Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здрасти!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
SMNV
Ехо, здрасти!!! Аз съм нов тук, иначе сайта от много време влизам в него, но скоро видях, чи има форум!!!
Dragontear
здрасти.....кажи нещо повече за себе си ...възреаст, любими групи итн ...
приятно изкарване тук bye.gif
lodborg
Приветско и приятно постване. Разкажи малко по-подробно за себе си - от къде си, кой си, какъв си. smile.gif Любими групи?
SMNV
Еми аз съм на 16 от София съм, слушам главно метъл, може да се каже,е съм метълче. Обичам рок, хард рок, траш метъл, индъстриал, палър метъл, пънк и др. Любими групи RAMMSTEIN, MANOWAR, IRON MAIDEN, DREAM EVIL, SLAYER, METALLICA, MEGADETH, MOTORHEAD, MARILYN MANSON, MOTLEY CRUE, TWISTED SISTER, NIRVANA и тва е общо взето за групите!!! Обличам се главно с камуфлажен панталон, метъл блуза на групи, кожено яке или черно джинсово, черни маратонки и тва е!!!
Dragontear
Цитат(SMNV @ Dec 14 2006, 11:25 PM) *
Обличам се главно с камуфлажен панталон, метъл блуза на групи, кожено яке или черно джинсово, черни маратонки и тва е!!!

huh.gif
хахах не че това е важно но мерси че го споделяш laugh.gif ...имаш наистина голяма палитра от групички..браво
SMNV
Мерси!!!
Бранник
Здравей и приятно писане във форума! smile.gif
П.П.Защо за аватар си сложил Железен кръст?
SMNV
Ми west coast choppers!!!!!!
Mort
Цитат(Dragontear @ Dec 14 2006, 11:30 PM) *
...имаш наистина голяма палитра от групички..браво

За едни голяма, за други скромна wink.gif tongue.gif . Здрасти и от мен!
SMNV
Здрасти!!!
scion_of_storm
Здрасти и приятно прекарване smile.gif
stage
зРавей.!.!.!>
MadHatter
Е как успя да го фляснеш тоя Мерилин Менсън тъкмо кат' му става на човек готино от групите, дето си изписал. Добре дошъл все пак bye.gif Мисля, че ще си прекараш добре сред дружинката от тъпи ограничени пропаднали метъли. blackmetal.gif
wqwrrr
Ако се направя, че не съм видял Мерлим Менсън, имаш хубав вкус. Добре дошъл.
ManOwaRadO
Здрасти - Дойчланд Юбер Алес biggrin.gif

и разкарай Менсън, щото е са стана проблема!
SMNV
За Менсън, писах го по- инерция за тва, а и само две негови песни харесвам, така че някой модератор може да го махне от листа ми с групи!!!
ManOwaRadO
Ехех, чак пък толкова. huh.gif smile.gif

Към форума: стига сте здухвали зайците бе laugh.gif
KingSlayer
^ laugh.gif

Моеш и сам да си го махнеш, ама го остави малко и него сред метълите да се почувства и той човек laugh.gif че напоследък го хокат бая из форума devilsmiley.gif
brainwash
Здрести! Аре са аз, като не харесвам RAMMSTEIN, MANOWAR, MOTLEY CRUE и NIRVANA да ги махнеш и тях и да спреш да ги харесваш! brickwall.gif
sepulturatr
пхаха laugh.gif Здравей icon_headbang[1].gif

П.С.Градския транспорт рулз laugh.gif laugh.gif laugh.gif
max.666
Здрасти,завидна активност sp_ike.gif
Приятно постване...................................
Vermic
Цитат(MadHatter @ Dec 15 2006, 07:08 PM) *
Мисля, че ще си прекараш добре сред дружинката от тъпи ограничени пропаднали метъли. blackmetal.gif

И с дълги немити коси, браво, доста ни наля в чашата dry.gif .

По темата: Така БРАВО видях доста групи които ме зарадваха, най-вече ManOwaR. Приятно прекарване тука, весели празници. smile.gif
ManOwaRadO
Много ше ме изкефи да има форум където модератора да ти трие групите и да ти определя какво те кефи laugh.gif
Vermic
Че то той трябва да е егати и изрода. biggrin.gif laugh.gif
Slash
Мараба, клонинг.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.