Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Усмивка
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
blame
Какво значи и какво може да значи за вас една усмивка? Колко често на ден се усмихвате, и за какво се усмихнахте днес?
Как нещо малко,може да бъде нещо голямо!!?!

Не че ми е много усмихнато, просто си мислех... как винаги може да има причина за усмивка, или поне да се търси такава. И колко много значи една истинска усмивка, особено когато е на лицето на любим човек.
И онези тъжни усмивки за чао...
Изивнявам се ако е имало подобна или такава тема.
(Suicidal Tendencies - How Will I Laugh Tomorrow When I Can't Even Smile Today?)
smile.gif
ThE-SaMe-IdIoT
Смея се почти винаги wink.gif
KingSlayer
Аз си се смея по цял ден laugh.gif
scion_of_storm
Аз се лигавя често и се хиля доста. А една истинска, неподправена усмивка може да направи доста неща, или поне да сгрее сърцето на човека, за когото е предназначена smile.gif
Beerzebub
Аз пък не мога да се усмихвам. В смисъл за снимки, на мацката в рейса и т.н.
Иначе ръсенето на простотии и хилежът са си моя запзена марка. wink.gif
Kriegor
Аз съм си усмихнат перманентно. Познатите ми даже си мислят, че нещо им се смея на тях. А аз просто имам ведър нрав...
emerald
Цитат(blame @ Oct 5 2006, 08:59 PM) *
(Suicidal Tendencies - How Will I Laugh Tomorrow When I Can't Even Smile Today?)

Недей така smile.gif Доказано е, че самото движение на устните, когато се усмихваш, те кара да се чувстваш по-добре дори без повод. И изпробвано от мен. Малко е тъпо са си седиш и да се хилиш ей така, но пък помага. А просто не мога да напиша нещо сериозно по емоционалната страна на въпроса. Няма спор, че да видиш някой скъп човек щастлив, е хубаво, но мен самото писане за това нещо ме натъжава. Затова няма да пиша.
А аз си се усмихвам наляво и надясно, което не винаги води до добри резултати, но така или иначе предпочитам това пред нон стоп намръщена или сериозна физиономия.
SpiritCrusher
Естеството на работата ми налага да съм вежлив и усмихнат постоянно. От опит знам, че за хората една усмивка значи много. Дори ако клиентът е намръщен и недоволен от нещо, една усмивка от страна на обслужващия го може да го "облагороди". Да, усмихвам се прекалено често, смея се на пръв поглед на незначителни неща.
Blashyrkh
Усмихвам се често но само като съм с хора. Иначе нямам чак толкоз "усмихнато" излъчване. А относно лигавенето - понякога се уливам и после се чувствам тъпо. suicide.gif
scion_of_storm
^ При мен е същото, ама пък ако си винаги сериозен не е интересен живота smile.gif
sepulturatr
И аз се смея когато съм в компания .... Иначе hmm.gif
Wolfheart
Цитат(KingSlayer @ Oct 5 2006, 06:13 PM) *
Аз си се смея по цял ден laugh.gif
Е то по постовете ти личи biggrin.gif
Аз в последно време заради лайната, които ми се случиха в последно време нещо не мога да се усмихвам, ама като ми мине и съм в готина компания, обикновенно съм ухилен до ушите.
Nickolleta
много сте усмихнати вие, бе.
на мен често ми е трудно и получавам много забележки по тоя повод.
последните месеци повече се усмихвам, но сезонът зима/пролет 2006 беше без усмивки с дни... hmm.gif
InsArtTure
Аз винаги успявам да се усмихвам. Идва ми от вътре и дори не ога да го спра. Кога виждам близки хора. Иначе през другото време не се усмихвам. Имам си грижи.

Абе много лична може да стане тая тема. guitar.gif
MadHatter
Оня ден, като Калинчето я пусна тая тема, докато си миех зъбите си мислех колко се усмихвам и се сетих как някой като ми казва какво мисли друг за мене и все казва "Ей, тая мацка няква супер весела, луда бля бля" ..Явно много се усмихвам. Случвало ми се е доста пъти да ми е тъпо и като си лепна усмивката, да ми стане весело. tongue.gif А доста често използвам и усмивка, за да поздравя някого, защото ме мързи да викам. Абе усмивката може да каже много неща... еба ти екзистенциалните размисли sp_ike.gif
Mort
Цитат(InsArtTure @ Oct 7 2006, 11:44 PM) *
Аз винаги успявам да се усмихвам. Идва ми от вътре и дори не ога да го спра. Кога виждам близки хора. Иначе през другото време не се усмихвам. Имам си грижи.

