Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Online игри
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Lethe
Наскоро открих магията на онлайн игрите. Супер разтоварващо ми действа като поуча няколко часа или правя там нещо друго да седна и да поцъкам малко.
Това е въпросната игра. biggrin.gif
Който има желание да заповяда, вече съм завързала връзки с админа и лидера на най-големия клан, всеки е добре дошъл. drinks_drunk.gif

Аааа,и Bulfleet много играех,но се разорих да пращам смс-и за нанокредити (1 смс=2.40лв.) и си изтрих профила там biggrin.gif

Я споделете вие какво играете?
FallenAngel
И аз Дракончето играя smile.gif
От има-няма 2 години... преди година и нещо дори героинята ми беше една от най-силните... но то беше по времето, когато имаше по 20-25 човека в сървъра smile.gif
Сега вече играя много рядко и влизам само да видя какво става с хората там...
И, бтв, кланът е ХАОС!!! laugh.gif Не търси най-големия клан smile.gif Макар че CRAZYCHEAT не е лош, но все пак ХАОС сме най-добри /минутки за реклама smile.gif /
MadHatter
Не че нещо, ама вече има такава тема..и то стара...и даже на първата страница от Общи теми --> Бръм
Warrior Of Ice
Е, не е съвсем същото. Онази тема е за флаш игрички...
MadHatter
Няма що biggrin.gif
sepulturatr
Както вече споменах в въпросната тема ....Всички игрички са за губене на време и са една глупост.
SteamOfBlood
Преди година може би, играх на "Зеленият дракон", но се отказах, че е баси и идиотщината! Имах 14 драконови убийства thumbdown.gif
Revenant
Преди време играх Империя ама ме нямаше една седмица и ме превзели mat.gif
Nikola Bathory
Battlefield 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 blackmetal.gif

wqwrrr
Имперia Online и Neverwinter Nights в мрежа.
scion_of_storm
Дракона ми поомръзна и на мен...Иначе наскоро съм ги позарязал, иначе играех bitka.net, small-gods и подобни дребни игрици smile.gif
Finntroll
Започнах да играя Kings Of Chaos, знам я от преди, не е лоша игра и най-важното, не трябва да седиш с часове пред компютъра за да играеш както трябва. Ако някой я е играл преди, може ли да даде някой съвет.

http://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=73b46a23

Който цъкне този линк и натисне едно число, ми дава един войник wink.gif
ludspamer
Преди време цъках зеления дрегън и имах 5очно 50 драконови килл-а, тъкмо станах дявол icon_headbang[1].gif .Цаката да не те убият е да се самоубиваш, като резбира се да не изгубиш злато с това.Бях доста зарибен но ми омръзна...
Dragontear
Преди играех на Bitefight или нещо такова Стигнах до 26 level .. и разбира се някой ми хакна героя.
Сега тествам Gladiatus .. не я тествам де .. направо си играя .. вече съм 17 level whistle.gif
Lanfear
Ако това може да се брои - цъкам белот онлайн когато имам време за убиване...т.е не е често smile.gif
crazyfan_metal
http://www.naruto-arena.com/ biggrin.gif
Alti
Преди цъках WoW ама спрях wink.gif
scion_of_storm
Дявол се ставаше при 100 Дк-та бе о.О Тъй си спомням. Иначе и аз Гущера съм го плякал, някъде към 80 ДК-та бях. ;>
ludspamer
Не бе, аз бях в друг сървър.Също доста голям, но не колкото официалния.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.