Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Нови материали в .::Metal World::.
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
blue_eyes_
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 10 2007, 11:19 PM) *

Разтърсващ, ексклузивен, изпълнен с много емоция репортаж.
lodborg
Цитат(blue_eyes_ @ Jun 18 2007, 11:02 AM) *
ексклузивен
Нещо ме съмнява да си наясно със значението на тази дума. biggrin.gif Настрана от това, репортажът на Dragontear наистина е страхотен. Личи си, че е луд фен.
Nikola Bathory
Ексклузивен, е, много ясно!!!
Толкова е ексклузивен, че просто.... icon_headbang[1].gif
blue_eyes_
^^Представи си, че имам идея за какво иде реч, само не знам ти с какво я свързваш. В случая, думата ексклузивен (exclusive) я използвам в смисъл, че репортажа е специален (изключителен).
Dragontear
Ами аз прекратявам спора с едно голямо БЛАГОДАРЯ!!! openwidehug.gif openwidehug.gif openwidehug.gif
pa®tci
БДУ нема ли некой да се сети да напише плейлистите след ревютата долу? в случая живо се интересувам от ненаписаният так*в на DISMEMBER а и ник*де не мога да го намеря brickwall.gif
Mort
^ Пич, абе при теб все вятър от ляво ли духа, че мненията ти са като наклонената кула в Пиза?! laugh.gif
Warrior Of Ice
Цитат(parcaleste @ Jun 21 2007, 05:36 PM) *
БДУ нема ли некой да се сети да напише плейлистите след ревютата долу? в случая живо се интересувам от ненаписаният так*в на DISMEMBER а и ник*де не мога да го намеря brickwall.gif

Новите материали се качват в неделя. happy.gif А за сетлиста трябваше да питаш бандата. tongue.gif
pa®tci
Цитат(Mort @ Jun 21 2007, 05:46 PM) *
^ Пич, абе при теб все вятър от ляво ли духа, че мненията ти са като наклонената кула в Пиза?! laugh.gif

обясних в един друг форум, че имам наклон на к*ра на лево и zа това компенсирам по тоя начин с надеждата, да се zасекат нешата... пич happy.gif

аре бе Ицак, не може да не си си zаписвал fish.gif
Warrior Of Ice
Е, помня някои парчета, но не всички. hmm.gif
pa®tci
абе не zа друго, ма да направя сспшоставка с концерта в БукурешТ от сношке, като иzлеzне плейлиста, бах ма'а му, от тоя концерт в БГ никаде го няма mad.gif
Warrior Of Ice
Със сигурност са свирили ако не същото, то почти същото. Аз се сещам за "Dreaming In Red", "Casket Garden", "Shadows Of The Mutilated", "Pieces", "Let The Napalm Rain", "Blood For Paradise", "Deathevocation", "Tragedy Of The Faithful"...
Braindead
Хм..."Override Of The Overture", "Fleshless", "Misanthropic"...освен тези дето Ици изброи се сещам и за тез.
ViolentBeauty
http://www.metal-obsession.info/index.php?showtopic=1928

unsure.gif huh.gif hmmm.gif
Svetyl
Желая ви го smile.gif
Wolfheart
и сложили накрая едно малко линкче Source, което трябва да се озориш, докато го намериш и нацелиш с мишката да го кликнеш.
lodborg
Я, това интервю ми изглежда познато отнякъде. smile.gif
Dragontear
Дам трябваше да пише METAL-WORLD smile.gif
Warrior Of Ice
Подробности, нека сме ларж. Важното е, че все пак има линк.
scion_of_storm
Дарки си е шматка, споко, има линк smile.gif
Airin Of Ancelot
Поздравления за чудесите материали, особено биото на Bruce Bruce е култ. happy.gif Много фенско ревю на новия King Diamond, също.
ViolentBeauty
Иха, колко голям и хубав ъпдейт openwidehug.gif Залавям се с четене happy.gif
blue_eyes_
И този път има доста вълнуващи матерали като Eldamir – “Of Travellers And Roses”, едно интересно и трогателно ревю.
Биографията на Bruce Dickinson (От къде изровихте всичко това? icon_twisted.gif )
И на последно място, но не и по значение интервюто с Karl Sanders от Nile. Изпълнена с огромна доза емоция и възхищение, искам да изкажа моите поздравления към хората които всеки път успяват да дадът всичко от себе си и да ни представят тези интересни нещица. yahoo.gif dance3fd5.gif yahoo.gif
scion_of_storm
^ А ние мерсим от все сърце! smile.gif
Nikola Bathory
KIng Diamond новия излезе ли вече??????
Warrior Of Ice
Тази седмица екипът има уважително оправдание за липсата на материали, но все пак за да не е съвсем без хич, ето една биография на Illnath, съставена от blue_eyes_.
pa®tci
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 1 2007, 10:14 PM) *
Тази седмица екипът има уважително оправдание за липсата на материали...

