Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Stonegard - From Dusk Till Doom
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Мился, че бях пуснал преди година-две тема и за дебютния албум на групата. както и да е - сега пак има повод да ви намекна, че са по-яки от всички глупости, които слушате tongue.gif Ибаам са, ибаам са - споко! Албума го има на kerrazy, ако нашите великолепни съфорумци решат да го качат в арената, ще е едно богоугодно дело. Бандата свири някъв надъхан стоунър, който би накефил примерно феновете на Spiritual Beggars. Също има и доста от онова куфеещо настроение тип 'Hell, yeah this kicks ass!" ала Metallica/Motorhead.
Slash
http://store3.data.bg/seasonswither/Stoneg...0Arrows%202005/


Някъв гъзар тука е качил предишния им албум, предполагам. tongue.gif Ще ги чуя и ако ми харесат може да дръпна новия им албум, щом се споменава Светото Божие име на Spiritual Beggars...
SepulTeraHead
Аз и по-божествени имена споменах. smile.gif
Mort
И аз харесвам Spiritual Beggars, значи ще го пробвам...
Angermeans
На мен лично ми се струват зле, особено вокалиста. Spiritual Beggars са доста по-яки !
InsArtTure
^ Зле?! Глух си! laugh.gif

Дебютът беше страшен! Този още не съм го изслушал добре, но май си струва. Групата е по-добра от много неща, които слушаме-вярно си е. Вокалистът? Не го бива?!

Браво, Стефане-трябваше тема за Стоунгард. icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
^ Бях забравил, кой е другия фен на бандата тук laugh.gif


Мене пъки ме кефят повече от Spiritual Beggars, защото поне като слушам Stonegard не ми се налага да скипвам половината песни wink.gif ............ tomato.gif
Slash
tomato.gif tomato.gif tomato.gif


Чух и новия. Не е зле. Spiritual Beggars продължават да са ми любимата stoner банда. [/коментар приключен]
Rolf
Има какво да се чуе в албумът, но не бих стигнал дотам, че да сравнявам Stonegard със Spiritual Beggars. wink.gif Иначе разполагат с немалък потенциал...
Angermeans
Цитат
Spiritual Beggars продължават да са ми любимата stoner банда

Стоунър ? Може като звучене да имат нещо общо със стоунъра, ама иначе са си баш като по-твърд вариант на Дийп Пърпъл. За мен стоунър рок е Kyuss... всъщност не, БОГОВЕТЕ на стоунър рока са Kyuss icon_headbang[1].gif tongue.gif
SepulTeraHead
^ +1

Факт.
Slash
^^ Аз Kyuss не ги харесвам много, много... затова и не съм ги споменал. Иначе знам, че са най-авторитетната stoner банда. А Spiritual Beggars може да имат доста ретро звучене, различно от обичайния stoner, но с такива велики музиканти не могат да се вмъкнат в 1 стил. Аз обаче си ги наричам stoner. Факт. rolleyes.gif
Nightmare
Стават.
Много ми пращят обаче .... качеството ли си е зле по принцип или в мен е проблемът?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.