.Всеки разбра на кой симпатизира - мафиотите като бате Бойко и Павлов.
M-16A2Rifle
ae si4ki sa bastuni ot shouto na slavi !!!!! offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif
SepulTeraHead
Цитат
Когато копират Джей Лено се ядва и става.Когато говори за политика, когато е сериозен и ми говори за простотии, когато дойде Кулеков загасям телевизора.Ебаси.Толкова ли е трудно да се казват само майтапи и вицове.Аз искам това, не съм пропаднал толкова, че да ми трябва мижавата преценка на някакъв селски шут и неговото екипче.Всеки разбра на кой симпатизира - мафиотите като бате Бойко и Павлов.

Прав си. Мене ме дразни защото е ебати манипулацията това шоу. Просто народа му се води по акъла тотално. Не знам той дали осъзнава властта която има, но до голяма степен именно това шоу е отговорно за настройването на хората срещу държавата. Може да ни управляват тъпаци наистина - но никой не трябва да мрази държавата си
black_coffin
ostawete choweka..toi se izjiwqwa kato obedinitel na naroda..neshto kato nowiq Lewski.gorkiqt star mizernik Slavi..tolkowa e kompleksiran, che me otwrashtawa.dori ne predizwikwa jal i cqlata apatiq, koqto lyha ot nego na momenti, e otchaiwashto dosadna.prilicha na grozen kloun, koito se opitwa da si dawa wid na pomydrql patriotin i/ili na preuspqwash shoumen,a wsyshtnost si e edno sduhano i otegcheno ot jiwota kopele..poluchil e prekaleno mn neshta za dostoinstwata na unikalnata si lichnost.obache ne..naroda e typ i mu se kefi, weeiki bylgarski znamena po koncertite mu..towa mi zaprilicha na edna animaciika, kydeto Eek[the cat] otide na edno podobno na 'razbiwane' shou i iznese lekciq za liubowta mejdu horata i wsichki w publikata wzeha da se pregryshtat..i posle se poqwi nqkoi ot nqkyde i go frasna i izrodite pak si wdignaha plakatite "KILL!" i prodyljiha da se derat zwerski...ta kakyw e izwoda..i Slavi e kato Eek-nikakwa polza ot nego,a daje ne e smeshen,pyk i wse oshte ne e lilaw..taka che shte prodyljawam da ne go gledam..
Peter
SepulTeraHead naroda e tup.

black_coffin Eak! rulira ot vsqkude!!! punk.gif
widowmaker
da, kakto kazvat njakoj nashi sunarodnici : 'Rodoljubec', redovno se pravel na nasulzen i dulboko pokurten.
SepulTeraHead
\m/ EEK THE CAT \m/

Засега стигнахме до изводите:

Eek the cat >>>>>>> Слави Трифонов
Al Bundy >>>>>>>> Слави Трифонов

Какво следва? biggrin.gif
M-16A2Rifle
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 2 2003, 11:48 AM)
\m/ EEK THE CAT \m/

Засега стигнахме до изводите:

Eek the cat >>>>>>> Слави Трифонов
Al Bundy >>>>>>>> Слави Трифонов

Какво следва? biggrin.gif

ми слави трифонов >>>>>>>> каци вапцаров thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif
слави трифонов >>>>>>>> сигнал на жълто (миглена еди ква си там)
Peter
Abe Slavi e tupo par4e! E te tva e izvoda.
M-16A2Rifle
Цитат(Peter @ Oct 2 2003, 05:58 PM)
Abe Slavi e tupo par4e! E te tva e izvoda.

dam baq tapo par4e i kukubenda i te " 6outo na slavi " fuck you
Arthas
Майната му на Слави.Една дума не може да каже, ако не са му я написали сценаристите.

bowdown.gif Ал Бънди bowdown.gif >>>Всички

Страхувайте се от продавачите на обувки !!!
M-16A2Rifle
Цитат(Arthas @ Oct 4 2003, 02:09 PM)
Майната му на Слави.Една дума не може да каже, ако не са му я написали сценаристите.

bowdown.gif Ал Бънди bowdown.gif >>>Всички

Страхувайте се от продавачите на обувки !!!

