Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хаджимемашите от мене...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Yoh
Аз съм Маги от Бургас. Зубкам немски и в свободното време японски, слушам Рамщайн, Найтуиш, ХИМ понякога, "Дракониан"(ако някой ги е чувал де). Зяпам анимета и чета разни манги, когато ми остане време.
Поздравления за добрия форум!
Warrior Of Ice
Добре дошла!
Бранник
Добре дошла! smile.gif Още един фен на Рамщайн!Виж тези български сайтове за Рамщайн - http://rammpagehitbg.8.forumer.com/index.php и http://rammpage.hit.bg/ .
InsArtTure
Добре дошла bye.gif

Аз също си падам по немския, японския и аниметата. Обясни повече за себе си. happy.gif
Yoh
Ми..16годишно, кльощаво, чорлаво, смахнато. Падам си по "Шаман Кинг", "Наруто", "Алхимиста", "Блийч". С японския съм го закъсала, ама поназнайвам някоя и друга дума, кефи ме че има само две времена-минало и неминало metal.gif А, Фюрер, и двата сайта ги знам, регната съм там, но все пак се радвам че и други знаят за тях!
scion_of_storm
Ахахах, манга и аниме фенка! smile.gif Добре дошла, Блийч съм чувал, че кърти като манга tongue.gif Приятно прекарване тук smile.gif
`Xandria`
Едно топло добре дошла bye.gif , тъй като и аз съм от Бургас и съм пристрастна.
tongue.gif
Blinda
Здрасти, здрасти!
За Nightwish още един пръст горе! Рулират metal.gif
cunt
Другото лято може да те понауча и някои и друга дума на японски huh.gif То хубаво времената са малко, но за компенсация какви приятни други условности има.
Става ли 10 стотонки на час? ахахх
Ай да те привестствам, ча нападнах те веднага с някакви оферти...хаххх
Slash
Konbanwa! smile.gif

Genki-desu. Arigatou. Anata wa?
blame
Добре дошла! smile.gif
Wolfheart
Добре дошла smile.gif
Ех, събираме се бургазлиите smile.gif
TerminalFrost
Добре дошла и от мен! Надявам се форума да ти хареса, и да се задържиш тук!
MadHatter
Бургаска мафия заформихте, ей blackmetal.gif Добре дошла и приятно ползване на акаунта tongue.gif
Revenant
Здрасти, приятно писане тук
Yoh
Мерси, тенкс и аригато за хубавото посрещане!
А CuntKiller не схванах-ти мене ли ша учиш или аз тебе? happy.gif
cunt
И самочувствие имаш е. хах
Може и ти да ме учиш ако се окаже че след 3 годишно изучаване зная по-малко от теб, но дори и така да се случи ще има полза.
Приемаш ли цената?
Кажи им на милите потребители направо домо аригато годзаймашта за да бъдат по-благосклонни пхаха
Mort
Цитат(MadHatter @ Sep 27 2006, 09:48 AM) *
Бургаска мафия заформихте, ей blackmetal.gif Добре дошла и приятно ползване на акаунта tongue.gif

Начело с Дон Кремоне tongue.gif , здрасти на новодошлите, иначе bye.gif
Yoh
dry.gif Пак се изцепих. Човек, нямах представа че си учил 3 години японски. Гоменасай отвсякъде, просто наистина топля като албански реотан.
Slash
Ха, сетих се още нещо: Baka ka! laugh.gif
cunt
Цитат(Yoh @ Sep 27 2006, 05:16 PM) *
dry.gif Пак се изцепих. Човек, нямах представа че си учил 3 години японски. Гоменасай отвсякъде, просто наистина топля като албански реотан.

Нищо бе, чадо. Няма как да си знаела.
KingSlayer
Ехеей още един човек, който го влече японският smile.gif bye.gif
InsArtTure
Соо-Ка!

Йох, гледала ли си Monster?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.