Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ФЛЕКС
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Arq
Това е една млада и много увещаваща БГ група! Състой се от 4 момчета с големи амбиции! Музиката им е много добра по мое мнение! Бях на техен концерт и ето тук може да разберете повече подробности за творчесвото им както и историята на групата smile.gif Честно казано тогава се размазах от кеф! wub.gif
InsArtTure
увещаваща БГ група!

ПХАХАХАХХАХАХХАХАХХАХ! laugh.gif Момиче, ще падня от стола! laugh.gif Това му е чарът на ранното тинейджърство-хем ти се иска да ползваш повече думи-по модел, хем не знаеш как. laugh.gif laugh.gif
scion_of_storm
Ха, да творят tongue.gif Малко са ми смешни на моменти, особено пича със лизнЪтата коса. tongue.gif
Обещаваща ли имаше впредвид? huh.gif
InsArtTure
Сашо, пише се "имам предвид".

Без "в" smile.gif

Иначе нека има млади групи. Нека са амбицирани. happy.gif
SepulTeraHead
Хубав сайт, хубави снимки. Иначе това не е моята музика.

А и... дано плакатите, които залепихме върху логото ви в Неофит Бозвели, да не са го повредили нещо. Просто нямаше да стане ние да свирим, а отзад да грее "Флекс"...
scion_of_storm
^^Ти си го каза малко по-нагоре, Киро biggrin.gif Рисковете на професията ахахха smile.gif
wqwrrr
Ами не мога да кажа дали ги бива или не от три филмчета с качество от 62-ра година, но групата изглежда са амбициозни. Пожелавам им успех занапред.
InsArtTure
Тия хора са се снимали на спирката пред мойта улица. Явно искат да изглежда забутано. laugh.gif Обаче верно, той трамваят беше спрян за месец и те спокойно са си направили сесията.

Иначе Уориорс Ъв Дъ Уърлд филмчето хич не е лошо. rolleyes.gif
Dragontear
аз изобщо незнам какво става... сайта не ми се отваря... пък като гледам и коментарите даже не ми е и любопитно... иначе успех на момчетата... трябва си да има ентусиасти в BG (а какво свирят все пак я някои да издаде... че така и не разбрах).
Arq
Ами те са ми приятели и реших се направя на ЕнтлегЕнтна laugh.gif не се бъзикайте толку с мене. Нищу лошу не съм направила laugh.gif ... групата вероятно ще свири на Батенберг на Нова Година... smile.gif
Arq
http://store1.data.bg/thebloodknight/FlekS%20Demo/ Това е демото на групата за предстоящия албум. Може да си кажете мненията...моето лично ще кажа по нататък. Момчетата влизат в студио за първия си албум другата седмица! smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.