пак сте се напили no.gif
Warrior Of Ice
Нищо, този път има повече. Някакъв пияница е бил на Atheist в Румъния и е скалъпил това. Други двама пък са гледали Type O Negative и Marilyn Manson в София, като споделят впечатления тук. Имаме даже и две ревюта за цвят:

Olympos Mons - Medievil

Folkearth - Drakkars in the Mist
pa®tci
тия хора си пропиха младините братче no.gif
Dragontear
no.gif Ужас Боби ...добре че поне ние не пием
Warrior Of Ice
Ето го ъпдейтът. smile.gif От какво се състои:

Репортаж от концерта на Manowar

Ревюта на:

Tribuzy - Execution Live Reunion

Dalriada - Kikelet
wqwrrr
Браво за репортажа от концерта, ревютата също ми харесаха.
Warrior Of Ice
Тази седмица имаме две нови биографии, съставени от blue_eyes_:

Imperia

Everwood
Virgin_Steel
Репортажа за концерта на 30 Юни е доста добър. Поздравления!
Warrior Of Ice
Настоящият ъпдейт се състои от следната горда биография на Forefather, написана от Филип. biggrin.gif Излагацията е тотална, но тази седмица екипът беше забележително неадекватен - един на почивка, друг безумно влюбен, трети с полуразложен от мързел мозък и т.н... От липса на оправдания поне не страдаме. happy.gif За следващия път обещавам повече материали; ако имаме късмет - сред тях и ревю на новия Iced Earth.
MadHatter
^Че кой е безумно влюбен? blink.gif
Mort
Аз обещавам ревю на Epica! biggrin.gif Ако ми остане време и други ще напиша.
scion_of_storm
Ъъ...Аморфис тук, топъл Аморфис...само дано не ме домързи biggrin.gif
Dragontear
Аз вече запазих 2 ревюта за следващия път tongue.gif.. Имам предчувствие, че следващия ъпдейт ще е монументален happy.gif
pa®tci
Цитат(MadHatter @ Jul 30 2007, 10:06 AM) *
^Че кой е безумно влюбен? blink.gif

Деси whistle.gif
Braindead
Бобиииии suicide.gif
Warrior Of Ice
Както обещах, този път се разписахме. Ето новите материали:

Биография на Cruachan

Ревюта:

Iced Earth - Framing Armageddon

Epica - The Divine Conspiracy

Amorphis - Silent Waters

Mehida - Blood & Water

Vanishing Point - The Fourth Season
scion_of_storm
Цитат
Обобщено накратко, ”Framing Armageddon” не е от албумите, които биха те накарали да играеш на 21 с откъснатата си от бясно куфеене глава...

~Човече!!!! bowdown.gif biggrin.gif biggrin.gif

Евала, много хубав ъпдейт, и блек/фолкче си имаме ^^
Mangalf
Цитат(Warrior Of Ice @ Aug 5 2007, 09:00 PM) *

Ицо айде айде каквото си ги прехвалил тия Айсд Ърт, ше каеш че са нещо кой знае кво.

Те са де, но не и новия хахаха
blue_eyes_
Най-после нещо интересно bounce8.gif

Dragontear, от къде ги изрови тези албумчета? Бях ги пропуснала (пак съм спала).
Сега ще трябва да ги потърся wink.gif
Dragontear
^ rolleyes.gif В Kerrazy ги има и определено не са за изпускане guitar.gif
crazyfan_metal
Сигурно не е било лесно да направиш ревю на промо с войс оувър smile.gif.
Dragontear
Моите бяха без такива шитни... определено не му завиждам на Ицо с тоя Iced Earth.
blue_eyes_
Цитат(Dragontear @ Aug 8 2007, 09:48 AM) *
^ rolleyes.gif В Kerrazy ги има и определено не са за изпускане guitar.gif

Благодаря!
Сега ги слушам, наистина заслужават внимание. dance3fd5.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.