Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ха добре сте ме заварили!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Fallenblood
Виждам, нямате си селски идиот по тия места и дойдох да предложа услугите си. Викат ме Fallenblood и съм на скромните 14 години. Поредният пубер, решил да се прави на готин като слуша... кво слушам? Разнообразни жици - хеви, траш, оттук-оттам блек и дет, нео (да, и нео. е, и?), пънк, хардкор. Преди време попаднах на линк към темата с 64 начина да раздразниш един металяга, и, нали съм форумджия, реших да се регистрирам тук.

Внимание! Имам склонност към философстване и ръсене на тъпи шеги.
Mort
Докарай си и приятелите, така ще си "селския идиот и неговите приятели" laugh.gif ! Иначе е самотно. Здрасти и добре дошъл.
Warrior Of Ice
Цитат(Fallenblood @ Dec 2 2006, 12:50 PM) *
Внимание! Имам склонност към философстване и ръсене на тъпи шеги.

В такъв случай си попаднал на подходящото място. happy.gif

Привет!
brainwash
Здрасти дребен! Тука повечето сме еднакво тъпи, обаче всеки се прави на по-умен от деугия. laugh.gif
Dragontear
А още един !!! чудничко .. tooth.gif вече няма да е скучно. Добре дошъл и весело изкарване тук bye.gif
blame
Добре дошъл!
Коя зодия си?
Ходиш ли с кецове? tongue.gif

А философстането си е страст.. happy.gif
HeLeNa
Xа,добре сме те заварили! bye.gif
Хубаво представяне smile.gif Ммм...снимки?
Fallenblood
Най-близкото до кецове, което имам (също така и най-близкото до кубинки) са едни черни олющени кожени обувки китайско производство laugh.gif

Снимки - цък на юзърбара, оттам на Галерия Мизерия, оттам издирването на моята височайша особа сред навалицата от мои съ-мизерници се остава на читателя под формата на самостоятелно упражнение.
HeLeNa
^Мисля(само си мисля) че те открих... laugh.gif

П.С Големи сте мизерници rolleyes.gif
Fallenblood
ВЪЙ! Открила си ме?!?! Искаш да кажеш, че си ме ВИДЯЛА?!?!

Мааму, вече не съм нинджа. Ся ми кажи, че си ме видяла и да свиря на китара и вече и guitar ninja не съм.

P.S. Мерси, мерси ^^

ЕДИТ: Не, аз съм нинджа, не може да си ме открила. Кажи - къде си мислиш, че си ме видяла?
HeLeNa
Чакай,че се пообърках малко...Сега като разгледах последните страници получих удар censored2.gif
Нали не си на 9 страница? boxed.gif
Fallenblood
Ъхмм... всъщност... да... направили ме кат някво глам-рокърче мама им laugh.gif
lodborg
Ау, колко лошо гледаш на онази снимка! smile.gif Приветско и весело постване. Мисля, че попадна на правилното място с правилните съкилийници.
scion_of_storm
Добре дошъл в психиатрията ахахахха icon_headbang[1].gif blackmetal.gif Приятно прекарване, малките пичове ставаме все повече, завземаме форума blackmetal.gif
SteamOfBlood
Смешно представяне laugh.gif happy.gif
Добре дошъл!!! drinks_drunk.gif
sepulturatr
Добре дошъл happy.gif
Fallenblood
Ха добре сте ме заварили!
FallenAngel
Охо, май лов happy.gif
За мен ще е най-голямо удоволствието да ти кажа Добре дошъл rolleyes.gif metal.gif
Fallenblood
*Fallenblood се мята на врата на FallenAngel ^^*

MY LOVE!!!
KingSlayer
Цитат
Виждам, нямате си селски идиот по тия места и дойдох да предложа услугите си


laugh.gif laugh.gif

Ха, добре дошъл devilsmiley.gif
Iron Maiden
Здрасти пич , ако обичаш ракията и бялата фемина значи си мой човек tongue.gif biggrin.gif
FallenAngel
^ Мой е! devil.gif


laugh.gif sp_ike.gif laugh.gif
TerminalFrost
Здрасти (:
Fallenblood
Цитат(Iron Maiden @ Dec 3 2006, 11:19 PM) *
Здрасти пич , ако обичаш ракията и бялата фемина значи си мой човек tongue.gif biggrin.gif

Еми явно не съм тогаз biggrin.gif На фона на днешната младеж, пиеша, пушеща, бохаща и ебяща се на поразия, аз съм пълен въздържател.
emerald
Ами 14 е тъкмо подходяща възраст да се запознаеш с всички тези пороци biggrin.gif

Ама не ти го препоръчвам де.

И така, добре дошъл. smile.gif
`Xandria`
Добре дошъл и от мен. bye.gif
Бтв, чудесен аватар. sp_ike.gif
max.666
Здрасти,как е ?
MadHatter
laugh.gif Още един идиот към колекцията. Добре дошъл afro.gif
Fallenblood
Цитат(`Xandria` @ Dec 4 2006, 08:51 PM) *
Добре дошъл и от мен. bye.gif
Бтв, чудесен аватар. sp_ike.gif

Мерси, мерси. Kyutaro от Planetes, дори не съм го редактирал biggrin.gif
Warrior Of Ice
^ Много приятно аниме. smile.gif
Fallenblood
Случайно да ти се намират субтитри? smile.gif
Warrior Of Ice
Гледал съм го с вградени такива, на английски.
Fallenblood
То и мойте вградени (дърпах от чизе-то), но кодеците ми са осрани... Помня, че на FMA Shamballa първо излизаха само субтитрите, после инсталирах CCCP-то и сега субтитри няма.... Някви идеи отде да си ги оправя? o.0
wqwrrr
Вече почвам да се чувствам "батко" тука laugh.gif !
Нямам против философстването, ама гледай тъпите шеги да не стават идиотски . Добре дошъл и приятно изкарване във форумите. bye.gif
Warrior Of Ice
^^ Откакто сложих CCCP, проблеми с аниметата не съм имал. Махни го, увери се, че и от предишните ти кодеци нищо не е останало, след което си свали и инсталирай последната версия от тук.
Fallenblood
Оправиха се, мерси! happy.gif
Slash
Здрасти!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.