Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Biosystem 55
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
t0xIc
icon_headbang[1].gif Италианци....метъл....доволно неочаквана комбинация
Задължителни - Everyday Tragedy , Values , Aura , Activhated , Violatech...

http://store3.data.bg/pleymo/2006%20-%2020...ust.to.Destroy/

Искам мнения по-късно.
Airin Of Ancelot
Чух няколко парчета, но звучат доста разхвърляно за моя вкус...
wqwrrr
Ми добри са, ама са малко хаотични blackmetal.gif
t0xIc
Под хаотични какво да разбирам?
Мен ме е яд ,че вокала на моменти пее/се дере с егати гадния жабарски акцент.
Rolf
Не са за изхвърляне пичовете, просто трябва да се чуе няколко пъти албумът... Сестрата явно не е имала нерви. happy.gif
SepulTeraHead
Доста е добро.
Airin Of Ancelot
Цитат(Rolf @ Nov 3 2006, 07:31 PM) *
Сестрата явно не е имала нерви. happy.gif

box.gif bye.gif
Knut
Каква е символиката на числото 55?
t0xIc
Откъде по-дяволите да знам? Каква е символиката на 311?
Албума иначе наистина е свеж. Досега сме го пускали на един рожден ден и имаше клатене на глави...гюбеци нямаше за мое щастие
icon_headbang[1].gif
deebo
Пичовете не си поплюват!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
t0xIc
Между другото на някои места много ми напомнят на Skinlab
wqwrrr
Цитат(t0xIc @ Nov 3 2006, 06:38 PM) *
Под хаотични какво да разбирам?

Имам предвид нещо като "разхвърляни". Не че не ми допадат smile.gif
t0xIc
А "разхвърляни" ?
Airin Of Ancelot
Просто на моменти е трудно да хванеш смисловата последователност в музиката. wink.gif
SepulTeraHead
Абе ти усещаш ли се как нямаш спирка? Как задълба в някви си твои тъпи съжждения не е истина! Песните са си доста добре направени и си следват някаква логика. Ама кво да се очаква от фенове на Rhapsody... rolleyes.gif

Тва за Skinlab е вярно. Ама то ддоста банди приличат на тях. И те на много банди biggrin.gif

Зад 311 ако не се лъжа си имаше някаква символика. Ама не помня кво беше...
Warrior Of Ice
Айде по-полека, Стефане. Момичето не е очаровано от групата и си го казва, като дори си прави труда да обясни защо. За разлика от теб, който обикновено излизаш с лозунги от типа на "Това е тъпо. Факт." В тая връзка, трябва ли да правя обобщителни коментари за феновете на Machine Head (примерно)? wink.gif
Airin Of Ancelot
SepulTeraHead, никой не е длъжен да споделя вкуса и разбиранията ти за дадена група. Различията могат да се изказват и по доста по-интелигентен начин, но явно словесната ти импотентност не ти позволява повече. bye.gif
Rolf
Ох! ohmy.gif Чак мен ме заболя... happy.gif Но което си е така, си е така.
SepulTeraHead
Цитат(Airin Of Ancelot @ Nov 7 2006, 10:01 AM) *
SepulTeraHead, никой не е длъжен да споделя вкуса и разбиранията ти за дадена група. Различията могат да се изказват и по доста по-интелигентен начин, но явно словесната ти импотентност не ти позволява повече. bye.gif

Хайде ако обичаш да не си говорим за словестна импотентност и прочие тъпотии. Щото и аз мога с долни лични нападки. Всъщност - със сигурност съм несъизмеримо по-голям селянин, така че аре не верно. Просто ме издразни, че 67637 пъти каза едно и също без грам да мръднеш в съжденията си. Хубаво - не ти харесва бандата. "Твърде хаотични са, песните не следват еди си кво си" Тва е. Веднъж и чао...
Rolf
Пич, ти си този, който започна с простотиите, а сега се държи като ощипана госпожица. Малко е смешно... А че си неспособен да водиш цивилизован спор няма нужда да доказваш - добре ни е известно.
SepulTeraHead
Аз да съм ви проблема...
t0xIc
Да вметна ,че изтрих албума за да кача това
Infected
http://store3.data.bg/pleymo/IS_THIS_WHAT_...E-RETAIL(2005)/
Много радват..хвърлете им едно ухо
icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.