Dobre i ako trea se starhuvame kak 6te si kupuvame obuvki we bosi li 6te hodim biggrin.gif
SepulTeraHead

bowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gif
widowmaker
Ал Бънди е некадърник.
това е евтина американска комедия, не мога да разбера какво му е смешното.
концепцията в слабите комедии е да се разчита единствено на глуповатата физиономия на главния актьор.
Това е плоска идея, с нищо не се запомня.
SepulTeraHead
Само ме разсмиваш, като говориш подобни работи. На тоя сериал гениалното му e именно, че е адски тъп.

EDIT - малко словоред laugh.gif
M-16A2Rifle
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 5 2003, 08:40 AM)
Само ме разсмиваш, като говориш подобни работи. На тоя сериал гениалното му именно че е адски тъп.

ТОЧНИТЕ ДУМИ !!!!!!!!!!!!!!!!!
widowmaker
това имам впредвид, не се ли навъдиха прекалено много (не)ТЪПИ американски комедии ?!?
това 'хубавото му е че е адски тъп' звучи твърде банално.
SepulTeraHead
^ НЕ! Като Женени С Деца няма друга!

Знаеш ли кво. Забавно ми не защото в сериала се случва нещо особенно смешно и забавно.... по дяволите - тотално предсказуем е. Почти винаги знам какво че се случи. Всъшност ме кефи защото не е Politically Correct. Обиждат феминистките, жените като цяло, и въобще който им падне; в всеки епизод има полу-голи момичета с силиконови цици; БИРА; Ал е прост и тъп - това ме кефи. icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
M-16A2Rifle
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 6 2003, 12:27 PM)
^ НЕ! Като Женени С Деца няма друга!

Знаеш ли кво. Забавно ми не защото в сериала се случва нещо особенно смешно и забавно.... по дяволите - тотално предсказуем е. Почти винаги знам какво че се случи. Всъшност ме кефи защото не е Politically Correct. Обиждат феминистките, жените като цяло, и въобще който им падне; в всеки епизод има полу-голи момичета с силиконови цици; БИРА; Ал е прост и тъп - това ме кефи. icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

mi kat se zamilsq da ima6 prao toq " женени с деца " е гениален защото е много прост laugh.gif
Beoulf
изглежда не ме разбрахте, но няма значение.
всеки си има вкус, нали така ?
Peter
A taka, v prostotiqta e genialnostta... laugh.gif
_SiegfrieD_
"Женени с деца"-това и аз не го харесвам.Верно е голяма простотия.(да ме прожават феновете ама си изказвам мнението).Една от най-тъпите комедии,които съм гледала.
black_coffin
Цитат
"Женени с деца"-това и аз не го харесвам.Верно е голяма простотия.(да ме прожават феновете ама си изказвам мнението).Една от най-тъпите комедии,които съм гледала.
agree...tipichno amerikansko promiwane na mozyci....
Beerzebub
Цитат(black_coffin @ Oct 8 2003, 08:24 PM)
agree...tipichno amerikansko promiwane na mozyci....

