Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Blinda
Първо здравейте!
Ммм... Кфо да кажа... Казвам се Венцислав (мразя да ми викат така, за това Венци). На 16 години съм и съм от София. Групите съм ги писал в профила.
Друго... Печен и свестен човек съм, лесно се разбирам с околните. Малко идиот си падам, смисъл в доброто значение на думата. Друго не се сещам за сега, за това питайте ако ви трябва нещо допълнително smile.gif
Поздрави!
Бранник
Добре дошъл, наборе! smile.gif
conguestadors
Добре дошъл Венци. Хоби??? bye.gif
Pyjamka
Здравей, добре дошъл! Смешен аватар, нелоши групи изброени, някои от тях са много обичани от форума (като едно цяло), а други съвсем не. laugh.gif Не се стряскай. Кажи от колко време си фен. smile.gif
Slash
Добре дошъл!
dambov
ари привет и от мен дано ти хареса тоя форум
scion_of_storm
Добре дошъл! bye.gif smile.gif
Blinda
Цитат(conguestadors @ Sep 25 2006, 10:52 PM) *
Добре дошъл Венци. Хоби??? bye.gif

Хоби... Преди време много четях комикси, но от известно време малко закъсах с кинтите и нямам възможност да си купувам. Също така от около 3-4 месеца свиря на бас китара. Оформям една групичка сега (или по-скоро проект, щото не се знае кфо ще стане, защото още не свиря на собствен бас, а на този на чичо ми и не можем да ходим да репетираме sad.gif ).


Цитат(Pyjamka @ Sep 26 2006, 12:09 AM) *
Здравей, добре дошъл! Смешен аватар, нелоши групи изброени, някои от тях са много обичани от форума (като едно цяло), а други съвсем не. laugh.gif Не се стряскай. Кажи от колко време си фен. smile.gif

Ммм... Метъл слушам от вече може би 7 години. Преди това бях някфо чудо, което наричаше себе си рапър и слушаше предимно български рап (не мога да си представя как съм могъл да слушам тая боза brickwall.gif ). На някои може да се стори тъпо, но много си уважавам Limp Bizkit, защото те ме въведоха в рока и метъла. А любимата ми група е Metallica, защото тях първи чух след като реших да слушам друго освен LB. И много ми харесаха! За мен те са най-добрите.
А за групите- ами аз съм някъф такъв мелез- слушам от сичко по малко, като се почне от рок и се стигне до death metal и grindcore. Вярно че е може би e малко смешно, но съм си така tongue.gif
HeLeNa
Здрасти smile.gif
darga
Добре дошъл:)
cunt
Hatebreed - подпис?
Blinda
О, да! От там ми дойде. По принцип го знам това, смисъл готино е, но от Hatebreed ми дойде като идея самия израз. И си е вярно това дето казва smile.gif

О, и забравих нещо! Някои от приятелите ми от скоро започнаха да ми викат Нечо, ако искате можете и така да ме наричате. Ама май по ник е по-добре, че да се ориянтирам по лесно biggrin.gif
`Xandria`
Добре дошъл. bye.gif
TerminalFrost
Здравей!
deebo
Здрасти! Хубави и разнообразни по стил групи си посочил в профила си! Браво! smile.gif
Blinda
Мерси, мерси! smile.gif Добре заварили, пак (ъъъ... май преди това не съм го казал laugh.gif ).
KingSlayer
bye.gif
Metallica
Добре дошъл от една Кака даже лелка сина ми е на 14
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.