Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Сериалите, но не латино
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Warrior Of Ice
Виж ти, още един аниме фен. smile.gif
Lucretia
Blackadder icon_headbang[1].gif - най-добрият!!!

Malcolm In The Middle ми харесва, много е идиотски, 3rd Rock From The Sun също.

А от сериозните - Lost bowdown.gif
noel_f
Аз съм маниачка на тема Prison Break, и Wentworth Miller biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif Незнам как ще дочакам Март месец, да излезнат новите серии bounce8.gif А иначе преди време много ме кефеше Alo-Alo и също The West Wing (страшни бяха и двата филма просто wub.gif
lodborg
Цитат(Lucretia @ Oct 18 2006, 09:41 AM) *
Blackadder icon_headbang[1].gif - най-добрият!!!

Абсолютно съгласен!
Pyjamka
Най-новата ми зарибявка е "O.C. Кварталът на богатите", но заради тъпата Шампионска лига снощи и тази вечер не даваха епизоди. dry.gif tongue.gif
Прочие, сега в трети сезон Раян, Коен и двете путчици завършват училище и е още по-интересно, въпреки че върху предишните два сезона нямам чак такива наблюдения! w00t.gif
Warrior Of Ice
^ One Tree Hill е доста по-хубав, по-сериозен сериал.
Pyjamka
Аз съм глупав консуматор и... този сериал не съм го чувала. Ще поразпитам обаче. Мерсаааж!! rolleyes.gif
Revenant
Дават го по кавал 1... и аз се бях зарибил по едно време ама трети сезон ми идва повече
stage
icon_headbang[1].gif ReGenesis icon_headbang[1].gif
Autumn`Requiem
Prison Break в началото ми стана страшно интересен ама изтървах няколко серии и сега не го следя...Lost същата работа laugh.gif Иначе се кефя на Малкълм, Дарма и Грег, Женени с деца, Алф...Ало Ало! Това е баси якия филм laugh.gif Направо ме убиват...От анимацийките освен на аниметата,се кефя на Седрик.Много лудо ^^ Също и Семейство Симпсън ^^ Гледкам и Сексът и градът. Имаше едно сериалче преди много време Гарванът...много яко беше и то..Също и Досиетата Х, Полтъргайст, Утрешен вестник, имаше и още едно подобно на Полтъргайст ама не се сещам как се казваше..Почваше там с нещо като.."повредата не е във вашия телевизор.." и т.н...^^ Всяка серийка сама за себе си и също беше много увлекателно. Лас Вегас също ми харесва,само че рядко го хващам...От местопрестъплението също..и Забравени досиета..и всякакви такива криминални.
wqwrrr
Гледал съм няколко епизода на Изгубени, харесват ми но само толкова. Единствения сериал, на който свалям всяка серия е Prison Break. Заслужава си smile.gif
brainwash
Женени с деца ми е любимия.
Ал Бънди президент, президент... bowdown.gif
alpha prime
Цитат(brainwash @ Dec 7 2006, 08:15 PM) *
Женени с деца ми е любимия.
Ал Бънди президент, президент... bowdown.gif

ета то тва е ясно smile.gif

Вчера се3 зарибих да гледам Heroes
lodborg
^Да, Heroes е прекрасен сериал. И аз съм се зарибил по него здраво.
Mort
Култов е, но били планирани цели 5 сезона, което малко ме озадачава hmm.gif . Но пък сценаристите личи, че са добри - може и да има какво да измислят за толкова много серии. Поне обосновават хитро целта на ранното написване на сценария - да няма никакви противоречия в сюжетната линия.
Weedsmoker
аз "Prison Break" се бях зарибил да го гледам от лятото и ся чакам новите епизод
Pyjamka
Абе на училище си подаряват разни дискчета ала-бала с "Prison Break" - я втори, я трети сезон. Толкова ли е добро? Като го гледам по Нова, ми се вижда някакво... обезкуражаващо. sad.gif Може грешката да е и в моя приемник. Защо на мен никой не ми подари трети и четвърти сезон на O.C. ? crying.gif
Revenant
Heroes и на мен е новата ми зарибявка icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Цитат(Pyjamka @ Dec 8 2006, 10:26 PM) *
Абе на училище си подаряват разни дискчета ала-бала с "Prison Break" - я втори, я трети сезон. Толкова ли е добро?