Абе много лична може да стане тая тема. guitar.gif

Аз пич може да съм некомуникативен, но ти определено си мрачен даже и с някво подобие на усмивка. Не лъжи - бъди естествен. biggrin.gif cool.gif
InsArtTure
Че съм мрачен, мрачен съм. Обаче се и усмихвам нда другите. Просто съм противоречив, това е.
Кажи сега за твоята усмивка!
Mort
Моята си е вампирска - повече няма какво да се каже за нея.
alpha prime
аз пък гледам лошо .. усмихвам се рядко и само когато преценя че е нужно .. обичам да сдържам всякакви емоции ... мразя когато видя как някои хора се усмихват изкуствено през цялото време а и лошия поглед управлява
Slash
Моята усмивка е нещо средно между Натали Имбрулия и Орландо Блуум.
`Xandria`
Цитат(MadHatter @ Oct 8 2006, 10:00 AM) *
Явно много се усмихвам.
wub.gif

Oбичам да се усмихвам, дори когато не ми е до това, усмихвам се на хората постоянно, и на непознати се усмихвам, ако направят някакъв жест, примерно да ми отворят врата или да ми отстъпят нещо. Много рядко съм намръщена, повечето пъти сериозна, което се бърка с първото. Усмивките са здравословно нещо(колгейт реклама). biggrin.gif
Slash
^ Обаче има един тънък момент, когато едно хубаво момиче, като теб, се усмихне на някой мъж - той автоматично си мисли, че това е намек за "атака", колкото и далеч от истината да е. Защото това си ни е в природата, на повечето. Затова си имай едно наум, когато раздаваш усмивки. И не ми се усмихвай сега, като четеш това... biggrin.gif
InsArtTure
^ Абе с малко опит свикваш. Вродено или не, аз не се връзвам на усмивки. Просто другия вариант е страшен наистина. А пък колко лицемерие има по днешната младеж. Усмихне ти се ей така, просто да я уважаваш-или пък да я поискаш. Жените обичат да ги искат, особено като знаят, че няма да ги имат.
Wolfheart
^Само по младежта ли го има лицерието?
А една чаровна и хубава усмивка може да направи мъжкото съзнание на каша и това да помогне за печелене на бизнес-преговори.
Ivita
На мен понякога ми е много трудно да се усмихвам, особенно пък на хора които не харесвам. На сила ми е почти убийствено да се усмихвам, иначе когато мие кеф обичам да се усмихвам, кой ли пък не обича когато е на кеф. Хората, които ме познават казват че имам много хубава усмифка,така че явно умея и да се усмихвам от време на време.
SpiritCrusher
Цитат(Ivita @ Oct 10 2006, 03:48 PM) *
Хората, които ме познават казват че имам много хубава усмифка

Хей колко сме скромни biggrin.gif Може ли да се усмихнеш, та да се убедим в правотата на думите ти? tongue.gif

Съгласен съм с InsArtTure. Нужно е момичето да ти се усмихне само веднъж и краката ти да омекнат и да налапаш въдицата. После разочарованието от факта, че си й бил поредното "опитно зайче" е голямо.
emerald
^ Ама и вие сте едни. И кво сега, жените да ходят намръщени. Ми не може така. И да ви се усмихват, няма да се давате. smile.gif
Само да поясня, че този ефект на въдиците и капаните се получава като естествена защитна реакция срещу мъжката полигамия. Какво са виновни жените, че мъжете са толкова първосигнални smile.gif
SpiritCrusher
И какво, да ме оплетат в мрежите си и после да ми бият шута само защото съм мъж? Егати защитната реакция mat.gif По-скоро се наслаждават на жалката гледка, която представлява в такива ситуации мъжът tongue.gif
`Xandria`
Цитат(Slash @ Oct 10 2006, 12:43 AM) *
Затова си имай едно наум, когато раздаваш усмивки.

Не ги пестя усмивките, според мен всеки заслужава поне една, но това не значи, че всеки заслужава и нещо друго след усмивката... biggrin.gif Възприемането и не мога да го предвидя, когато го правя, целя да усмихна и другия човек.
Ще запомня съвета, мерси Слаш. openwidehug.gif


Цитат(SpiritCrusher @ Oct 10 2006, 04:09 PM) *
Съгласен съм с InsArtTure. Нужно е момичето да ти се усмихне само веднъж и краката ти да омекнат и да налапаш въдицата. После разочарованието от факта, че си й бил поредното "опитно зайче" е голямо.

А не може ли разочарованието да не е от факта, че си и бил опитно зайче, а от това, че си абсолютен фантазьор и си си въобразил нещо, което въобще не е било така?
Хайде да не се изкарваме жертви, няма значение от пола, а да потърсим вината, причината винаги първо у себе си, после у другата страна...? wink.gif
MadHatter
^ Aз мисля, че и винаги търсене на вината в себе си е доста неприятен навик. Недай си боже да станеш емо така rolleyes.gif Освен това ако ще ми кажете, че каквато и да е усмивка ви размеква колената... Еба си лесните копелета сте wub.gif
scion_of_storm
^Абе не винаги е така, ама зависи и от усмивката wink.gif
InsArtTure
Не става дума за някакво фантазиране. А тук момичетата реагираха толкова остро,че станаха за смях. laugh.gif

Мъжете полигамни!!??! Затова трябва Нова Тема.

