Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Z-ROCK!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
KingSlayer
Ам неска стартира радийцето icon_headbang[1].gif
Кат за начало се ядва laugh.gif

Кво мислите unsure.gif

А кво ще кажете, що нема по-тежко ефирно радио? Тва го мотаха бая, ами некоя траш резачка punk.gif
Аз съм за появата и на нещо по-тежко, бих го слушал редовно cool.gif
InsArtTure
Абе имам чувството,ч е по-тежко от Мейдън няма да пуснат. Но ще видим. Ще слушам тия дни пък А дано.
KingSlayer
^Точно в момента те опровергаха яко icon_headbang[1].gif

Fast As A Shark devilsmiley.gif
dambov
на ква честота е?
KingSlayer
89.10
dambov
говоря за пловдив
щото на мен на 89.10 ми е мила голд
KingSlayer
103.7 треве да е smile.gif

edit:

София - 89.1; Пловдив - 103.7; Бургас - 105.1; Bарна - 95.9; Велико Търново - 105.7; Видин - 97.8; Плевен - 87.9; Стара Загора - 100.1; Хасково - 102.1 FM.

icon_headbang[1].gif

Малко ше ми почине winamp-a laugh.gif
darga
Няма Русе crying.gif
scion_of_storm
Сега го търся, дано го намеря, че то толкова станции има около него tongue.gif
Nickolleta
къде отиде CLASSIC FM!!!...

Z-Rock = not another Mila Gold radio brickwall.gif
lodborg
Послушах малко от него днес и надали бих могъл да дам обективно мнение, но нали целта е да бъбря. smile.gif За съжаление от това, ковто чух, се оказва, че все още няма истинско метъл радио в България. Всичко, което ще получим, са ограничен брой по-известни групи (Maiden, Accept, WASP, Sabbath, Purple и т.н.), много лигав рок (Bon Jovi, Guns 'n' Roses) и няколко по-комерс групи (Evanescence, нямам идея дали така се пише, а и не ме интересува). А може би и няма какво да се учудвам, радиото се казва Z-ROCK все пак, а не Z-METAL.
Metallica
Слушах през целия ден на 13 някаде от към 10 до 7 докато затворя магазина.Имаше парчета които пуснаха по 2 пъти типично за радиата като цяло ми беше много ретро музиката някаде Depeche Mode някаде Стинг.2 песни на Металика и тва е. Очаквам с нетърпение рубрики класации новини и.....
InsArtTure
Да бе! Никол ме подсети. Идеята за Z-ROCk е страхотна, но бива ли на мястото на КЛАСИК ФМ?! Единствената станция, която слушах!!
SteamOfBlood
А Русе?Това е неоважение.... no.gif Чувствам се пренебрегнат..
KingSlayer
И аз го слушах некъде 14/15 от 24, почти целият репертоар и определено смятам, че радийцето е бая уекичко и на моменти (понякога близо 30 мин.) е дори доста бозливо.
Ше има да чакаме друга ефирна станция начи dry.gif
deebo
Яко!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
В момента звучи MEGADETH- Symphony Of Destruction
Elnahir
Е, не може още от първите дни да очаквате кой знае какво - сега правели някакви промени в програмата, били изпробвали честоти някакви, не знам си какво..

Примерно една седмица ми се вижда добър срок, в който да се даде мнение. Дотогава - к'вото пуснат, пак по-добре от Britney и компания по останалите станции. Доволно е, че са го пуснали това радио, иначе на всеки е ясно, че най-яката музика е вкъщи на winamp-a/qcd-то. sp_ike.gif
scion_of_storm
^Дам, така си е smile.gif Абе и на мен на места ми е леко, като пуснат едва подрънкващи рок пичове....Ще видим по-късно какво ще става, очаквам промени tongue.gif
sepulturatr
Онлайн няма ли го ?!
RazorJack
Ми като няма риба ... бе става радиото послушах го малко в задръстванията ама нещо след 7-8 вечерта май го спират ли кво ли? Като се връщах в софия по тва време не можах да го хвана пак? Иначе би ми се искало повече метъл неща да пускат ама квото е тва е ... н'гуана уна laugh.gif
Predator-S
Яко е. Пускат и стари, и нови неща. Metallica, Megadeth, Motorhead, Iron Maiden, Disturbed, Stone Sour...много се изкефих като чух парчета на тия групи. smile.gif
SteamOfBlood
Цитат(Predator-S @ Oct 20 2006, 07:07 PM) *
Stone Sour

Това трябва да се види но тази станцийка ще я хвана аз... А и щом пускат Stone Sour значи има и SlipKnot...
peacecrusher
Бива радиото.
По път за работа него си слушам и 70% от времето пускат добри песни.
Predator-S
Вчера пускаха едно след друго
Megadeth - Symphony Of Destruction
AC/DC - Hell's Bells
Metallica - Wherever I May Roam

в момента

Iron Maiden - Run To The Hills
SteamOfBlood
Тази вечер по "Фрактура" ще дават за Z-ROCK пуснете си телевизорчетата и.... icon_headbang[1].gif : icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Nickolleta
тъкмо съм ги пуснала и проклинам света, че има такова банално радио на мястото на Classic FM (но все пак е най-подходящото), и ми пускат ANATHEMA!
ще вземат да ми се дигнат в очите cool.gif
InsArtTure
Хмм, на мен не. Пускат страшни простотии. Такива парчета, които не мога, НЕ, НЕ МОГА да издържа докрай. Които мязат донякъде на рок, но са адски лигави и несъвместими с представите ми за музика. И покрай тая боза пускат Аксепт, ала бала, а сега разбирам и Анатема!

