Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Isis - In The Absence Of Truth
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Slash
http://en.wikipedia.org/wiki/Isis_(band)

Оказва се, че пускам втора тема за т.н. post-metal (след Pelican). Тази група обаче в никакъв случай не припокрива другата. Явно ми се слушат експериментаторски неща в последно време, щом се впечатлявам от такива. Разбира се всеки ходи с вкусовете си, и не очаквам всички от вас да разберат тази музика, но ако усетите 20% от тръпката, която усещам аз, ще бъда наистина доволен.

Isis ми звучат... и аз не знам като какво ми звучат. Само знам, че веднага щом чух този им нов албум останах залепен на едно място, вслушвайки се в музиката. Имат слъдж, имат атмосферични ембиънт елементи, дори имат хардкор и някакви пост-рок елементи. Всичкото това е в един албум. В първият, който чувам. Тук е мястото да напиша, че започвам да търся всичко на тази група, което хич не е малко, и ще се радвам ако и някой друг се заинтересува от албумите на това музикално съкровище...

Няма смисъл да пиша повече. Насладете се на този албум, с питие в ръка и с минимален брой мисли в глава...

Isis - 2006 - In The Absence Of Truth (ArenaBG)


EDIT:
Ето я и дискографията им.
cunt
Цитат
Sorry, the link that brought you to this page seems to be out of date or broken.

Сигурно съм тъп индивид...
Вече от няколко места превъзнесоха Isis хах. Възбуди ми се любопитството. Ще чуя.
Revenant
Isis са ми доста интересни като звучене, едно време ми звучаха много отнесено с тези space мотиви...но сега са по мрачен sludge...зарибяват
потърси и дискографията на Maudlin of the Well имат интересни подобни мотиви...
InsArtTure
Хванаха ме веднага. Страхотна музика правят. bowdown.gif
Slash
Вече съм горд притежател на дискографията им!


Пуснах си "Oceanic" и... О, Боже!!! ohmy.gif

"Нормален" да си, психопат ще станеш... bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Slash
Цитат(Revenant @ Aug 28 2006, 08:59 AM) *
потърси и дискографията на Maudlin of the Well имат интересни подобни мотиви...

Точно това слушам в момента (мерси дъ сейм). Имам "Bath" и "Leaving Your Body Map" и ги намирам за изключителни албуми! bowdown.gif


Жалко, че е толкова трудно да се намерят и със сигурност почти никой тук няма да ги чуе...
Rodd1ck
Ако все пак ти се занимава можеш да качиш нещо, както на Isis, така и на други, защото така или иначе ще си намеря все нещо тяхно скоро, но пък да е по-лесно. rolleyes.gif
Slash
http://store2.data.bg/necrocannibal/Dark%2...-%20Panopticon/


Анди Родик ( cool.gif ) ако искаш ми дай някакви координати (скайп, кю, тел. на гадже) на ЛС и мога да ти пратя нещо на Isis или Maudlin Of The Well, примерно...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.