По-скоро филм предназначен за вече промити мозъци...
SepulTeraHead
Вие пък сте типичното Българско промиване на мозъци. Мислите се за по-умни от Американците само защото сте Българи.
Така де - сериала е ебати простотията и именно за тва ме кефи.
black_coffin
a ne sme li po-umni ot amerikancite, zashtoto sme bylgari i tochno zashtoto sme wideli i tepyrwa shte wijdame cqlata pomiq na jiwota w nai-izpowryshtanata i swetlina, dokato typite optimistichni "proud to be american"-s si pekat debelite zadnici nqkyde wyw florida...?filma ne e dostoen da se nareche "prostotiq"..prosteeneto w hubawiq mu smisl si e sywsem drugo neshto.a tam nqkoi si byndi - towa e ploska bezwkusica-mezerniq jiwotec na edno "srednostatistichesko" semeistwo s tipichen sduham sin "genii",koito iska samo "gotina madama", sestra mu - zadyljitelnata rusa kurwa i maika i , koqto i otstypwa samo po cweta na kosata si ...i za kapak edno egoistichno kopele koeto se qwawq "glava" na semeistwoto i edinstwenata mu cel e da gleda kak da se naporka,napliuska i zakotwi pred televizora...da mn pouchitelno i opredeleno MNOGO zabawno...
Beoulf
общо взето тъкмо това имах предвид.
явно е, че не го харесваш, ...coffin, но си го проучила добре.
така или иначе ние сме 'опитни' в това отношение и сме (както изглежда) зарити до шията в лайна, от този сорт, а именно : американска инвазия.
Beerzebub
Цитат(black_coffin @ Oct 9 2003, 09:15 PM)
a ne sme li po-umni ot amerikancite, zashtoto sme bylgari i tochno zashtoto sme wideli i tepyrwa shte wijdame cqlata pomiq na jiwota w nai-izpowryshtanata i swetlina...

Ахаха... тия няколко реда ме сбъркаха от смях! Уникално!
Дано не се обидиш, но ми се струва, че се опитваш да изкажеш (по-скоро: преразкажеш) не-свои мисли...
Sw1tched
Цитат(black_coffin @ Oct 9 2003, 10:15 PM)
mezerniq jiwotec na edno "srednostatistichesko" semeistwo s tipichen sduham sin "genii",koito iska samo "gotina madama", sestra mu - zadyljitelnata rusa kurwa i maika i , koqto i otstypwa samo po cweta na kosata si ...i za kapak edno egoistichno kopele koeto se qwawq "glava" na semeistwoto i edinstwenata mu cel e da gleda kak da se naporka,napliuska i zakotwi pred televizora...da mn pouchitelno i opredeleno MNOGO zabawno...

някога да ти е хрумвало че този сюжет цели от една страна да осмее простотията на средностатистическото американско семейство. Цялата идея на филма е такава да не говорим че пиперливите диалози са на много високо ниво и страшно забавни ако не гледаш на тях толкова предубедено, като че ли с желание да изпъкнеш пред масата фенове "с промити мозъци"
Warrior Of Ice
Съгласен съм със Sw1tched - сериалът наистина може да бъде забавен, стига да не търсиш някакъв особено дълбок смисъл в него... smile.gif
SepulTeraHead
black_coffin - Всъшност в сериала не става въпрос за "средностатистическо" семейство, а за възможно най-мизерното. Иначе хубаво си го преразказал. Само дето именно тая простотия му е готиното.
Мене ме кефи че е POLITICALLY UNCORRECT. Ако не разбираш... разбери го ебати!
Beoulf
Цитат
някога да ти е хрумвало че този сюжет цели от една страна да осмее простотията на средностатистическото американско семейство. Цялата идея на филма е такава да не говорим че пиперливите диалози са на много високо ниво и страшно забавни ако не гледаш на тях толкова предубедено, като че ли с желание да изпъкнеш пред масата фенове "с промити мозъци"


пиперливите диалози са на високо ниво ? че даже на 'много високо'?!?
ето това е смешно.
вие все така гледате повърхностно на нещата. въпроса не е в това какъв е сюжета в сериала (простотията на ср.стат. амер. сем.), а как по дяволите е направен.
Гледал съм и не толкова 'отвращаващи' амер. сериалчета.
black_coffin
Цитат
Ахаха... тия няколко реда ме сбъркаха от смях! Уникално!
Дано не се обидиш, но ми се струва, че се опитваш да изкажеш (по-скоро: преразкажеш) не-свои мисли...
A??nai-interesnoto neshto w koeto sa me obwinqwali naposledyk-plagiatstwo-ta koi se opitwam da prerazkaja i za kakwo shte mi e po dqwolite da se kicha s mislite na nqkoi drug.syjalqwam, no na koito i da ti napomnqm na men opredeleno ne mi e izwesten.
Цитат
Иначе хубаво си го преразказал. Само дето именно тая простотия му е готиното.
tq prostotiqta tam e prosto bezgranichna..kakwo i e gotinoto?a i btw sym f, ne m
Цитат
Цялата идея на филма е такава да не говорим че пиперливите диалози са на много високо ниво и страшно забавни ако не гледаш на тях толкова предубедено, като че ли с желание да изпъкнеш пред масата фенове "с промити мозъци"

