Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Най-якият концерт
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4
brainwash
Кажете, кой е най-добрия лайв, на който сте били (може и няколко)! icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif boxed.gif Ходили ли сте на концерт на някоя от любимите си банди? bowdown.gif
За мен най- добрите, на които съм бил са на Металика в Пловдив, на Слеър и на Джудас.
Dragontear
1. Iron Maiden - 16.10.1995 (първият ми метал концерт)
2. Testament, Helloween, Twisted sister (Каварна)
3. Helloween 29.01.2006
4. Joe Satriani
SepulTeraHead
Мисля, че имаше вече такава тема, но нищо не пречи да се поопресни списъка.

Machine Head, God Forbid, Caliban - Е тва ми беше наистина най-якото изживяване. Просто Machine Head ми е любимата група и няма как да е иначе. Срещата с бандата преди това също добавя доста към якия споммен. А и самия концерт беше смазващ, отвратния звук настрана. Уцелихме ги да ги гледаме точно като са в як период и свирят мега яки песни на живо. За разлика от примерно турнетата след "Supercharger" и "Тhe Burning Red"...

Също мега яки концерти бяха на Metallica, Judas Priest, Slayer и Halford, Stampin' Ground, Born From Pain и двата, първия път като свириха Soulfly....
ManOwaRadO
ManOwaR - 06.08.2005 Истанбул, "Rock the Nations" festival
Black Sabbath - Локомотив
Slayer & Halford - Академик
Judas Priest
Saxon
HellOweeN - 2 пъти

Тва са най-яките на които съм бил.
brainwash
^^ Machine Head, God Forbid, Caliban - Е тва ми беше наистина най-якото изживяване.
==================================================================
Наистина беше много як концерт, направо си счупих главата да куфея. На мен също са ми една от любимите групи. icon_headbang[1].gif
Vlad
Първия Destruction,Exploited, Machine Head и Obituary
sepulturatr
Ми .. Catamenia !Аз на мн концерти не съм одил ама те бяха страшни ,също и втория на Соулфлай.
deebo
METALLICA- 11.06.1999, Пловдив
SOULFLY- първият в България
Wolfheart
1. Mystic Circle / Destruction / Napalm Death (Каварна)
2. Testament, Helloween, Twisted sister (Каварна)
3. Black Sabbath (София)
4. Dream Theater (София)
5. Queensryche / Judas Priest (София)
wqwrrr
Концертите на Black Sabbath, Whitesnake, Deep Purple, Urian Heep, Twisted Sister и Metallica. За тези мога да кажа, че са направо незабравими!
Wolfheart
Цитат(wqwrrr @ Nov 30 2006, 02:07 PM) *
Metallica
На ръце ли са те носили на концерта на Металика ?
wqwrrr
^
Не, бил съм на 10 години.
blue_eyes_
Цитат(Wolfheart @ Nov 30 2006, 02:00 PM) *
1. Mystic Circle / Destruction / Napalm Death (Каварна)
2. Testament, Helloween, Twisted sister (Каварна)

+1 icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Gamma Ray и Accept в Каварна, 2005-та. Съвсем малко след това идва шоуто на Maiden в Атина от същата година. Почетното трето място държат Judas Priest и Queensryche.
Mort
Nightwish, Букурещ 2005-та година.
KingSlayer
89-та май беше, на Alice Cooper в Белград devilsmiley.gif
Svetyl
Пристрастен съм:
1. Saxon/Doro/Circle 2 Circle/ Dyunisus- София
2. Queensryche/Judas Priest-София
3. Masterplan/Axel Rudi Pell- Каварна
4. Saxon- Каварна
5. King Diamond- София
Airin Of Ancelot
Blind Guardian в Гърция, 2002-ра година. wub.gif
t0xIc
Определено - HATEBREED icon_headbang[1].gif
Иначе и на Korn , Machine Head и Soulfly бяха добри. Яд ме е за Fear Factory обаче hmm.gif
Wrath_Child
icon_headbang[1].gif TWISTED SISTER icon_headbang[1].gif
conguestadors
SODOM-София
JUDAS PRIEST-София
PARADISE LOST-София
SteamOfBlood
Sodom са били в България brickwall.gif censored2.gif
Жялко че скоро се зарибих по тях (благодарение на Бранника wink.gif )
Revenant
Ами и без това май не си бил роден
conguestadors
^^Содом бяха два пъти в БГ, в случая визирам първия им концерт през 92 год. Мисля, че той беше и първия метъл концерт и имаше около 12000 души. Просто беше невероятно. icon_headbang[1].gif

ПС. Сега ти видях профила, ти вярно, че не си бил роден тогава. no.gif
DrSlowDeath
SICK OF IT ALL
SteamOfBlood
Ааа... сигурно е било велико bowdown.gif brickwall.gif
LITTLE DREAMER
PRIEST
озвучението беше на супер ниво!!!
icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
В интерес на истината, най-добре озвученият рок концерт у нас, на който съм присъствал, беше този на Jethro Tull в Зала 1 на НДК.
Airin Of Ancelot
^ Съгласна. На последната проява на Steve Vai също бяха направили отличен звук.
brainwash
Цитат(wqwrrr @ Nov 30 2006, 05:14 PM) *
^
Не, бил съм на 10 години.

