Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ROCK Анкета
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Outclass
Привет фенове,

Addix Entertainment би се радвал ако пишете на e-mail: info@addix.org с предложения и желания за биографични книги за легендарни рок банди които бихте искали да прочетете. Очакваме вашите предложения. Благодарим.
KingSlayer
пробвай с W.A.S.P. icon_headbang[1].gif

пък ше видим..
Iron Maiden
Дали ще има книга за Iron Maiden... rolleyes.gif
Svetyl
Аз предлагам нещо по-така. Преди време един приятел ми даде една доста стара БЪЛГАРСКА рок енциклопедия с биографии на повечето известни банди тогава... но логично и дотогава....
Няма ли да е по-добре една сборна кинга... даже може някаква поредица по стилове...
comnetbg
Може би ManOwaR или HellOweeN
InsArtTure
Аз искам, ако може, една биографична книга за Visceral Evisceration. Плс,плс,плс!
MasterOfDisaster
Maiden , Motorhead , Ramones общо взето групи тръгнали от най- доло и стигнали пред портите на Валхава smile.gif
RocknRollNigger
Цитат(Svetyl @ Dec 27 2006, 12:32 AM) *
Аз предлагам нещо по-така. Преди време един приятел ми даде една доста стара БЪЛГАРСКА рок енциклопедия с биографии на повечето известни банди тогава... но логично и дотогава....
Няма ли да е по-добре една сборна кинга... даже може някаква поредица по стилове...

Превъплъщенията на хеви метъла на Велин Станев е велико четиво! Амин!
dambov
според мен трябва да има книги за Judas Priest,Iron Maiden,Ozzy Osbourne,Motorhead,Kiss
също така бих включил и AC/DC но знам че за тях вече се пише книга
sepulturatr
Еми ....Сепултура biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.