Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: \m/ S Y M B O L I C \m/
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
http://www.myspace.com/symbolicbg

Фактите: Варненци. Траш/дет. Отваряха за Napalm Death в Каварна. Имат чисто нов, топъл и парещ дебютен албум албум, озаглавен "Mea Culpa".

Коментарите: Адски са яки! Приличат ми леко на Destruction, но са по-енергични. Като се появи албума по софийските магазини тичам да го купувам. Mежду другото това май трябва да стане тая седмица.
Wolfheart
Яка обложка smile.gif
Доста ми хареса представянето им в Каварна. Най-ме зарадва кавърчето на Carcass - Heartwork. Може би защото ми е любима песен. А и изпълнението и беше перфектно.
InsArtTure
Аз приказвам цяла година за тия пичове, обаче никой не обърна внимание. А може би трябваше и аз да направя тема hmm.gif

Отиваме да купим албума! icon_headbang[1].gif
Vlad
Поредната яка нашенска група.Само дето логото им нещо хич не ме кефи.
blame
В Каварна ме изкефиха, въпреки че сега впечатленията ми са леко замъглени, като след всеки концерт.
После така и не дръпнах нищо тяхно,което май трябва да поправя. rolleyes.gif
Lucretia
Мед ми капе на сърцето wub.gif
deebo
^+1
falio`
Страшна група! Много добри наистина!!1 Добре че отвори темата, всички тука трябва да чуят групата. И аз ще си закупя албума.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.