Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Справедливо ли умря Стив Ъруин!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
SteamOfBlood
Лично аз баях с голям интерес му гледах предаването "Ловецът на Крокодили" беше пронизън от скат в сърцето sad.gif sad.gif sad.gif ...
MadHatter
И трябваше да правиш цяла тема за това??? mellow.gif
SteamOfBlood
^ dry.gif Питам какво ви е мнението за смърта му....Ами да трябва!
deebo
Според мен не е справедливо,... но такъв е живота! Никои не знае утре какво ще му се случи.
И аз харесвах предаванията му! Да почива в мир!
Revenant
е далеч по-интересно щеше да е крокодил да му здъвче главата
SpiritCrusher
Що за тема е това? Никой човек не заслужава да умре, независимо какъв е бил приживе.
ManOwaRadO
Ами скатът справедливо го е убил защото е животно.
MadHatter
Изобщо каза глупост....Животните нападат ако се чувстват застрашени, както и хората, а не просто защото са нецивилизовани...но темата не беше за това май rolleyes.gif
ManOwaRadO
Е, и? Точно това имам предвид, скатът се е почувствал застрашен и го е нападнал, не виждам нищо несправедливо в цялата история. Ако Стив беше убит от човек вече можеше да кажете, че е несправедливо.
alpha prime
все пак говорим за човек,коъто си навираше глават в устата на крокодили .... сигурно пак е правиул някои от абсурдните си доказвания пред света колко е велик
lodborg
Светнете ме кой е този Стив Ъруин за да си кажа "обективното" мнение smile.gif А иначе евала на SpiritCrusher, защото май най-пълно отразява моята гледна точка. Включително с "Що за тема е това?"
sepulturatr
Mисля, че ако аз бях на неговото място бих искал да умра така. Нещо като Джон Ноутвейд, демек се е самоубил когато е бил най-силен, а не когато е най-слаб, както правят повечето хора.
lodborg
^Не мога да повярвам, че наистина го мислиш. Не съм против самоубийството (може би, не съм мислил сериозно по въпроса), но да сложиш край на живота си ей така заради спорта ми се струва глупаво.
SpiritCrusher
Цитат(lodborg @ Oct 15 2006, 08:51 PM) *
Светнете ме кой е този Стив Ъруин за да си кажа "обективното" мнение smile.gif А иначе евала на SpiritCrusher, защото май най-пълно отразява моята гледна точка. Включително с "Що за тема е това?"

Стив Ъруин беше австралийски природоизпитател и природозащитник, "ловец" на крокодили, водеше научнопопулярен филм със същото заглавие по Animal Planet wink.gif
emerald
Имаше една мисъл: Човек може да живее само с онова, което може да го накара да умре.
Мисля, че този случай доста нагледно я доказва. Едва ли може да се каже "заслужавал да умре", но че е умрял именно по този начин - може би да, и навярно за него е било по-приемливо така, отколкото да го блъсне кола, да го застреля някой и т.н. В противен случай щеше да е сапьор, да живее в манастир или просто да си седи кротко в къщи.
SepulTeraHead
Справедливо? Какво значи това по дяволите в този случай? Бих казал, че това е съдба. Просто някак си очакваш подобен човек да го убие диво животно.
Elnahir
Цитат(SpiritCrusher @ Oct 15 2006, 06:57 PM) *
Що за тема е това? Никой човек не заслужава да умре, независимо какъв е бил приживе.

Ще си позволя да ти отговоря с един цитат; надявам се да ме разбереш правилно.

"Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement."

smile.gif

Иначе по темата, бих използвал по-скоро думата "нелепо", отколкото "справедливо" или "несправедливо". От друга страна, може да се погледне със сравнително добро око на факта, че човекът си отиде, докато си върши работата, а не го е застрелял, примерно, някакъв джебчия за дребни.

Кофти работа във всеки случай..
Slash
Темата по принцип е с неправилно заглавие, но ще я изровя, защото пича беше готин. То се предполагаше, че ще почине на работното си място. Евала за качествените му занимания и поклон!


Цитат(sepulturatr @ Oct 15 2006, 10:07 PM) *
Mисля, че ако аз бях на неговото място бих искал да умра така. Нещо като Джон Ноутвейд, демек се е самоубил когато е бил най-силен, а не когато е най-слаб, както правят повечето хора.

Ти си моят метъл герой! Между другото изобщо не е забавно, но е по-лесно да го изкарвам такова...
comnetbg
Тоя пич си го просеше така е като си играе с опасни животни вярно че предаването му беше хубаво обаче смърта му няма да промени живота ми с нищо
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.