Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте малки, големи и още по-големи
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
brainwash
Казвам се Иво, от София и съм на 29 години. Цял живот слушам метъл, запали ме баща ми, който е голям фем на Black Sabbath и Judas Priest. През годините различни групи са ми повлияли, повечето от тях слушам и днес, плюс още много други от най различни стилове. Кръстих се Brainwash, зашото едно време така се казваше бандата в която свирих на китара (сега чувам, че май има и друга група с това заглавие, но аз никога не съм ги слушал). Така на кратко мога да се опиша, ако има нещо, нема нищо. За сега чао! icon_headbang[1].gif
ManOwaRadO
Поздравления - счупи рекорда за възраст при записването във Форума headbang[1].gif

Имаш късмет, че си израстнал в такова семейство wink.gif
SteamOfBlood
^Определено това за семейството е вярно...Защо майками и татко ми не слушат никаква музика....Един мой приятел има същото семейство като brainwash...Why me....?!
Но добре дошъл в форумЪ smile.gif bye.gif
Niilo
Ебахти мерака родителите ти да са метъли huh.gif

Добре дошъл и приятно прекарване openwidehug.gif

П.П. Дано тук откриеш много други хубави и по-модерни групи - само Judas и Sabbath писват smile.gif
Kingol
Имам една приятелка - метълка, а майка й и баща й са рокери punk.gif
ManOwaRadO
Цитат(Corey @ Nov 14 2006, 10:42 AM) *
^Защо майками и татко ми не слушат никаква музика...Why me....?!

Това е перфектно - нашите надуват само сръбски кючеци от как се помна - в такава среда съм израстнал, с тая разлика, че преди време се звукоизолирах от тях с откриването на метъла smile.gif
scion_of_storm
Добре дошъл и от мен, славни метъл братко laugh.gif
Бранник
Добре дошъл и приятно постване! smile.gif
snowstorm
Здрасти! Дошъл си на правилното място, тука определено ще ти хареса devil.gif
parabellum
Цитат(Kingol @ Nov 14 2006, 11:29 AM) *
Имам една приятелка - метълка, а майка й и баща й са рокери punk.gif

Ermmm, както и да си кривим душата тука... абе, доста жалко си е това, според мене. thumbdown.gif
max.666
Здрасти............
stage
Привет Иво bye.gif
sepulturatr
Добре дошъл smile.gif
FallenAngel
Здравей bye.gif

Приятно общуване тука smile.gif
TerminalFrost
Здравей, Иво! Приятно пребиваване във форума!
SteamOfBlood
Цитат(parabellum @ Nov 14 2006, 09:32 PM) *
Цитат(Kingol @ Nov 14 2006, 11:29 AM) *
Имам една приятелка - метълка, а майка й и баща й са рокери punk.gif

Ermmm, както и да си кривим душата тука... абе, доста жалко си е това, според мене. thumbdown.gif

Определено по добре е от колкото да слушат чалга. laugh.gif Или представете си вашите да слушат рап
laugh.gif ЕмСи Мама и ЕмСи Тати laugh.gif biggrin.gif tongue.gif ...
KingSlayer
Здрасти колега laugh.gif

При мен обаче стана обратното - наще прослушаха жици покрай мен, къде по неволя biggrin.gif къде щото просто им харесаха пред Ейръпшън laugh.gif laugh.gif Сега от време на време "я!! Това Металика ли са??" - А аз бичим Дистракшън laugh.gif
`Xandria`
Добре дошъл и от мен, brainwash. bye.gif


Цитат
нашите надуват само сръбски кючеци от как се помна

И моите...ама пък са сладури. tooth.gif
conguestadors
Цитат(ManOwaRadO @ Nov 14 2006, 09:37 AM) *
Поздравления - счупи рекорда за възраст при записването във Форума headbang[1].gif

Имаш късмет, че си израстнал в такова семейство wink.gif

Какво значи счупи рекорда за възраст?????????????? wink.gif

Добре до шъл. bye.gif
Hansi
Цитат(ManOwaRadO @ Nov 14 2006, 09:37 AM) *
Поздравления - счупи рекорда за възраст при записването във Форума headbang[1].gif

Никакъв рекорд не е счупил, аз като се регистрирах бях на повече. wink.gif
blame
Добре дошъл! smile.gif
Забелязвам в любимите групи Machine Head, което е очароващо до голма степен! happy.gif
А кои са тези на снимката?
dambov
здрасти,имаш добър вкус за музика

приатно постване
brainwash
Цитат(blame @ Nov 17 2006, 10:58 PM) *
Добре дошъл! smile.gif
Забелязвам в любимите групи Machine Head, което е очароващо до голма степен! happy.gif
А кои са тези на снимката?

Това са мойте синове.
KingSlayer
^На татковците, обикновенно препоръчвам да започнат възпитанието с нещо по лекичко laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Dragontear
Добре дошъл.... happy.gif

^ и да не насилват децата си да слушат тежка музика защото в един момент ..ще се разбонтуват и тогава става страшно....едни познати ...са направо луди на тема метъл...а дъщеря им слуша чалга и ходи по СИН СИТИ... hmm.gif
Slash
Добре дошъл!
Legionnaire
Цитат(ManOwaRadO @ Nov 14 2006, 12:32 PM) *
Цитат(Corey @ Nov 14 2006, 10:42 AM) *
^Защо майками и татко ми не слушат никаква музика...Why me....?!

Това е перфектно - нашите надуват само сръбски кючеци от как се помна - в такава среда съм израстнал, с тая разлика, че преди време се звукоизолирах от тях с откриването на метъла smile.gif

Мда, нещо подобно като при мен. Само че аз като малък слушах изпълнители като Мадона, Modern Talking, Майкъл Джексън, по-после малко Deep Purple, Dio, Yngwie (тва всичкото на грамофонни плочи), докато не дойде заветния миг и чух Ride the Lightning на Metallica и живота ми се обърна на 180 градуса...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.