Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Inid
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Inid
Inid a.k.a Petya Sabinova, rodom ot tazi perla na bulgarskata energetika -
Kozloduy (sorry ama nqmam kirilica)

Godini 20

V momenta sledvam jurnalistika v Webster University Vienna, toku shto se prehvyrlih tuk sled 2 godini prekarani v Saint Louis University, Madrid.

Govorq angliiski i ispanski, opitvam se da nau4a nemski ama zasega sym za nikude.

Kogat ne me domyrzi mnogo obi4am da prevejdam blink.gif ne se 4udete, tfa e mnogo zabavno zanaqtie blink.gif
Osven tova obi4am da 4eta, da si gubq vremeto na comp-a s photoshop ili typi igri4ki i sym neshto kato muzikalen pomiqr, slusham po4ti vsi4ko s malki (no radikalni) izkliu4eniq kato 4alga thumbdown.gif i nai-ligavite boy grupi puke.gif

ICQ 42394112

Snimki na http://photos.yahoo.com/Inid_blake obeshtavam update skoro

Kissez
BELLA
ei zdrasti sega ti 4eknah infoto i mnogo se u4udih... za6toto i az sum vuv vienna biggrin.gif tuk sum ot 2 meseca. ako iska6 nqkoi put moje da se vidim. az jiveq s o6te edna moma i ot vreme na vreme hodim po razni no6tni klubove, ako nqma6 kompaniq za takiva meropriqtiq moje da se 4uvstva6 pokanena.
telefona mi tuk e
06506310764
biggrin.gif
xskacorex
Ще ти звънна... SPARK biggrin.gif tongue.gif ... някой друг път... w00t.gif
SepulTeraHead
При снимките има Hidden folder "Naked Pics", нали? Иначе подкрепям с две ръце да се съберете с Bella и да се снимате за нас(голи). biggrin.gif
BELLA
dobre be tarikate hahahahhaha biggrin.gif wink.gif wink.gif tongue.gif smile.gif to4no zaradi teb sus sigurnost 6te go napravim biggrin.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Sw1tched
Цитат(BELLA @ Dec 3 2003, 08:46 PM)
to4no zaradi teb sus sigurnost 6te go napravim biggrin.gif

Kak go postigash be stefane..zaradi bradata li e ili zaradi piercingite..kak po diawolite?
SepulTeraHead
Сладкодумие...
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 29 2004, 01:37 PM)
Сладкодумие...

мда ненадминат романтик си..опа стига толкова че почва да става spam-4at
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.