Я пак си помисли, да не би пък да си бил на 8, или пък въобще да не си ходил на Метлика!
Fallenblood
Ами... Аз по концерти не съм ходил много. Последно бях на Symbolic и още ме боли вратът... biggrin.gif Иначе концертът на Uriah Heep и Nazareth щеше спокойно да бъде запомнен от мен като "най-як", ако не беше мизерията с D2, тяхната мама, и ако не беше фактът, че дори не дочаках Хийпа. hmm.gif
lodborg
Е чакай малко, то не бяха ли Uriah Heep преди Nazareth на този концерт? Толкова ли зле са били Д2 (не че се учудвам).
Fallenblood
Наз бяха първи.

За Д2 имам и изцепки даже:
Вокалът: "Искате ли още?"
Цялата публика: "НЕ!!!" *вирят се средни пръсти, чуват се майни*
Ония продължават.

Същият: "Има ли бира?"
Глас от публиката: "Аве пил си достатъчно!"
lodborg
^Хаха, тези с право спечелиха приза "Най-селски изглеждащ фронтмен". Било е ебаси излагацията на концерта...
SepulTeraHead
^ Евала за Symbolic. Страхотна банда са!

Аз нещо се замислих защо въобще не ми идват концерти на български групи да споменавам сред най-запомнящите се.
- Примерно Хиподил в Христо Ботев... когатто "Скакауец" беше големия хит. 2004 ако не се лъжа. Е тва беше страшен лайф. Тоя с Ъпсур и Ревю също.
- Реюниъна на Ер Малък icon_headbang[1].gif
- Ахат - пак в Христо Ботев - турнето след като преиздадоха "Походът"
lodborg
^Еййй, Ахатът беше маниакален! Направо не очаквах толкова добре да се справят след "американския" им преиод. А като изсвириха и "Long Live Rock 'n' Roll" накрая стана мааааазало.
Warrior Of Ice
Мил спомен. smile.gif Разглобихме се тогава. Даже Мария (Siegfried) беше. happy.gif А пък после в култовия "хеви метъл 94" какво шоу стана...
sepulturatr
Цитат(Fallenblood @ Dec 2 2006, 12:12 PM) *
концертът на Uriah Heep и Nazareth

Нензам, но в Ловеч наистина беше тотална размазвация!
Testament
KALIAKRA ROCK FESTIVAL 25.08.2006 беше маниакално събитие!
Arq
Била съм на 3 големи концерта, от които мисля че на Apocalyptica тая година най-много се кефих! Иначе и на KOЯN концерта беше готин...на 8 септември 2005...първият ми голям концерт...ех спомени... wub.gif
conguestadors
Щурците 1990 год. на панаира в Пловдив. wub.gif Спомени младежки. icon_headbang[1].gif tongue.gif
max.666
Първия Soulfly,беше размазващ.Metallica незабравим концерт-първият на който съм бил metal.gif.
Сред най-добрй те попаденйя са Slayer,Machine Head,Hatebreed и Sodom.
Тотално разцепване..........
blue_eyes_
Withesnake-Каварна 2006

metal.gif metal.gif metal.gif
Rolf
Цитат(Airin Of Ancelot @ Dec 1 2006, 01:19 PM) *
Blind Guardian в Гърция, 2002-ра година. wub.gif

Същото. smile.gif

Е, Gamma Ray и Accept също се представиха блестящо миналата година.
Izkufelia
METALLICA - Пловдив
MEGADETH - Sofia
DIO - Sofia, Kavarna
Judas - Sofia
TESTAMENT - Kavarna
Deep Purple - Sofia
DESTRUCTION - Sofia
Hansi
Accept - 19.V.1993
Twisted Sister, Helloween, Testament - 25.VIII.2006
Knut
Blind Guardian! Най-голямата лайв група! bowdown.gif
Dragontear
Определено Iron Maiden поне според мен... но аз съм пристрастен , а след него Twisted Sister Helloween и Testament в Каварна
Warrior Of Ice
Ще трябва да се поправя - на първо място категорично идва сръбският гиг на Kamelot. След него вече се нареждат последните прояви на Blind Guardian, Gamma Ray и Iron Maiden у нас. punk.gif
Ataegina
С ръка на сърцето си crying.gif ще кажа, че най-великият концерт за мен става Blind Guardian 2007 Sofia. Такава еуфория на концерт нивга не ме беше обземала. oneeyedsmiley02.png
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.