Как да нацеля хубавите? brickwall.gif
Pyjamka
Това радио в русенско не го хващаме, а и едва ли бих си го пускала редовно, но рекламата, която върви по телевизията, е доста... глупово измислена, ако мога така да се изразя. "Кралица на рок красотата (или нещо такова), бла-бла, е новото лице на радио Z-ROCK!" При което тази ти ми хубавица (нищо простив момичето) започва да говори с някакъв глас на робокоп!! Вярно, че трябва да се връзва с рока, но така ли?!
Любопитно ми е това радио, освен да пуска непрестанно музика от (без)краен плейлист (с каквито обикновено разполагат радиата), има ли рубрики, класации и т.н.?
InsArtTure
Още не.

Ще се наредят нещата.
Arq
Добро е радиото, но понякога пускат големи глупости...неща като Duran Duran или Бонием...направо ме хвърлят в див ужасT...и се чудя обаче де ми отиде ClasicFM...
Elnahir
Аз съм много доволен - има разнообразие в сравнително широките рамки на понятието "рок".
Няма 24/7 жици; случва се някое хубаво, спокойно парче, което действа много добре, ако ти е напечено..
От друга страна пускат и особено готини класики и т.н. - има какво да се чуе.

По Фрактура казаха, че до месец-месец и нещо ще имат горе-долу готова програма, която, разбира се, ще се изменя с времето.
Единствените неща, които са отделени, доколкото аз знам, са рубриката на Буги Барабата ("Буги Тайм" ;D) от 5 до 10 сутринта и новините на кръгъл час. Works fine with me.

Като цяло - евала, че има нещо, което да надгражда твърде леката музичка по Мила Голд.


P.S. А и като бяха в ММ, казаха че ще докарат AC/DC в България. cool.gif laugh.gif
Nickolleta
Цитат(Arq @ Oct 25 2006, 07:41 PM) *
и се чудя обаче де ми отиде ClasicFM...

няма го, разбира се. аз още не мога да се примиря crying.gif
като не се печели от класика, ще се печели от шаблонен "рок".

уинампа вкъщи мисля, че изпълнява всякакви желания - единствения вариант да ти хареса (почти) всичко, което пускат там. wink.gif
KingSlayer
Незнам, ама егати и рекламата са джаснали... егати пи.ката icon_headbang[1].gif
Lucretia
Ако ще слушам радио, определено ще е това! Но...не искам, да се причислявам към тези, дето критикуват всичко и затова ще кажа просто, че очаквах нещо по-добро. Минава малко встрани от музикалните ми предпочитания. Но като няма риба и ракът е риба, нали!
blue_eyes_
icon_headbang[1].gif Че какво му е на радиото? icon_headbang[1].gif
Аз например си ги сменям единия ден Z-ROCK, а на другия MILAGOLD
metal.gif metal.gif metal.gif
И двете ме кефят
besnia
много яко icon_axe.gif
Nikola Bathory
Z-ROCK яко рулира, това мога да кажа!
Predator-S
Скоро ше пускат нови предавания. За бг музика, за олдскуул рок и блусове, такова, дето слушателите поръчват музиката и едно за по-екстремна музика - Бруталика. wink.gif
HeLeNa
НЕ МОГА ДА ГО НАМЕРЯ!!! suicide.gif
Някой друг на теритотията на Варна хваща ли го? sad.gif
Lucretia
^Да, обаче доста зле, смесва се със съседните.
karelian
Интересно ми е колко от настоящите потребители слушат Z-ROCK. И, естествено, харесва ли се музиката, която пускат? rolleyes.gif

Аз мога да кажа, че слушам редовно (с малки изключения) БРУТАЛИКА и понякога предаването с Краси Москов. Той пуска готина музика. Другото е... dry.gif
А в събота и неделя е само бозица.
Chimera
С бащата преди го слушахме докато кара колелата, ама той повече се кефи на мила голд, че пускат ретро хубавини. Пък и аз по принцип нямам навика да слушам радио чак толкова много smile.gif
sgoh
Тангра слушаме чат-пат. На тва не му е яко името afro.gif
Fish
Започнаха горе-долу добре, но после много разводниха нещата със всякакви неща, които не са рок. Тангра пък отдавна не са интересни.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.