Най-малкото жените са тези, които адски искат да се харесвани и от мъже и от жени. Спор по това няма. А усмивката е поздрав. Тя подканя за нещо.

КОгато жена ти се усмихне много мило, не си мислиш, че иска да си легне с теб, а си мислиш, че ти обръща внимание и иска такова от теб. Което често е лъжовно. Но това си е до човека. Кой по-навиен, кой по-скептичен. biggrin.gif
SpiritCrusher
Цитат(MadHatter @ Oct 10 2006, 07:44 PM) *
Освен това ако ще ми кажете, че каквато и да е усмивка ви размеква колената... Еба си лесните копелета сте wub.gif

Основания да ни се размекнат колената хиляди smile.gif Една предизвикателна усмивка почти винаги те кара волно или неволно да фокусираш вниманието си върху женския субект с риск да бъдеш подмамен, разбира се. Обаче - не каква да е усмивка и не от кого да е! Мъжете са доста претенциозни в това отношение според мен.

Относно мъжката полигамия, моля, моля mat.gif Жените в днешно време хич не им отстъпват, даже напротив. Похотливи и игриви до небесата, сменяйки любовниците си като носни кърпички tongue.gif (дано не ме обвинят в сексизъм biggrin.gif)
MadHatter
Цитат
...Една предизвикателна усмивка почти винаги...

Благодаря за отговора на въпроса ми biggrin.gif

А относно сменянето като носни кърпички, ти за жени ли ми говориш или за кифлоподобно нещо в обувки на пайетки tongue.gif
SpiritCrusher
А какъв бе въпросът ти? biggrin.gif tongue.gif

Да, за омъжени жени говоря, сменяйки любовниците си както деца играчки tongue.gif Женското съсловие се нуждае от минимум 2 типа партньори - примерно съпругът да умее да готви, а единият от любовниците да е звяр в леглото bye.gif
Ivita
Абсолютно си прав пич. Би било хубаво всичкото да е в едно ,но понеже това е общо взето невъзможно трябва да се справяме някак със ситуацията.
SpiritCrusher
Ех, най-сетне да си го признаете... laugh.gif
MadHatter
Ще ядосаш шапкаря, млади момко wub.gif Защо ли? Ами мразя да се правят подобни обобщения, като някоя мадама не си е намерила правилния пич да се жени за него, тя си е виновна. Аз нямам проблеми с намирането на свестни хора и затова не ходя с по 3240 човека по едно и също време. Въй, кво са вързах и аз да са обясня'ъм... rolleyes.gif
SpiritCrusher
Добре де, а защо винаги жените избират мъжете, за които евентуално да се омъжат, а не обратното? biggrin.gif
Ivita
Много просто защото трудно ще накараш 1 жена да направи нещо, което не иска, но 1 мъж лесно може да бъде обработен (да се върнем на темата) с една усмивка.
smile.gif
alpha prime
зависи доколко мъжът иска да бъде подведен по нечия усмивка ...
SpiritCrusher
Цитат(Ivita @ Oct 12 2006, 11:44 AM) *
Много просто защото трудно ще накараш 1 жена да направи нещо, което не иска, но 1 мъж лесно може да бъде обработен (да се върнем на темата) с една усмивка.
smile.gif

Лесно ли? Тогава аз защо не съм податлив на подобна обработка? tongue.gif
Действително много зависи от кого точно получаваш усмивка (ако не си лесен) wink.gif
Ivita
Явно защото не си попаднал на подходящата притежателка на усмивката, или по-точно тя не е попаднала на теб. А и ти тия неща много много не ги осъзнаваш, те се случват неусетно. Както и да е. Дай по една усмивка. smile.gif
SpiritCrusher
smile.gif smile.gif smile.gif

Така доволно ли е? laugh.gif
Ivita
Абсолютно доволно smile.gif smile.gif smile.gif
Metallica
Усмивката-прекрасно нещо.Усмихнатите очи-още по прекрасно нещо.Бих искала да вървя по улиците и да срещам само усмихнати хора{oще малко ще искам да съм в рая и да летят като ангелчета ама карай}.Абе усмихваите се по често smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Pyjamka
Аз пък четох, че при усмихване се употребяват повече от 40 лицеви мускула. И понеже нямам никакво намерение да се сбърчквам на стари години, не се усмихвам изобщо!
Wolfheart
^Не смяташ ли, че не би била излишна тренировка на лицевите мускули.
MadHatter
Още повече, че при сърдита физиономия се използват повече мускули rolleyes.gif
Nickolleta
Цитат
^Не смяташ ли, че не би била излишна тренировка на лицевите мускули.

да, а и бръчките от перманентно намусена физиономия са по-грозни, отколкото от усмивки. ъгълчетата на устните увисват надолу, а също и бузите и клепачите.
загледай се в бабичките по градския транспорт - веднага ще ги познаеш кои какви са! wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.