ne...moqta edinstwena cel e da se sleq s masite fenowe, za da ne se chuwstwat te kofti ot towa, che nqkoi ne e na tqhnoto mnenie..sega i nadmenna kuchka shte me izkarate[wsyshtnost az sym po dqwolite i kakwo tolkowa..!]mnogo mi puka za masite fenowe-te si jiweqt i si go gledat toq serial -zatowa go dawat tolkowa wreme po tv..az prosto ne wkliuchwam tv-to=>ne go gledam, no towa ne znachi che ne moga da si psuwam typiq serial-imam prawo na mnenie w nai-obshtiq sluchai.a piperliwite dialozi na wisoko niwo..to kakwo moga da kaja-mn jalko che kriteriite ti za wisoko niwo sa se srinali tolkowa.
Цитат
Съгласен съм със Sw1tched - сериалът наистина може да бъде забавен, стига да не търсиш някакъв особено дълбок смисъл в него...

mi priemame, che az nqmam nikakwo "chuwsto za humor" i za zabawlenie i izbshto i wsichko mi e s mn dylbok smisyl i zatowa mi e kofti i nakraq shte si potyna w dylbokiq smisyl i shte si pukna i tolkoz..
a inache e mn interesen efekta na edin edinstwen post ot moq strana..s golqm uspeh moga da predizwikam swetowni razmirici qwno imam talant
Beerzebub
Цитат(black_coffin @ Oct 13 2003, 10:32 PM)
Цитат
Ахаха... тия няколко реда ме сбъркаха от смях! Уникално!
Дано не се обидиш, но ми се струва, че се опитваш да изкажеш (по-скоро: преразкажеш) не-свои мисли...
A??nai-interesnoto neshto w koeto sa me obwinqwali naposledyk-plagiatstwo-ta koi se opitwam da prerazkaja i za kakwo shte mi e po dqwolite da se kicha s mislite na nqkoi drug.syjalqwam, no na koito i da ti napomnqm na men opredeleno ne mi e izwesten.

Хммм... Защо те обвиних ли в плагиатство ли? Ами... на първо място защото напоследък стана много популярно да се говори за "американското промиване на мозъци". Всеки умник започна да дава примери за това, повечето от които откровено смешни (типичен приер: твоето изказване за сериалчето). Другият фактор беше тоталната анархия царяща в цитирните от мен няколко реда от поста ти. Смятам, че ако това бяха твои мисли щяха да са по-систематизирани и подредени. А ти сякаш си се опитвала да изкажеш нещо, което сама не знаеш как да формулираш.
Sw1tched
Цитат(black_coffin @ Oct 13 2003, 11:32 PM)
a piperliwite dialozi na wisoko niwo..to kakwo moga da kaja-mn jalko che kriteriite ti za wisoko niwo sa se srinali tolkowa.
Цитат
Съгласен съм със Sw1tched - сериалът наистина може да бъде забавен, стига да не търсиш някакъв особено дълбок смисъл в него...

mi priemame, che az nqmam nikakwo "chuwsto za humor" i za zabawlenie i izbshto i wsichko mi e s mn dylbok smisyl i zatowa mi e kofti i nakraq shte si potyna w dylbokiq smisyl i shte si pukna i tolkoz..

хмм "високо ниво" наистина не беше подходящо изказване, ама много от сарказмите са си адски смешни.


И аз съм потъвал в дълбоки размисли но мога да ти кажа че колкото повече дълбаеш толкова повече до никъде не стигаш - тоест докато си дълбаеш няма нищо лошо и да се посмееш просташки и от сърце smile.gif, поне като имаш шанс да ти е приятно защо да го пропиляваш
Beoulf
да обобщим : чисто и просто сериала води до затъпяване
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.