Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Fuck 'em All...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3
FuckMeJesus
Кажете какво ви мъчи, нервира, ядосва...оплачете се просто...
аз например си скъсах ухото и след като двете цицини от идиотските ми изпълнения най-накрая спаднаха, се блъснах в една витрина!Fuck The System!
xskacorex
Skysa si uhoto ohmy.gif ?! E kak taka...!? I ot kvo tiq cicini?! Az ot niwshto ne se oplakvam, osven ot tva, che tuka v zalata nqma kirilica cool.gif
_SiegfrieD_
Да го духат всички тъпанари от даскало!Особено ония чалгари Росен и неговото другарче-педалче от 12 не знам си кой кл!!! mat.gif mat.gif mat.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif brickwall.gif brickwall.gif
Sw1tched
хаха тая тема ще прилича на надписи по стена на даскало с маркер smile.gif
_SiegfrieD_
Еми верно ли е по-добре да издраскаме даскало вместо да си изкараме яда тук?
FuckMeJesus
Цитат
Skysa si uhoto  ?! E kak taka...!? I ot kvo tiq cicini?!

една от обиците ми натежа доста, пък и дупката се беше разширила и...се скъса...а цицините-акробатики в домашни условия.... w00t.gif
SepulTeraHead
Цитат
... цицините-акробатики в домашни условия....

Ако щеш вярвай ама прочетох циците отначало... huh.gif

Иначе кво ме нерви. Нерви ме като кажа нещо на някой, ама абсолютно на ебавка, да ми се разсърди сериозно. Ебати като са некви такива комплексари да ходят да се гръмнат.
Значи какво става:
Разправя ми няква как гаджето и и некъв негов приятел се скарали заради няква глупост, примерно единия казва нещо на другия а ония му се разсърдва... и не си говорят или нещо такова. И аз съвсем естествено питам "Кой от двамата е обратен?". И тая почва - "Писна ми от твойте просташки доводи.." и там не знам кво си. И ми се цупи няква.. ТЪПА КРАВА...
Да не говорим че тя самата е мислела тоя с който ходи за педал преди това...
Ама на мен ми се сърди.
Тва е biggrin.gif
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 1 2003, 01:52 PM)
Нерви ме като кажа нещо на някой, ама абсолютно на ебавка, да ми се разсърфди сериозно.

при мене има подобно - само че примерно на шега се изкарвам нещо много повече (според мен) от това което съм, а ония братче решили че си вярвам и вместо да разберат самоиронията ми ме взимат за някъв самохвалко...пука ми нали поне приятелите ми ме разбират и става яко хилене и super.gif ..бе super.gif не става ама с guin.gif и feb може да icon_headbang[1].gif до boxed.gif
FuckMeJesus
Цитат
Ако щеш вярвай ама прочетох циците отначало...

ми то и те сигурно са резултат от домашни акробатики...в смисъл наш'те... wink.gif
Peter
Daskaloto da go duha! Bili se sparvili s punkarite, a? Az 6e im spretna edna akciq v subota, da vidqt te!!! I maloumnite mi suu4enici me draznat! Ovce zaspali!

Kat se setq za drugo interesno pak 6te si pobubrim... laugh.gif
Crafter
Я кажи какво ще правиш? Много ми е интересно! Пак ли пред входната врата ще има едно голямо А?
Ed_Hun†eR
Da gi eba wsi4ki kurvolqci koito mi se pravqt na weliki. Debi kato skusa6 s nqkoi ne moe se oturve6 ot nego cel jivot mat.gif
_SiegfrieD_
В моето даскало е пълно с курволя.Разумните момчета ги гонят ама някои простаци им се кефят и правят проблеми на мен.Аз съм абсолютно против тия момиченца и момченца,защото страшно ме нервят.
M-16A2Rifle
[SIZE=7][COLOR=blue]I MOITO DASKALO DA GO DUHA BAH MAMU SAMO 4ALGARI I RAPARI SAMO 1 METAL V TUI DASKALO I TOVA SAM !!! FUCK THE SCHOOL (FUCK THE SYSTEM) I NAI VE4E DVAMATA TAPANARI RADOSTIN MAMKATI RAPRSKA fuck you KAK MOJE SI TOLKOZ TAP 4E VDLABNAT A PAK ZA LUBO I KO KAT SAM METAL NEMA NUJDA MA PODIGRAVA6 AZ KO DA KAJA 4E SI MRASEN 4ALGAR TAKUV ranting.gif (vsqko savpadenie sas imena e napalno slu4aino)
deadsoul
Тук май всеобщи оплаквания за даскалото. И аз какво да кажа... Същото като вас, само рапари и чалгари, много зле... А и някой даскалки като видят, че съм по - различна от другите и само се заяждат, много зле Fuck the system!!!
A, че и в петък, така хубаво съм се подредила от един купон. Ходихме в една гора с едни приятели малко да пийнем и само си спомням как по едно време се таркалях по един склон с едната китара (горката, скъса и се една струна, но добре, че има). А аз съм нахапана от някакви гадинки, в синини и на всичкото отгоре ме лепна грип boxed.gif w00t.gif
Crafter
ДРУЖНО ДА НАПСУВАМЕ ВСИЧКИ ШИБАНИ РАПЪРИ И ЧАЛГАРИ НА ТОЗИ СВЯТ:


МАМКА ВИ ШИБАНА!
M-16A2Rifle
Цитат(deadsoul @ Oct 4 2003, 02:00 PM)
Тук май всеобщи оплаквания за даскалото. И аз какво да кажа... Същото като вас, само рапари и чалгари, много зле... А и някой даскалки като видят, че съм по - различна от другите и само се заяждат, много зле Fuck the system!!!
A, че и в петък, така хубаво съм се подредила от един купон. Ходихме в една гора с едни приятели малко да пийнем и само си спомням как по едно време се таркалях по един склон с едната китара (горката, скъса и се една струна, но добре, че има). А аз съм нахапана от някакви гадинки, в синини и на всичкото отгоре ме лепна грип boxed.gif w00t.gif

vai i kak uspq tui da se slu4i ko toloz ste pili we ta 4ak si se tarkalqla blink.gif

Aza psuvaneto ДА НЕКА МРАТ СИЧКИ РАПЪРИ И ЧАЛГАРИ !!! СМЪРТТТТТ!
Warrior Of Ice
Този топик взе нелицеприятна насока... С подобни изказвания само падаме на нивото на критикуваните, тъй че - ограничавайте поривите на справедлив гняв. smile.gif
SepulTeraHead
Да бе. Кво са ви виновни чалгарите и рапарите. Бати комплексарите сте! Може да са тъпаци, ама точно това че слушат няква музика кво толкова ви пречи.
M-16A2Rifle
Цитат(Warrior Of Ice @ Oct 5 2003, 07:09 AM)
Този топик взе нелицеприятна насока... С подобни изказвания само падаме на нивото на критикуваните, тъй че - ограничавайте поривите на справедлив гняв. smile.gif

е да ама ако са наистина малоумни ако не та оставят намира ако та закачат постоянно подиграват ти се е извиняй ама са за важето!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SepulTeraHead
Е, да де.. Ама тва няма нищо общо с чалгата и рапа точно. Като са малоумни, малоумни са. И Clawfinger да слушаха пак щяха да са малоумни.
_SiegfrieD_
Добре де защо тогава само чалгарите и рапърите ме закачат без да съм им направила нищо?Аз не им подвиквам по коридорите,не ги обиждам даже не ги познавам.Скинарите не ме закачат ама тия курварчета явно се мислят за велики.
Peter
Цитат(Sturmfuhrera @ Oct 3 2003, 11:28 PM)
Я кажи какво ще правиш? Много ми е интересно! Пак ли пред входната врата ще има едно голямо А?

Ami vsu6tnost o6te ne sum re6il... No kato go izmislq 6te e ne6to naistina grandiozno...
_SiegfrieD_
Днес пак ще ме бият в даскало.Уааааааа страх ме е бе.За 3-ти път от началото на срока. boxed.gif
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 5 2003, 01:50 PM)
Добре де защо тогава само чалгарите и рапърите ме закачат без да съм им направила нищо?Аз не им подвиквам по коридорите,не ги обиждам даже не ги познавам.Скинарите не ме закачат ама тия курварчета явно се мислят за велики.

виепак не загрявате - те не са малоумници защото слушат рап/чалга, а малоумниците слушат чалга/рап за да се слеят по-лесно с конфор(оф може ли 100 пъти да не я запомня тая дума проклета mat.gif )мираните стада тревопасни smoke.gif
Sw1tched
хм и още нещо: как на мен а доколкото знам и на стефан никой нищо не ни казва като се носим кат'метъли..е верно не сме с онзи ( thumbdown.gif ) ...хеви стил на обличане ама пак..

А иначе помня че един рапър щеше да събере хора да бият единствения метъл (вече екс-метъл) в класа ми..развръзката беше че метъла доведе едно големшко говедо което сплеска пластмасовата чаша от която пиеше рапъра в лицето му..и т'ва беше всичко се покри ..обаче гледката беше... laugh.gif laugh.gif
M-16A2Rifle
Цитат(Sw1tched @ Oct 6 2003, 11:55 AM)
хм и още нещо: как на мен а доколкото знам и на стефан никой нищо не ни казва като се носим кат'метъли..е верно не сме с онзи ( thumbdown.gif ) ...хеви стил на обличане ама пак..

