Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здрасти от Насо
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Naso
ЗДР!Какво друго да ви кажа освен...Казвам се Атанас,на 20г. от Шумен,студент 2 курс в ТУ-София,спец Автоматика,информационни и управляващи технологии.Слушам метъл от 5/6клас...и му се кефя...логично.Ще се постаря да се науча да пиша 'ш' вместо '6' и 'ч' вместо '4' smile.gifИ ако нещо друго се сетите питайте...!
Pyjamka
Добре дошъл във форума! smile.gif Arch Enemy и заглавието на една от най-добрите им песни в подписа ти? Изстрелваш се напред в класацията от нови потребители. wink.gif Приятно писане!
Slash
Добре дошъл!
Revenant
а това в аватара ти ми изглежда познато ...какво е ?
dambov
а ето един адаш
здрасти как е приатно постване а и ако искаш сподели с нас кво слушаш
Бранник
Добре дошъл, съгражданино! smile.gif Радвам се че има и други шуменци тук!Но кажи кои групи слушаш?
Naso
Xex,добре заварил:)Ми аз смених току що аватара...но беше лого на Emperor...и просто ме кефеше.Иначе слушам мнго неща...кефя се почти на всичко...но най-много блек,дет,доом...също напоследък и доста готик слушам.В момента го карам предимно на Dissection,Arch Enemy,Epica...и една руска блек групичка-Arcane Grail...албума им е Mysteries Of The Ancient Charn...и адски ме кефят.
Revenant
да бе верно Emperor на интрото на страницата им излизаше...ще я видя таз групичка руската
Slash
Цитат(Naso @ Sep 25 2006, 11:51 PM) *
дет,доом...също напоследък и доста готик слушам.

http://store2.data.bg/lambrev/doom%20metal...des%20To%20Die/ cool.gif
Wolfheart
Добре дошъл, колега smile.gif
SepulTeraHead
ШУМЕН!!!!!


МРАЗИ!!!!!!!!!

Ц С*К А!!!!!!!!!!!111
`Xandria`
Добре дошъл тук!
Аватара ти в момента ми напомня на "То" на Кинг. tongue.gif
Slash
А така, Стефане, готви се са сблъсъка с Челски, като пишеш за ЦСКА!!!!!!!!!!!1111
scion_of_storm
Добре дошъл, Dissection са ми една от любимите групи и на мен wink.gif Приятно по(у)стене и до скоро! icon_headbang[1].gif
HeLeNa
Здравей smile.gif
darga
Добре дошъл!
Като става дума за аватар...този супер зарибява happy.gif
TerminalFrost
Здрасти! Добре дошъл, и приятно писане / четене тук!
sepulturatr
Добре дошъл openwidehug.gif

П.С.Аз с малко закъснение wink.gif
Nightmare
Ооо, Насе!
Приятно пребиваване тук.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.