Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Как да Съчетаем Дрехите
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
noel_f
Плс, кажете някакви готини комбинации от дрехи, няма значение толкова стила, а просто да изглежда добре. Мен лично ме интересува за жени, но ако се сещате нещо с мъжки дрехи, също можете да го напишете smile.gif
Wolfheart
За момичетата е най-добре с колкото се може, по-оскъдни дрешки laugh.gif
А най-добре е по без дрешки, ама не може така навънка laugh.gif
Dragontear
Аз лично като видя жена в кожени панталони изтръпвам.....ако ще нагоре нищо да не носи laugh.gif laugh.gif laugh.gif ....
И незнам ..лично мое мнение ...жена в черно и червено изглежда хем загадъчно и хем ..делово.
Наблегни на тесен панталон....а останалото да е нещо от сорта на дълго сако или ...балтон....
..все пак това е мое мнение....но ...уравновесяването на делово облекло с леко rock или goth мотиви ..е трпач
SepulTeraHead
Прати снимка и аз ще ти кажа дали да ходиш гола или не. ОК?
SteamOfBlood
^ПХахахахахаха не е лоша идеята обаче wink.gif
П.С.Ами трябва те видим сега то без модел...как мислиш,че става.... laugh.gif ...Ама трябва да си без дрехи,че иначе ще ни пречат да решим... happy.gif
emerald
Аз няма да се намесвам, мен ме обвиняват в далтонизъм.

noel_f, излиза че няма защо да се притесняваш с какво си облечена, поне според мъжете smile.gif

А вече какво ще съчетаваш, зависи и как изглеждаш наистина.
Аз харесвам дълги поли/рокли, равни ботуши, по-вталени неща за нагоре. Цветове: кафяво , синьо, зелено, червено, черно. То май ги поизредих всичките smile.gif
И дънките са си ок също.
Vermic
Ми то ако се показеш гола,няма смисъл да ти измисляме дрехи те само развалят картината smile.gif .
scion_of_storm
Ха, мен пък ме кефят черни по-дълги поли да речем и някаква блуза с тъмен цвят като дреха за горе. Ама Стефан си го каза най-точно де laugh.gif icon_headbang[1].gif
Beerzebub
^ Досега май не си идвал с пола на срещите на форума...
scion_of_storm
laugh.gif ^Не бе адаш, имах предвид за женско облекло, не за мое laugh.gif laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.