А иначе помня че един рапър щеше да събере хора да бият единствения метъл (вече екс-метъл) в класа ми..развръзката беше че метъла доведе едно големшко говедо което сплеска пластмасовата чаша от която пиеше рапъра в лицето му..и т'ва беше всичко се покри ..обаче гледката беше... laugh.gif laugh.gif

ооо да и аз съм присъствал само че кат бях в старото даскало има6е една банда ( рапъри) които искаха да бият един метал от долния клас ( щтот момчето по малко и решиха да се гаврят с него ) и нали след часовете некви излизат рапърите и гледат метала с двама скинари(то цели горили бяха) и още два метала и рапърите кат си зеха торбите и се изнесаха от даскало и после кви базици бяха напрао после рапърите бяха в дън земя и дет им и мястото !!! тая случка няма я забраввя laugh.gif
_SiegfrieD_
Пребиха ме напрао днес! tongue.gif boxed.gif
alpha prime
kyw dyjd ma nawalq w4era .... maikoooooooo bqh kat mokra koko6ka ...
Beerzebub
Цитат(M-16A2Rifle @ Oct 4 2003, 01:52 PM)
...
I NAI VE4E DVAMATA TAPANARI RADOSTIN
...

Явно е голям тъпанар... biggrin.gif
Ed_Hun†eR
Awe kato e tema za oplakvaniq neka se opla4a i az:((
Dneska me otrezaha mnoo lo6o i po toq powod drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
Ed_Hun†eR
Който ви дразни, забравете го . Когато се напиете спомнети си за него и го пребиите от бой!!! Е така се прави , не може само да се псува и да се оставят нещата без намеса. Така че месете се ,когато му е времето , когато ви е дошъл POWER-а , или просто когато сте в по-голяма компания ph34r.gif box.gif
SepulTeraHead
Цитат
Пребиха ме напрао днес!

Верно ли?!?!?!? Тея заслужават да събереш всичките си приятели и да отидете да ги спукате от бой. Има си граници които не трябва да се прекрачват. Да удариш момиче е една от тях! Спукайте ги от бой!!!!!!!!!!!!!!!!!
_SiegfrieD_
Абе тоя дето трябваше да ме бие се въртеше пред входа на даскалото ама като ме видя от далеч и се чупи набързо:)Винаги така става.Аз досега да съм умряла ако си изпълваха заплахите:)
Peter
Iskam da se opla4a ot kontrolnoto po ikonomika!!! Mamka mu, za6to vse se padam grupata, na koqoto sa po-kofti vuprosite i koito ne gi znam?!?!?!?!?! mat.gif ranting.gif
_SiegfrieD_
Хах та то всеки мисли,че въпросите на другата група са по-лесни.
Peter
E toq put deistvitelno bqha po-lesni!!!
_SiegfrieD_
Не са били по-лесни просто се е случило да знаеш по-добре тях.Сигурно пък някой друг е завиждал на твоята група и така.Даскалото си е хазарт:)
FuckMeJesus
Цитат
Така че месете се (...) когато сте в по-голяма компания

ха...аре всички да ставаме скинари, а?

иначе да се оплача че дори по това време съм цялата в комари...и се спънах в прахосмукачката(отново!!!егати некадърника....)
SepulTeraHead
FUCK ШИБАНИТЕ БЪЛГАРСКИ МУЗИКАЛНИ КОМПАНИИ!!!!!!
Никой не издава нещата на Roadrunner Records легално. А да си поръчам новия Machine Head от запад, не е толкова лесно колкото звучи...
ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif Искам си специалното издание. на 27ми Октомври! По дяволите!!!!!!!!! ranting.gif ranting.gif
_SiegfrieD_
Значи чета аз днес нещо по английски,а учителката после, след като другите пак посочиха мен да чета нещо, вика"Нека сега някое момиче да почете!
Е вярно бях с суитчер на Боргир,кубинки Вермахт(мъжки модел),черни безполови дънки,прибрана коса на плитка ама имах и червило!А даскалицата ме и знае,че съм момиче пък и всеки ден така си ходя.Както и да е-свикнала съм и не се обиждам когато ми объркат пола ама трябваше ли съученичката,с която излязох да пуша после да го каже на всички?А повечето са некви гърли,които ме гледат с тих ужас и само това чакат.Иначе днес в даскало имах и по-големи случки,които не искам нещо да ги споделям,защото е дълга история.
Crafter
Цитат(Peter @ Oct 8 2003, 06:45 PM)
Iskam da se opla4a ot kontrolnoto po ikonomika!!! Mamka mu, za6to vse se padam grupata, na koqoto sa po-kofti vuprosite i koito ne gi znam?!?!?!?!?! mat.gif ranting.gif