Безумно добро е. Приеми го на доверие.
Arq
оуууууууууу и аз съм фен надоста сериали... както спомена InsArtTure-Cold Case направо е жесток сериал. Много добра музика, а пък главната актриса... не знам ама ми е страшно симпатична! wub.gif Други филмчета като "Безследно Изчезнали", "От Местопрестаплението(Маями)", "Ясновидката Тру" по едно време ми харесвашe, както и комедииките... "Женени с деца", "Приятели" "Алф", "Двама мъже и половина", "Напълно непознати" и оща много други. Имам и страшно любини детски сериали на Дисни и от аниметата tongue.gif
Revenant
^^Трети сезон на Prison Break чух че не се предвижда
Warrior Of Ice
Чудесно, радвам се, че няма да го разводнят!
lodborg
Абе, болка голяма ми е, че не мога да си намеря едно наистина прекрасно сериалче като Профайлър. Срамота е, че една толкова идейна и добре реализирана продукция още не е рипната на .avi-та. А само като си спомня преди време колко пристрастен бях.
Revenant
Dexter e нещо подобно и е интересен
wqwrrr
Наскоро гледах един епизод на "4400" и доста ми допадна, сега си го свалям.
SharondenAdel
"Женени с деца" и "Малкъм" са много добри сериалчета, но "Семейство Симсон" направо кърти мивки tongue.gif happy.gif
sodomicdream
Семейство Симпсън, Женени с деца, Сексът и градът
comnetbg
За мен фаворит си остава Женени с деца въпреки че е малко за по малоумни suicide.gif hmm.gif
ViolentBeauty
Като цяло Fox Life си го пускам когато искам да си почина пред телевизора, много неангажиращо ми действа. А иначе сериалите, който изгледах на един дъх и са ми много любими са "Kingdom Hospital" и "Supernatural"
SharondenAdel
Beavis & Butthead по Vh1 - неповторимо филмче! icon_headbang[1].gif
noel_f
Аз съм гледала няколко епизода на Jericho, но нещо не ми харесва nea.gif
t0xIc
Който е пропуснал Masters Of Horror ... icon_headbang[1].gif
Има егати попаденията smile.gif
Mort
Но и големи тъпотии честно казано, отдавна съм се отказал да го гледам.
conguestadors


Това ми е един от любимите.
conguestadors
Този е убиец. Нещо като "Женени с деца", но по брутален.

Mort
За феновете на 24 новият 6ти ден (сезон) вече започна. Първите четири серии може да намерите в арената!
anonimna_dx
Heroes- Страхотен е! Нямам търпение да излезе новият епизод.. ся около 12 майче щял да излезе... rolleyes.gif
Иначе: Малкъм, Профайлър, Никита, Мистър Бийн и много други ,но вмомента не се сещам заглавия... А има и един по единия АХN за един с три измерения и един пич дето бездаиска отива в друго.. и дет разследва "Вескор
",..
Warrior Of Ice
Ето една доста интересна новина. icon_headbang[1].gif
Airin Of Ancelot
Само дано не направят Джон Сняг негър, че онзи Орфей все още ме преследва в кошмарите ми... laugh.gif

Иначе е чудесна новина. punk.gif
Voodoo_girl
Alias Ахх Синди Бристоу wub.gif
La Femme Nikita Еми за мен този сериал си е култов!
Prison Break Мммм Майкъл rolleyes.gif
lodborg
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 20 2007, 10:44 AM) *
Ето една доста интересна новина. icon_headbang[1].gif

WHAAAAAAAAAAT!!!
InsArtTure
sp_ike.gif wub.gif ohmy.gif
MadHatter
yahoo.gif Леле, как ми крадат идеите направо от главата yahoo.gif rolleyes.gif
lodborg
Започна втори сезон на "Rome" - един ненормално любим ми сериал. Преди година изгледах първи сезон точно в рамките на 24 часа, това нещо просто не ти дава да го пуснеш. Това тук са първи и втори епизод от новия сезон, приятно гледане. След малко ще си ги пусна и аз.

Mort
Освен това днес се появиха новите серии на Prison Break и Heroes, а пък вчера новият епизод на Battlestar Galactica!
lodborg
^"No one needs God, when one's got ME" - новата ми любима реплика, която се нареди точно до "I'm not your FUCKING mommy" от The Ring 2. Крайно време беше да ги пуснат пак сериалите, за някои вече примирах...
Vintersorg
Band of brothers най великия bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
noel_f
Цитат(lodborg @ Jan 23 2007, 11:39 AM) *
Започна втори сезон на "Rome" - един ненормално любим ми сериал. Преди година изгледах първи сезон точно в рамките на 24 часа, това нещо просто не ти дава да го пуснеш. Това тук са първи и втори епизод от новия сезон, приятно гледане. След малко ще си ги пусна и аз.

За какво се разправя в този ''Rome''?
lodborg
След последните два епизода от Rome, мога съвсем спокойно да заявя, че сериалът се превърна в това, което преди време бяха Battlestar Galactica и Lost, a именно мой любим сериал. Малко съвременни продукции могат да се похвалят с тотална липса на разводняване в историята си и Rome e един от тях.

^Ха, тамън влизам за да напиша по-горното си възторжено мнение и забелязах зададения преди толкова време въпрос към мен. Общо взето всичко се крие в самото заглавие - сериалът проследява историята на римската империя в това, което сценаристите са решили, че е най-интересната част от историята й. Първи сезон хвърли един доста оригинален и лишен от клишираност поглед върху управлението на Гай Юлий Цезар, втори се занимава с историята на непосредствения му наследник - Октавиан Август. Хвърлени са страшно много пари, усилия и проучвания за да се пресъздаде светът и битът на тогавашния човек, при това в зашеметяващи детайли. Както казах, сериалът е страшно динамичен и избягва всякакъв излишен пълнеж, цената на което обаче са сравнително кратките сезони - предният се състоеше от 12 епизода, а този ще бъде само от 10. Надявам се да не спрат до тук, още повече, че намесиха по доста приятен начин евреите, което съвсем спокойно може да прерастне в трети сезон, посветен на Нерон - така и така редът му наближава от чисто хронологична гледна точка. Пожелавам си го от сърце...
zelatorr
Аз лично ненавиждам Фокс Лайф. Рядко сядам да гледам нещо по телевизията, вечер като залягам се случва. Иначе Фемили Гай devil.gif devilsmiley.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.