Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Бранник
Аз се казвам Мирослав, на 16 съм, 10 клас, от Шумен.Слушам метъл от скоро(2-3 години).Любимите ми групи са:Rammstein, Ruoska, Richthofen, Die Apokalyptischen Reiter,Treibhaus, Die Allergie, Landser, Amatory, Tanzwut, но слушам и други! wink.gif Много харесвам индустриъл, дет, траш, хеви и блек метъл.Интересувам се и от история.
stage
Хайл Мирославе icon_headbang[1].gif
MadHatter
Охо, още един фюрер tongue.gif Добре дошъл и от мен. Некфи хобита, простотии...
SteamOfBlood
bye.gif Здравай пич надявам се ти харесва форума защото е изродски...добре дошъл! happy.gif
KingSlayer
Хайл Миро punk.gif

Тия твойте, половината групи не съм и ги чувал boxed.gif
Wolfheart
Хаил Миро smile.gif
и приятно прекарване из форума. smile.gif
cunt
Landser bowdown.gif
Какво мислиш за красивите им лирики?
Rodd1ck
Ти не пишеше ли във форума на датата? Много голям фен на Rammstein и немската сцена.. smile.gif
scion_of_storm
^То си личи и от повечето имена, които е изброил smile.gif Добре дошъл, дано ти хареса тук човече wink.gif
TerminalFrost
Здрасти и от мен! Приятно писане във форума.
Бранник
KingSlayerЕто тук съм качил някой от моите любими песнички - http://store2.data.bg/mannteufel/ , ако не си ги чувал тези групи, свали си песните и ги чуй. wink.gif Може пък да ти харесат. wink.gif Мисля че DAR много ще ти харесат като се има предвид какви групи слушаш.
Rodd1ck - наистина съм голям фен на немската сцена! wink.gif
И благодаря на всички за доброто посрещане! smile.gif
Pyjamka
Хе, здравей и от мен! Явно имаш някакъв афинитет към групи, пеещи на немски. tongue.gif Харесваш ли Ministry? (Макар че те не пеят на швабски, но пък нали си написал, че си падаш по industrial...) smile.gif
Бранник
Е да, писах че слушам индустриъл, но все пак и сред индустриъл групите има такива които не ми харесват.
`Xandria`
Добре дошъл тук, Миро. smile.gif
Ares
Едно Здрасти и от мен и приятно изкарване в форума
Slash
Добре дошъл!
parabellum
Бранник
Хаха, смешно плакатче! laugh.gif Даже поздрава не е направен както трябва! laugh.gif
SepulTeraHead
16 годишен нацист. напомняш ми за някого... rolleyes.gif И той беше фюрер.


Не си от ЦСКА, нали?
Бранник
От ЦСКА съм.
cunt
Ах, че сладко!!! пхафхафах wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
SepulTeraHead
Цитат(Миро Фюрера @ Sep 26 2006, 09:22 PM) *
От ЦСКА съм.

Пффф... Смешник.


ШУМЕН МРАЗИ ЦСКА!!!!!!!11111
Бранник
Защо се заяждаш за ЦСКА?Аз нищо не съм казал за твоя отбор!Нямам нищо против твоя, просто ЦСКА по си ми харесват и това е! smile.gif
Това ми напомня за един плакат които бях видял в 24 часа - няколко левскари бяха пред някакъв паметник в Барселона и гордо-гордо с плакат на които пише горе споменатото.А аз стисках палци за Левски.И се надявам да направят нещо за Шампионската лига.Но поне като представяте омразата си я представяите тук, нека за пред чужденците поне бъдем единни!От мене надпис хулещ Левски никога няма да видиш.
Аз не съм краен ултрас и никога няма да бъда! thumbdown.gif
SepulTeraHead
Нито пък аз. Просто се ебавам smile.gif
sepulturatr
Добре си дошъл наци smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.