Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Празници, празници, ПРАЗНИци!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
KingSlayer
И самата дума почна да ме дрази вече. ПРАЗНИЦИ. От къде произлиза?! Нещо като празно, напразно...
Тамън се настроим за работа.. и хоп трябва да се настройвам за празници laugh.gif
Що не ги наредат поне един до друг та ако ще почиваме, да почиваме като хората icon_headbang[1].gif
Няма никаква ефективност в тая работа devilsmiley.gif
scion_of_storm
На какво си?
KingSlayer
На Bathory devil.gif

BORN FOR BURNING brickwall.gif
scion_of_storm
Питах за алкохол или си напушен нещо, защото темата е неадекватна laugh.gif laugh.gif
InsArtTure
Нема празно!

Празниците са за веселяците. За умислените, тъжни хора, на които животът им не се урежда както го искат и като се мъчат да уредят празниците са само момента за горчива равносметка.

За онези, които нямат семейството, което биха искали и което са заслужили, няма по-противно от това на празниците да се събират и да играят вкупом театро.

За онези, които работят целодневно и цялата им мисъл е заета с това как семейството им да се чувства по-добре в осъзнатата мизерия празниците са празни дни, прекъсват им работата.

Има и други-тези които вървят по течението, готови да се налоьокат и да празуват...да празнуват...гъза да си празнуват-и те не знаят какво. Важното да не мислят за нищо и най-вече за никого.

По празниците...се сещаме за разни важни хора от миналото,пхахаха и даже им стоим прави, а сирените вият като че ни нападат американците. През останалото време псуваме тия идеалсити от миналото и даже не ги знаем кои са. Чували сме ги отнякъде.

По празниците...всички празнуват.
KingSlayer
Екстра е според мен smile.gif
За кво са ни тия 150 празника (мое да се спори)
Утрешният е трепачка - Нещо, което никога не сме имали, нямаме и май....няма да имаме (дано да не е така разбира се)


^ принципно съгласен
scion_of_storm
Както и да се погледне, празниците са нещо нужно на всички, дори и да е за един ден. Малко почивка, било то от работата или от училище, все пак си е нужна. И всички празници едва ли могат да се сложат един след друг, няма как да стане просто. smile.gif Айде честит ни утрешен празник biggrin.gif
`Xandria`
И ние какво да направим, че някои ги дразнят празниците?!
Ами не празнувайте. И мен ме дразнят много неща, но не пускам тема за всяко. bounce8.gif
Wolfheart
KingSlayer, да не бачкаш на частно или със собствена фирмичка.
Не се сещам за нормален човек, бачкащ на заплата да НЕ се радва на празниците.
KingSlayer
^Бе имах идея, че няма функционалност в цялата тая работа laugh.gif
А от гледна точка на мързелолентяйщината естествено че предпочитам всеки ден да е празник, та било и денят на вторите братовчеди biggrin.gif
Slash
Любимият ми празник е Коледа (Рождество Христово). Спокойно сатанисти, не само от религиозна гледна точка, просто самият ден 25-ти декември винаги ми е бил прекрасен, като дата и като време от годината. Тогава имам рядката възможност да се видя с повечето ми любими хора и си правя равносметка, когато заради смърт не мога да се видя с роднина/приятел/т.н.


Останалите празници не ме вълнуват кой знае колко. Колкото повече, толкова по-добре. Предполагам, че един ден ако работя в някоя голяма фирма или прочие ще изпитвам още по-голяма радост от празниците, съответно от почивните дни. Но за това време има време. Досега с моите занимания пред компютър и работа в малко магазинче не съм обръщал внимание на тези неща, а и адреналина ми е друг на тези години...
SepulTeraHead
Чудя се, дали, ако си паднеш на галвата, ще станеш по-тъп.
KingSlayer
^Щи го оставя за домашно!

Btw как си смени ника! И аз искам да го ченжна на GadMrusna biggrin.gif
scion_of_storm
^ Eми свирваш на Ицо, и мисля че ще стане tongue.gif
Nickolleta
Празниците са най-често... поводи! drinks_drunk.gif
wink.gif
ManOwaRadO
KingSlayer, какво те мъчи братле?
KingSlayer
^Нищо естествено, нали остава още само един ден ПРАЗНИк laugh.gif
melhaer
не знам колко хора оттук работятя редовно, ама аз от няколко години бачкам по 5 дни в семицата и по цял ден се кьорвя в тъпия едит плюс...не че се опалквам, доволен съм, ама смятам, че е добре, когато идва подобен празник да знаеш, че имаш три свободни дни и можеш да си оплозотвориш по-пълноценно почивката...
ManOwaRadO
Едно от многото трагични неща тук е, че хората възприемат националните празници само като един почивен ден отгоре no.gif
ThE-SaMe-IdIoT
а ти слушаш химна и постиш сигурно ?
ManOwaRadO
Ако отговоря с "да" много ще ти падна в очите, нали?
ThE-SaMe-IdIoT
ха .. аз дори не те познавам .. интересно ми беше wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.