Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Svarrogh
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Blashyrkh
Абе гледам, че няма тема за Сварог! Срамота. Какво мислите за този нечовешки проект. Колкото и да го слушам не може да ми омръзне от 1 година някъде. Супер много заряд носи и същевременно звука е уникален.

Някой знае ли къде може да се купи последният албум???
Rolf
Това е един наистина страхотен проект! И аз имам проблем с намирането на "Кукери", къде ли не го търсих... hmm.gif За жалост май е издаден в съвсем малък тираж.
Blashyrkh
Издаден е в 100 бройки, ако не се лъжа... Ако по някакъв начин го намериш обещай да ме уведомиш, моля smile.gif . Иначе аз го намерих в интернет магазин ама малко ме е страх - никога не съм пазарувал така.

А случайно да знаеш в София, къде може да се намери Lady Vitosha?????
Revenant
хах как беше "Битов Български Блек метъл" ...и аз съм търсил нещичко ама без успех
sepulturatr
Просто са страхотни ....Въртя ги постоянно wub.gif !!!
wqwrrr
Случайно им нямам нищо, а и не знам от къде мога да си ги купя. Някой ще сподели ли нещо тяхно?
sepulturatr
Ако питаш за сваляне:
http://store2.data.bg/lambrev/FOLK-VIKING-...20%20%5b320%5d/
Battle Magic
Сори, че отварям "праисторическа" тема, но искам да помоля някой да качи и другите му албуми... защото малцина са хората, които са чували нещо негово, освен Лейди Витоша... Та, ако може някой да качи и другата част от творчеството, ще съм му много благодарен rolleyes.gif
Ulair
Ех, да, няма ли някой наистина да качи и останалите албуми. Много ми харесва това хм... уникално звучене,хубаво е,че има родни групи ,готови да експериментират ,да създадат нещо открояващо се. Стилът ми харесва много като цяло.
(кефя се на гайдите във ''Към Вихър в Сламената Горица'' ,например rolleyes.gif ). Но както и да е ,някой да каже от къде да си набавим и останалото творчество на Svarrogh pls
monolithe
Нео-фолк нещата му започват да ме обсебват. "Balkan Renaissance" е едно от най-силните БГ заглавия за тази година, да не кажа най-силното. Страшно му се кефя.
Battle Magic
^ Можеш ли да го качиш някъде, ако не е проблем rolleyes.gif Има много хора, които ще ти бъдат благодарни smile.gif
Shadow Man
Svarrogh-2007-Balkan Renaissance



щрак
Ulair
Три пъти Ура за Shadow Man viking.gif !!! Благодарим ,брат!!! bowdown.gif
Battle Magic
Шадоу, брато, велик си!!!!!! drinks_drunk.gif
Battle Magic
Някой може ли да качи албума "Кукери"? Мерси!
Shadow Man
Кукери



свали
Ulair
^Отново едно голямо УРА за Shadow Man !!! viking.gif
Battle Magic
Толкова бързо? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ВЕЛИК СИ, ШАДОУ!!!
0vErDAWN_92
Извънземен е, батка. В стиловете с които се е хванал - най-доброто в България без съмнение. Като тематика - не мога да си позволя да коментирам. Изключителен.
monolithe
Димо обади кавър на Transylvanian Hunger със Sagittarius обаче!!! Ебаси якото!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.