А как се определя в коя група си? Щото обикновено е лесно да си смениш групата!
SepulTeraHead
^ Ами минава кравата и ръси контролни наред, квото ти се падне - тва е.
alpha prime
Цитат
Iskam da se opla4a ot kontrolnoto po ikonomika!!! Mamka mu, za6to vse se padam grupata, na koqoto sa po-kofti vuprosite i koito ne gi znam?!?!?!?!?! mat.gif ranting.gif




i az winagi bqh w taq grupa ... wink.gif
Crafter
Аз искам да се оплача от... това, че сайта който ми каза Warrior не работи! По-точно песните, които се опитвам да тегля не работят!
blood_freak
ranting.gif 1 priqtel me precaka za 1 sreshta .... mat.gif


uuuuuu qd me e.. ama az she go upraq utre na uchilishe mat.gif
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 9 2003, 07:00 PM)
Значи чета аз днес нещо по английски,а учителката после, след като другите пак посочиха мен да чета нещо, вика"Нека сега някое момиче да почете!
Е вярно бях с суитчер на Боргир,кубинки Вермахт(мъжки модел),черни безполови дънки,прибрана коса на плитка ама имах и червило!А даскалицата ме и знае,че съм момиче пък и всеки ден така си ходя.Както и да е-свикнала съм и не се обиждам когато ми объркат пола ама трябваше ли съученичката,с която излязох да пуша после да го каже на всички?А повечето са некви гърли,които ме гледат с тих ужас и само това чакат.Иначе днес в даскало имах и по-големи случки,които не искам нещо да ги споделям,защото е дълга история.

laugh.gif явно никога не скучаеш smile.gif ..абе дайте следващата метъл сбирка да я направим в даскалото на мария и да си "поговорим" с da niggaz , после може да се местим от даскало в даскало ...докато не ни пребият boxed.gif biggrin.gif
alpha prime
skukaaaaaaaaaaaaaa golqma skuka .... basi ne moa se aklimatiziram kym twa tyrnowo o6te nqq gi moite ora o6te ... awe skuka fuck`em all biggrin.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Sw1tched @ Oct 13 2003, 06:51 PM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 9 2003, 07:00 PM)
Значи чета аз днес нещо по английски,а учителката после, след като другите  пак посочиха мен да чета нещо, вика"Нека сега някое момиче да почете!
Е вярно бях с суитчер на Боргир,кубинки Вермахт(мъжки модел),черни безполови дънки,прибрана коса на плитка ама имах и червило!А даскалицата ме и знае,че съм момиче пък и всеки ден така си ходя.Както и да е-свикнала съм и не се обиждам когато ми объркат пола ама трябваше ли съученичката,с която излязох да пуша после да го каже на всички?А повечето са некви гърли,които ме гледат с тих ужас и само това чакат.Иначе днес в даскало имах и по-големи случки,които не искам нещо да ги споделям,защото е дълга история.

laugh.gif явно никога не скучаеш smile.gif ..абе дайте следващата метъл сбирка да я направим в даскалото на мария и да си "поговорим" с da niggaz , после може да се местим от даскало в даскало ...докато не ни пребият boxed.gif biggrin.gif

Ама и аз тва викам.Знаеш ли колко хора съм си набелязала за биене?
Днес ми е мнооооо шибан ден ама мноооо.Писнало ми е от училищните курви да мрат прави ranting.gif mat.gif !Днес отгоре на всичко имах пари в свободните по руски само за две бири!Така и не го опитах тоя Афтър Шок!А тая по химия ме разбра май какво съм пила и ме вдига 2 пъти на някакви уравнения.Добре,че ги направих.
Ed_Hun†eR
Цитат(Sw1tched @ Oct 13 2003, 04:51 PM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 9 2003, 07:00 PM)
Значи чета аз днес нещо по английски,а учителката после, след като другите  пак посочиха мен да чета нещо, вика"Нека сега някое момиче да почете!
Е вярно бях с суитчер на Боргир,кубинки Вермахт(мъжки модел),черни безполови дънки,прибрана коса на плитка ама имах и червило!А даскалицата ме и знае,че съм момиче пък и всеки ден така си ходя.Както и да е-свикнала съм и не се обиждам когато ми объркат пола ама трябваше ли съученичката,с която излязох да пуша после да го каже на всички?А повечето са некви гърли,които ме гледат с тих ужас и само това чакат.Иначе днес в даскало имах и по-големи случки,които не искам нещо да ги споделям,защото е дълга история.

laugh.gif явно никога не скучаеш smile.gif ..абе дайте следващата метъл сбирка да я направим в даскалото на мария и да си "поговорим" с da niggaz , после може да се местим от даскало в даскало ...докато не ни пребият boxed.gif biggrin.gif

Awe ne budi tolko smel 4e ne znae6 prosto na kogo 6e popadne6. Tiq ne6ta ne se pravqt taka 6toto purvo toq, koito e ot u4ili6teto 6te si go otnese posle. Za taq cel se subirat edna grupi4ka ot 20ina skina i se wsqva respekt...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.