Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Сбогом на всички!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
bez_alko
Здравейте! Аз съм Алко, сигурно (не) сте чували за мен, но никога не сте ме виждали. Е, няма да ме видите! tongue.gif Няма и да ме чуете! Няма и да ме разберете, предполагам, защото и аз сам рядко се разбирам! Ако ви звучи изтъркано, то това е защото наистина е изтъркано и то много! Ако ви се струва неграмотно написано или дори тъпо, то е защото наистина е така! Въобще ако ви е писнало да четете, то това е така защото и на мен ми писна да пиша! Айде това е от мен!

Допълнение: Накратко, това съм аз. Ако на някой не му е ясно, нека потърси в интернет. Там има всичко...

Допълнение 2: Ако пак не ме намерите, то си е ваш проблем.

Допълнение 3: Но нали съм пич, за всички, които нямат интернет, ще кажа, че името ми е Любен и се радвам много да съм в този форум! (последното не е написано много доброволно... но е за каузата!) wink.gif
Slash
scion_of_storm
^Owned and harassed icon_headbang[1].gif .Ъъъъ...да, добре дошъл, малко инфо повечко или?
bez_alko
От Русе съм, цялата русенска гилдия ме познава. Слушам повече чалга от средностатистическия метъл, но това не ме прави по-малко фен! Всъщност най си падам по рока. Любими изпълнители са ми Whitesnake, орк. Канарите, Scorpions, Deep Purple, Гергана, AC/DC, Aerosmith, Таня Боева, Bon Jovi. Това е в общи линии. wink.gif Свиря на китара, но самостоятелно, не в група. И без това няма навити на група с китари, свиреща кючеци... Питайте, каквтото не ви е ясно.
Wolfheart
Безалкохол? От това ли иде ника ти?
Много обичам тоник и цитронада smile.gif
bez_alko
Не обичам алкохола и затова го унищожавам непрекъснато! Ето защо се казвам Bez_alko!
Wolfheart
Интересно разкритие си сложил в подписа си smile.gif Може ли да поясниш с каква цел?
Pyjamka
С цел да ме посрами пред форума, така като гледам. hmm.gif Но любовта е сляпа и аз се правя, че не го виждам. whistle.gif

!hint: вж. представяне на Pyjamka, post #1, отговор на въпрос 23.
stage
Цитат
орк. Канарите

+1 bowdown.gif
Slash
Цитат(bez_alko @ Sep 17 2006, 08:31 PM) *
Любими изпълнители са ми Whitesnake, орк. Канарите, Scorpions, Deep Purple, Гергана, AC/DC, Aerosmith, Таня Боева, Bon Jovi.

Време е да прибавиш Evergrey, Opeth, Pain Of Salvation, Алисия, Dark Tranquillity, Джони, Nevermore, Маца, Екстра Нина, Iced Earth и т.н.


Добре дошъл! Постнах оная "сборна дружина" без никакъв подтекст, просто видях, че си човек с чувство за хумор, а това е най-ценното нещо в човечеството и отвъд...
Wolfheart
Цитат(Slash @ Sep 17 2006, 09:41 PM) *
Време е да прибавиш Evergrey, Opeth, Pain Of Salvation, Алисия, Dark Tranquillity, Джони, Nevermore, Маца, Екстра Нина, Iced Earth и т.н.
А, изпревари ме с групите laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Иначе прибави Moonspell и Мишо Шамара. Особенно от вторите може доста да научиш

Интересно ми е също, какъв безалкохол предпочиташ.
Beerzebub
Ама сте ми ор'гинални...
stage

bowdown.gif
TerminalFrost
Любене, здрасти! Long time no see... Приятно прекарване във форума!
Svetyl
Здрасти, Алко, много яко представяне smile.gif Сега ако си и редовен тук...
SepulTeraHead
Тва е мъжа на Pyjamka, бе балъци...

Цитат(stage @ Sep 18 2006, 04:39 AM) *

Тоя отляво мяза на Ахмед Доган icon_headbang[1].gif
````````
Ей:")) Драсти, Алко:"))) Още и още русенци ..хихихи")))
Have fun!
Danny47
Здрасти и от мен! Поздрав с орк. Ромски Перли - Брат Ми Рамбо icon_headbang[1].gif ! biggrin.gif
bez_alko
Благодаря за приятните отзиви, но най-много благодаря за снимката на Канарите. Направо ми напълни душата, човече! Чувството за хумор е най-важното нещо за хората и не само... Така че имайте го в повече... Най-лошото, което може да ви се случи, е да ви помислят за идиоти, но това не е страшно! Мен непрекъснато ме бъркат с идиот! За русенци пия едно голямо, а за другите по две малки... Аиде това е от мен! Между другото няма да бъда много редовен, тъй като имам много да уча! В Русенския не се шегуват...
Rodd1ck
Цитат(bez_alko @ Sep 18 2006, 07:24 PM) *
В Русенския не се шегуват...

Имам една приятелка, която е сега за първа година там. smile.gif
Revenant
Цитат(bez_alko @ Sep 18 2006, 05:24 PM) *
В Русенския не се шегуват...

Чупят китки... wink.gif
Здрасти бай дъ уей ква специалност си ? КСТ КТТ ???
stage
Цитат(bez_alko @ Sep 18 2006, 08:24 PM) *
Благодаря за приятните отзиви, но най-много благодаря за снимката на Канарите. Направо ми напълни душата, човече! Чувството за хумор е най-важното нещо за хората и не само... Така че имайте го в повече... Най-лошото, което може да ви се случи, е да ви помислят за идиоти, но това не е страшно! Мен непрекъснато ме бъркат с идиот! За русенци пия едно голямо, а за другите по две малки... Аиде това е от мен! Между другото няма да бъда много редовен, тъй като имам много да уча! В Русенския не се шегуват...

Mи нали занеш, какво са казали хората:
"Който се смее последен, е бавноразвиващ се." ohmy.gif
sepulturatr
Абе хора ... Кви са тез канари ?!?!?! Кви са тез ромски ритми ?!??!?! Кви са тез некадърни геймърчета които живеят виртуално ?!?!?!??! Какви са тез простотии ?!?!? УОТ ИС ДИС ШИТ ?!?!???!?!!!!!?!?!?!?!
suicide.gif suicide.gif suicide.gif suicide.gif suicide.gif
П.С.Уелкъм и такива трее да има ...
stage
Nemoj obijda Kanarise ra sin majchin, she izqdesh sopana icon_headbang[1].gif
darga
Охоо,жената те излъга най-накрая да се регистрираш laugh.gif Ай "алоха" и от мен.Яко представяне.Приятно писане и леко учене happy.gif

Леле...русенци тука задръстихме форума...
scion_of_storm
^ Вие ми дължите една бира, защото познах откъде ти е аватара ;( Ама никаква бира не виждам... help.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.