Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ozzy Osbourne
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
dambov
Понеже не видях такава тема реших да направя
та я си дайте мнението какво мислите вие за краля на хард рока и принца на мрака
кои негови парчета най-много ви кефят и кои според вас са му най-яките албуми и кой период от кариерата му предпочитате този с Black sabbath или самостоятелния му?
lodborg
За мен лично и двата периода от кариерата са му достатъчно продуктивни. Определено Black Sabbath е една от групите повлияли най-силно на метъла като самостоятелен стил (даже да не кажа направо, че са го създали). Преди Technical Ecstasy нямат лоши парчета, нито слаби албуми, а особено Master of Reality и Paranoid са ми сред любимите тави. От соло кариерата му (която също следя с интерес) най-добро впечатление ми е направил bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif No More Tears bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif, в Ozzmosis също има няколко парчета, които мога да въртя до втръсване (Perry Mason например), но целият албум не успя да ме грабне нещо...
Lucretia
На мен пък въобще не ми харесва, смятам, че гласът му е ужасен, а сценичното му поведение е направо смешно. А и самите му песни...абе тъпа работа за мен. Не виждам защо толкова го превъзнасят! thumbdown.gif
Blade al'Slayer
Независимо дали го харесваш или не, той е дал своя принос в метъла. Доста голям според мен.
Иначе за любими песни - класиките със Сабат, а от соловата кариера - доста - във всеки албум има какво да се чуе определено. No More Tears e изключително силна тава!
Wolfheart
Естествено, че с Black Sabbath. С Iommi, Buttler и Ward създават една от най-иновативните групи на 20-ти век.
Иначе в соловата му кариера има няколко идейни песни, като Mr. Crowley, Crazy Train, Shot In The Dark, No More Tears, но като цяло е тъп модерен за времето си комерсиален рок.
`Xandria`
^^^ +1
Oценявам какво е направил, но лично на мен никога не ми е харесвал нито като глас, нито като типаж, най-малкото.
Не отричам приноса му!
Mago De Oz
Принос има, ама друго няма smile.gif И след последните глупости на онази крава жена му, съвсем ми падна в очите. Никога не съм го харесвал, нито като глас, нито като поведение, така че за мен лично, смешник имал късмет, нищо повече
KingSlayer
^^^^+1
че не ми се пише надълго и на широко biggrin.gif
comnetbg
За мен е по добре със Sabbath обаче не съм слушал достатъчно задълбочено за да ви кажа любими песни smile.gif
Dragontear
HEROINE, MORPHINE, COCAINE, AND ALCOHOL NEER DIES....OZZY TOO

и на мен никога не ми е харесвал.... и незнам защо са го превърнали в такава икона
Rodd1ck
^Ами и на мен ми е чудно защо във всяка тема правиш забележки на хората, които говорят против Мейдън..
Airin Of Ancelot
Цитат(magodeoz @ Oct 3 2006, 04:34 PM) *
Принос има, ама друго няма
за мен лично, смешник имал късмет, нищо повече

Това е и моето мнение. Всеки посредствен вокалист, попаднал в Black Sabbath в онзи класически период, би пожънал същата слава.
Wolfheart
И Васо Кеца, ако бе попаднал в Black Sabbath би имал същия принос. Що за глупости!?
Да не забравяме, че Ози е писал повечето текстове в ранния период и е един от идейните основоположници на групата.
Airin Of Ancelot
Цитат(Wolfheart @ Oct 8 2006, 01:56 PM) *
И Васо Кеца, ако бе попаднал в Black Sabbath би имал същия принос.

Ако беше пял в същата стилистика по онова време - да, щеше да минава за не по-малко влиятелен.


Цитат
Да не забравяме, че Ози е писал повечето текстове в ранния период и е един от идейните основоположници на групата.

Точно в ранния период повечето текстове са дело на Geezer Butler.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.